Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Stavební pouzdra pro moderní bydlení: Hlavní výhody pouzder JAP

9. březen 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

V jednom z předchozích článků jste se mohli dočíst, jak probíhá montáž stavebního pouzdra. Co vás ale jistě může zajímat, je to, jaké výhody vlastně instalace stavebních pouzder a použití posuvných dveří přináší. Konkrétně se zaměříme na stavební pouzdra JAP, která se vyrábějí přímo v ČR a patří ke špičce ve své oblasti.

Šetří prostor

Stavební pouzdra jsou jistě zajímavým a praktickým řešením, které najde uplatnění v moderně řešených interiérech. Obecně se dá říci, že především šetří prostor. A to z toho důvodu, že se do nich dveře zasouvají, takže jejich křídla nezabírají místo v interiéru, když je otevíráte a zavíráte. Praktické je to zejména v menších domácnostech, kde je nutné šetřit každičký metr čtvereční.

Přispějí k atraktivnímu vzhledu interiéru

Další výhodou, kterou přinášejí stavební pouzdra JAP, ale i ostatní produkty stejného ražení, je to, že přispívají k modernímu vzhledu interiéru. Již na první pohled působí posuvné dveře, které se zasouvají do pouzdra, mnohem útulněji. Nejsou tak rušivým elementem, což je obyčejně problémem u klasických křídlových dveří, jež se otevírají do volného prostoru.

JAP stavební pouzdra

Mají dlouhou životnost

V případě stavebních pouzder JAP lze ocenit i některé specifické výhody. Především jde o kvalitu materiálů, z nichž jsou vyrobeny. Díky jejich vysoké odolnosti se nemusíte bát toho, že byste pouzdra museli za rok či dva předělávat a opravovat, vydrží klidně i několik desítek let. To ostatně dokazuje i dlouhá záruční lhůta, která je pro stavební pouzdra JAP stanovena na 10 let!

Jsou k dostání v mnoha rozměrech

V neposlední řadě je dobré zmínit také fakt, že stavební pouzdra JAP jsou dostupná v mnoha rozměrech. Lze je pořídit i pro atypické dveře přímo na zakázku, kdy stačí uvést příslušné parametry. Výrobce je pak podle nich do několika týdnů vyrobí a případně i namontuje.

Foto: eclisse-jap.cz

Komerční sdělení

-hol-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Ne vždy se vyplatí kupovat levné vybavení do domácnosti. Často je to totiž na úkor kvality. Raději investovat více peněz a mít jistotu, že vám daný produkt vydrží a nebudete jej muset brzy opravovat, měnit a pořizovat nový. Přesně tuto zásadu uplatně

Jak fungují stavební pouzdra pro posuvné dveře?

Jak fungují stavební pouzdra pro posuvné dveře?

Přemýšlíte o tom, že si do domácnosti pořídíte posuvné dveře, avšak nevíte, jak náročná bude jejich montáž, případně co je k nim potřeba pořídit? Pak vám pomůžeme osvětlit jejich princip, výhody a také to, jakým způsobem se ukotvují.


Stavební spoření 2011

Stavební spoření 2011

V posledních měsících stránky českých novin plní zprávy o změnách ve stavebním spoření. Vláda nejprve snížila podporu stavebního spoření, Ústavní soud poté některé změny ve stavebním spoření zrušil. Jak to tedy nyní je? Vyplatí se v současné době sta

Jak na nákup stavební parcely

Jak na nákup stavební parcely

Poměrně hodně lidí dává při pořizování vlastního bydlení přednost nákupu stavební parcely, kde si posléze nechají postavit rodinný dům dle svých představ, před zakoupením již hotové stavby. Důvodů může být několik. V první řadě může tento postup být cenově výhodný, výhodou je nepochybně i fakt, že s…


Mobilní domy: Výhody a nevýhody

Mobilní domy: Výhody a nevýhody

Chcete se přestěhovat z malého bytu do vlastního domku, ale nedisponujete tak velkým kapitálem, abyste si ho mohli dovolit? Nechcete se kvůli hypotékám zadlužit? Zajímavou alternativu nabízejí mobilní domy. A jaké mají výhody a nevýhody?

Výhody nízkoenergetických dřevostaveb

Výhody nízkoenergetických dřevostaveb

Plánujete stavbu domu? Máte rádi dřevo a líbí se vám myšlenka bydlet v dřevěném domě? Jaké jsou výhody nízkoenergetických dřevostaveb? Může dřevěný dům vyhovět vašim požadavkům na kvalitní a pohodlné bydlení?