Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Stavební pouzdra pro posuvné dveře: Montáž do sádrokartonu

5. březen 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Stavební pouzdra jsou praktickým řešením pro posuvné interiérové dveře. Jejich zabudováním umožníte snadné zasouvání dveří, které tak oproti klasickým křídlovým variantám nezaberou volný prostor v místnostech.

Existují dva základní způsoby instalace pouzder – do zděné příčky a do sádrokartonové příčky. Vzhledem k tomu, že v mnoha bytech, zejména těch panelových, se využívá právě sádrokarton, představíme si, jak se montuje stavební pouzdro do sádrokartonu.

Objednávka stavebního pouzdra

V první řadě vás samozřejmě nejprve čeká objednávka pouzdra. Doporučuji zvolit kvalitní produkty od některého z osvědčených výrobců. Jako příklad lze uvést Eclisse pouzdro, které je vyráběno z těch nejkvalitnějších materiálů. Jeho objednávku provedete v autorizovaném internetovém obchodě m-eclisse.cz.

Vybalení

Po objednání vám domů stavební pouzdro přijde v zabaleném stavu v krytu. Ten opatrně sejměte a postupně vybalte všechen spojovací materiál. V následujícím kroku bude potřeba provést nasazení horní části lišty s kolejnicí a pak její montáž.

Upevnění a montáž

EclissePo montáži horní lišty upevněte vzpěry. Pak si připravte profily a pouzdro vsaďte do konstrukce. Na závěr namontujte protilehlou stranu a pouzdro oploštěte SDK deskou.

Nevíte si rady? Pomohou odborníci

Tento stručný návod se vám možná zdá být složitý. Není se ale třeba ničeho obávat, veškeré podklady a návody na montáž vám budou dodány přímo s objednaným produktem. A pokud se na to přeci jen necítíte, pak si můžete zajistit odbornou montáž, kterou provedou zkušení odborníci.

Co získáte použitím stavebního pouzdra?

Stavební pouzdro umožní zasouvání dveří přímo do stěny. Je to praktické a zároveň i estetické řešení. Posuvné dveře tak nebudou zbytečně překážet v prostoru místností, které oddělují. Zároveň oceníte také jejich tichý provoz, při otevírání a zavírání nezpůsobí žádný hluk.

Komerční sdělení

-hol-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Jak fungují stavební pouzdra pro posuvné dveře?

Jak fungují stavební pouzdra pro posuvné dveře?

Přemýšlíte o tom, že si do domácnosti pořídíte posuvné dveře, avšak nevíte, jak náročná bude jejich montáž, případně co je k nim potřeba pořídit? Pak vám pomůžeme osvětlit jejich princip, výhody a také to, jakým způsobem se ukotvují.

Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Ne vždy se vyplatí kupovat levné vybavení do domácnosti. Často je to totiž na úkor kvality. Raději investovat více peněz a mít jistotu, že vám daný produkt vydrží a nebudete jej muset brzy opravovat, měnit a pořizovat nový. Přesně tuto zásadu uplatně


Sítě proti hmyzu - výběr a montáž

Sítě proti hmyzu - výběr a montáž

V letních měsících nás může v domácnosti trápit velký výskyt hmyzu. Mouchy, včely, vosy či různí brouci a pavouci si razí cestu do našeho domu, kde nás pak obtěžují. Zabránit tomu můžeme tím, že na okna či dveře instalujeme sítě proti hmyzu.

10 tipů, jak vybrat posunovací dveře

10 tipů, jak vybrat posunovací dveře

Posunovací dveře jsou zajímavým řešením pro interiéry domácností. Hodí se zejména do těch bytů a rodinných domků, které nedisponují zrovna velkými rozměry.


Montáž elektrické vjezdové brány pomocí stavebnice

Montáž elektrické vjezdové brány pomocí stavebnice

Samonosné brány jsou oblíbené, vysoce moderní, rychlé a jednoduché i v případě, že se je rozhodnete smontovat sami, i když jste laik. Pro takový případ totiž existují takzvané sady či sety. Pak už jen stačí směle se pustit do práce.

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

V dnešní uspěchané době se novým progresivním trendem stávají hotové garáže. Nejenže poskytují ochranu vašemu vozu, navíc mohou harmonicky zapadat do celkového architektonického obrazu a nabídnout vám celou řadu dalších výhod.