Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Spolehlivá garážová vrata Lomax

3. květen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Vstup do garáže musí být perfektně zajištěn. Garážová vrata, pokud jsou kvalitně provedena, zabraňují cizímu vniknutí do prostoru, v němž je zaparkován náš automobil, motocykl, kola či další dopravní prostředky. Kde však pořídit skutečně bytelná garážová vrata, která nám ochrání majetek?

Přednosti garážových vrat Lomax

V současné době v České republice vyrábí garážová vrata několik významných společností. Z hlediska zkušeností a počtu vyrobených kusů lze za jedničku na trhu určitě považovat společnost Lomax. Garážová a průmyslová vrata Lomax se vyznačují nejen moderním designem, ale také vysoce kvalitním provedením. Jedná se totiž o vrata, která mají ve všech provedeních jen minimální hlučnost, zabírají jen nezbytné množství prostoru a dají se tak použít do garáží všech velikostí.

Garážová vrata Lomax jsou především spolehlivá. Díky tomu, že jsou vyráběna na moderní lince, je jejich kvalitní provoz prakticky jistotou. Majitelé garáží si mohou objednávat různé druhy vrat - posuvná vrata, rolovací vrata či sekční garážová vrata, která jsou v současnosti asi nejoblíbenějším druhem. Vzhledem k tomu, že jsou garážová vrata lisována přímo na míru zákazníkům, mohou si klienti zvolit z mnoha barevných variant, případně pak mohou požadovat i různé detaily a samozřejmě i velikosti vrat. Sekční garážová vrata jsou oblíbená zejména proto, že zabírají minimum prostoru, neboť se zasunují pod strop garáže, podobně málo místa potřebují také rolovací vrata.

Nejkvalitnější garážová vrata v ČR

Garážová vrata Lomax mají tu výhodu, že se otevírají automaticky, a to i na dálkové ovládání. V případě, že vypadne elektrický proud, je možné je nouzově otevírat také mechanicky. V každém případě je otevírání a zavírání garážových vrat Lomax uzpůsobeno tak, aby pro majitele bylo co nejpohodlnější a nejrychlejší.

Jednička na českém trhu - to jsou garážová vrata Lomax. Firma je schopna vrata dodat v rámci celé České republiky a Slovenska. Výpočet ceny je prováděn regionálními partnery zdarma.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: lomax.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Vybíráme garážová vrata: Porovnání typů

Vybíráme garážová vrata: Porovnání typů

Ke každému domu patří pořádná garáž, kam schováte auto i sebe, když potřebujete něco nutně kutit. A žádná garáž se neobejde bez kvalitních garážových vrat. Jak je vybrat, aby dobře sloužily?

Kdy vyměnit stará garážová vrata za nová?

Kdy vyměnit stará garážová vrata za nová?

Každý majitel auta velmi dobře ví, že je třeba dopřát pravidelnou údržbu nejenom plechovému miláčkovi, ale také garáži, přesněji řečeno garážovým vratům. Stará dřevěná nebo plechová křídla je nutné před zimou opravit a natřít, aby přežila nevlídné po


Jak vybrat garážová vrata: Modely vrat a jejich výhody

Jak vybrat garážová vrata: Modely vrat a jejich výhody

Pokud vybíráte garážová vrata, měli byste si položit několik základních otázek, na základě kterých se rozhodnete pro ta správná. Zodpovězte si je a podívejte se spolu s námi na nejznámější modely a výrobce garážových vrat.

Příprava na zimu: Zkontrolujte garážová vrata

Příprava na zimu: Zkontrolujte garážová vrata

Nastává čas revizí a nutných úprav před nadcházející zimou. Tato kontrola se týká i garážových vrat. I o ně je totiž nutné správně pečovat, aby dobře a dlouho sloužila. Přinášíme vám tři hlavní zásady, jichž se vyplatí při údržbě vrat držet.


Bezpečná garážová vrata: zabezpečený rádiový přenos pro otvírání vrat

Obousměrný systém BiSecur s vysokou odolností proti rušení zajišťuje bezpečný rádiový přenos informace mezi pohonem garážových vrat a ovladačem. Produkt byl vyvinut ve spolupráci s kryptology z univerzity v Bochumi a využívá stejných kódovacích postupů jako internetové bankovnictví.

Technologie ThermoFrame pro lepší tepelnou izolaci

Technologie ThermoFrame pro lepší tepelnou izolaci

Pořídit si okna a dveře, která zabraňují zbytečným tepelným ztrátám z obytných prostor, je dnes již zcela běžné. Majitelé rodinných domů s garáží přiléhající k obytné časti by však měli dávat pozor i při výběru garážových vrat. Speciálně vyvinutý umělohmotný profil ThermoFrame dokáže díky dvojitému …