Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Státní svátek to sice není, ale oslavu si den zdravého spánku zaslouží!

19. březen 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Víte, že na 21. března kromě prvního jarního dne připadá i Mezinárodní den zdravého spánku? Oslavte ho stylově, pořiďte si nové kvalitní matrace! A nemyslete jen na sebe, kupte matraci i své drahé polovičce. Ale teď vážně. Pokud doma máte matrace, které vám slouží už více než deset let, jsou proleželé a místy hrbolaté, je opravdu nejvyšší čas je vyměnit.

Nedělejte kompromisy, pořiďte si partnerské matrace

Spíte raději na tvrdší nebo na měkčí matraci? A co váš partner? Ten to má přesně naopak? Nebojte, nemusíte kupovat dvě různé matrace, stačí koupit dvě úplně stejné partnerské matrace! Ty mají totiž z každé strany jinak tuhou ložnou plochu, a tak si jednoduše vyberete, na které z nich chcete spát.

  • ženám a štíhlejším osobám se lépe spí na měkkých matracích
  • muži a lidé a vyšší tělesnou hmotností se dobře vyspí na tužších matracích
  • děti mají rády spánek na měkkých matracích, v průběhu dospívaní ale potřebují vyšší tuhost

Zajděte si tedy partnerem do prodejny matrací, zkuste si každý poležet na matracích různých tvrdostí a vyberte si takovou, která z jedné strany vyhovuje vám a z druhé strany jemu. Doma je jednoduše položte na postel tou ložnou plochou, kterou jste si vybrali, nahoru.

Myslete na polohu své páteře

Pokud občas trpíte bolestmi zad, krční páteře nebo hlavy, investice do nové matrace se vám obzvlášť vyplatí! Spánek na proleželé nebo nekvalitní matraci v nepřirozené poloze bývá totiž velmi častou příčinou těchto zdravotních problémů.

Zdravý spánek
Zdravý spánek

Moderní matrace jsou vyrobené ze speciálních pěn, které se dokonale přizpůsobí všem záhybům vašeho těla. Ložná plocha matrací je nejčastěji z takzvané líné pěny, která má tyto unikátní vlastnosti:

  • reaguje na teplo lidského těla
  • mění svou tuhost v místech nejsilnějšího tlaku
  • umožňuje spánek s páteří v přirozené poloze, na boku i na zádech

Díky správné poloze páteře se uvolní všechny vaše zádové i šíjové svaly. Ráno se tak probudíte skutečně odpočatí.

Vyzkoušejte třeba partnerské matrace FOX s ložnou plochou z líné pěny a vzdušnými příčnými kanálky nebo matrace COLOR VISCO s dvěma typy líných pěn a technologií 3D Rainbow pro pohodlí každé části vašeho těla. Oba typy matrací teď pořídíte ve výhodné akci 1+1 zdarma!

Komerční sdělení

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

5 tipů, jak docílit zdravého spánku

5 tipů, jak docílit zdravého spánku

Máte potíže se spánkem, ráno se probouzíte unavení a přes den vám pak chybí energie? V tom případě je potřeba ve svých návycích něco změnit, abyste docílili zdravého spánku. V následujícím článku vám prozradím 5 tipů, které vám mohou pomoci.

Zazimování stromů: Jak připravit vaše rostliny k zimnímu spánku

Zazimování stromů: Jak připravit vaše rostliny k zimnímu spánku

Tak jako se lidé i zvířata připravují na zimu, také rostliny potřebují důkladnou péči ještě předtím, než padnou první noční mrazy. Některé květiny a stromky v květináčích přemístíme dovnitř do místností nebo zimních zahrad. Jiné, zpravidla ty mohutnější, které se nevejdou do interiéru, necháváme cel…


Nafukovací postel - řešení pro hosty

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Má k vám přijet rodina, nebo očekáváte, že u vás přespí přátelé? Přemýšlíte, kam je uložit? Právě nafukovací postele mohou představovat řešení této situace. Nejenže jsou rychle připravené a skladné, ale poskytují i patřičné pohodlí.

Silvestr na horách: Tipy, kam vyrazit

Silvestr na horách: Tipy, kam vyrazit

Je to neuvěřitelné, ale za pár dnů je tu opět Silvestr. Nemáte ještě program na poslední večer v roce 2010? Ale zároveň víte, že ho nechcete slavit doma s mísou chlebíčků a nudným televizním pořadem? Oslavte Silvestra na horách. Ještě není pozdě!


Stavební spoření 2011

Stavební spoření 2011

V posledních měsících stránky českých novin plní zprávy o změnách ve stavebním spoření. Vláda nejprve snížila podporu stavebního spoření, Ústavní soud poté některé změny ve stavebním spoření zrušil. Jak to tedy nyní je? Vyplatí se v současné době sta

Zdravý spánek: Polštáře a přikrývky

Zdravý spánek: Polštáře a přikrývky

Základem zdravého způsobu života je i zdravý a kvalitní spánek. Je třeba si uvědomit, že spánek tvoří zhruba třetinu našeho života a člověk se bez dobrého spánku prostě neobejde. Ideálně by člověk měl spát mezi 5 až 8 hodinami denně. Na délce tedy ani tak nezáleží, jako na tom,abychom spali na kvali…