Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Srovnání finančních produktů online - hypotéky, půjčky, dodávky plynu a elektřiny

7. říjen 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Za plyn a elektřinu platíme již dnes poměrně velké částky. Vzhledem k tomu, že většina dodavatelů plynu do domácností v minulém týdnu ohlásila, že bude zdražovat energie i pro příští rok, je dobré si provést srovnání cen elektřiny a plynu od jednotlivých společností. Jedině tak se můžeme vyvarovat toho, že od ledna budeme platit za energie více peněz. Tím, že si nalezneme nového dodavatele plynu či elektřiny, můžeme ušetřit i několik set korun měsíčně.

Srovnání hypoték, cen plynu a elektřiny a mnoha dalších finančních produktů

Výhodné ceny elektřiny, plynu, ale i například levné povinné ručení si nyní můžeme najít pomocí srovnávače finančních produktů a energií online - internetového portálu TopSrovnani.cz. Srovnání těchto produktů na internetu může vést k velmi výrazným úsporám, při výběru správného dodavatele energií či třeba banky, která nabízí levné hypotéky, úvěry nebo půjčky, lze ušetřit někdy až kolem 80% financí.

Trend poslední doby je evidentní. Mnohé společnosti dnes nabízejí možnost uzavírat povinné ručení, půjčky, hypotéky či dodávání energií online Pro firmy to znamená časové úspory i méně práce, pro zákazníky pak rychlejší a pohodlnější způsob uzavírání smluv a hlavně výraznou finanční úsporu. Kupříkladu ve Velké Británii je dnes uzavíráno online již celých 50% finančních produktů, u nás je procento sice daleko nižší, nicméně do budoucna se dá předpokládat, že i zde počet produktů uzavíraných přes internet poroste. Přispívají k tomu i kroky vlády či například také České národní banky.

Porovnání nabídek je zdarma

Již jen například fakt, že byla povolena větší konkurence v oblasti dodávky energií, je pro koncové zákazníky velmi příznivý, neboť společnosti si konkurují tím, že nabízejí služby za přijatelnější ceny.

Pokud se vám zdá, že platíte za energie příliš mnoho peněz a chcete s tím něco udělat, pak není nic snazšího, než si zjistit pomocí srovnání na webu TopSrovnani.cz, zda nebude lepší přestoupit k jinému dodavateli. Zmíněný server umožňuje srovnání tisíce finančních nabídek a produktů. Spočítáte si zde nejen ceny plynu a elektřiny několika dodavatelů, ale také si můžete například porovnat levné povinné ručení pro následující rok či možnosti, jak získat výhodné kreditní karty. Služby jsou kompletně online, jejich vyřízení tak bez problémů zvládnete online. Za porovnání jednotlivých finančních produktů navíc vůbec nic neplatíte, služby jsou zcela zdarma.

Snadná hypotéka - Náš TIP!

Vyberte si hypotéku z široké škály hypotečních úvěrů na jednom místě. Nechte si hypotéku vybrat od zkušených poradců, kteří v minulosti úspěšně vyřešili již stovky hypotečních úvěrů a to ZCELA ZDARMA!

hypoteka

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Srovnání cen dodavatele plynu a elektřiny

Srovnání cen dodavatele plynu a elektřiny

Na trhu v České republice existují již desítky společností, které se zabývají dodávkami elektřiny či plynu. Využijte srovnání cen plynu i elektřiny a podle toho si vybírejte nového dodavatele. Většina lidí bude volit podle poměru nejlepší ceny a nabí

Ceny plynu a elektřiny v roce 2016 výrazně neporostou. Neplatíte ale za energie příliš mnoho peněz už nyní?

Ceny plynu a elektřiny v roce 2016 výrazně neporostou. Neplatíte ale za energie příliš mnoho peněz už nyní?

Pro domácnosti je zpráva, že ceny plynu a elektřiny v roce 2016 nejspíše vůbec neporostou, dokonce se možná dočkáme i jejich snížení, velmi dobrá. Můžete si ale vy osobně říci, že jste s cenami spokojeni? Pokud si nejste jisti a přemýšlíte, jak na en


Úvěr ze stavebního spoření nebo překlenovací úvěr? Srovnání produktů

Úvěr ze stavebního spoření nebo překlenovací úvěr? Srovnání produktů

Plánujete koupi domu, bytu, či jeho rekonstrukci? Přemýšlíte, zda si vzít hypotéku, úvěr ze stavebního spoření, či překlenovací úvěr? Podívejte se spolu s námi na hlavní výhody úvěru ze stavebního spoření.

Převedení hypotéky na nového majitele

Převedení hypotéky na nového majitele

Hypotéka nemusí být úvazek na celý život, tento úvěr si lidé sice berou většinou na 20-25 let. Málo se ale mluví o tom, že majitele hypotéky je možné změnit tzv. převedením, které je navíc poměrně jednoduché.


Pro pořízení hypotéky je nyní vhodný čas!

Pro pořízení hypotéky je nyní vhodný čas!

Trh s rezidenčním bydlením očekává v příštích měsících nárůst poptávky. Jedním z důvodů je jistě i to, že v současné době se dají u bank pořídit hypotéky za velmi zajímavých podmínek. Jedná se o stav, který je ekonomy považován za nejlepší od počátku ekonomické krize.

Levný plyn: Srovnejte si cenu plynu a ušetřete!

Levný plyn: Srovnejte si cenu plynu a ušetřete!

Plyn je důležitou energií našich domovů. Některé domácností ho využívají k vaření, jiné i k ohřevu vody nebo vytápění. Za komfort se ale platí a faktury za plyn nejsou zrovna nejnižší. Navíc někteří dodavatelé cenu plynu od roku 2011 zvýšili. Přemýšlíte, jak ušetřit a ulehčit rodinnému rozpočtu? Řeš…