Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

SIKO koupelny: Zajděte si pro 40% slevu na okna!

12. listopad 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Pro ty, kteří zařizují koupelnu a zároveň přemýšlí o výměně oken, mají v SIKO KOUPELNY ideální řešení. Díky nově uzavřené spolupráci s výrobcem oken VEKRA dostanou zákazníci k nákupu v SIKO KOUPELNY dárkový poukaz na okna se slevou 40 % a benefitem celoživotní záruky na sklo.

SIKO KOUPELNY zahájily spolupráci s předním českým výrobcem oken a dveří, společností Vekra. Zákazníci díky tomu od pondělí 14.11.2011 dostanou poukaz na okna a dveře VEKRA se slevou 40 % ke každému uskutečněnému nákupu v deseti vybraných pobočkách SIKO KOUPELNY. Těmi jsou prodejny v Čimelicích, Praze Průhonicích a na Černém Mostě, Opatovicích, Jihlavě, Liberci, Olomouci, Zlíně, Brně Židenicích a prodejně Brno Avion.

Navíc získávají bonus v podobě doživotní záruky na skla. Poukazy platí až do konce února příštího roku. „Věříme, že naši výhodnou nabídku ocení zejména zákazníci, kteří se chystají na větší renovaci bytu nebo třeba na stavbu domu, a kromě nové koupelny potřebují i nová okna a dveře,“ říká Jan Voldán, vedoucí marketingového oddělení SIKO KOUPELNY.

Tisková zpráva společnosti SIKO koupelny, komerční sdělení

Autor: Jan Potůček

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Fotogalerie koupelen a wc: Tisíc inspirací koupelny SIKO

Fotogalerie koupelen a wc: Tisíc inspirací koupelny SIKO

Společnost SIKO KOUPELNY spouští 1. září unikátní projekt Galerie tisíce inspirací. Webová stránka bude sloužit všem, kdo si zařizují či rekonstruují koupelnu a chtějí se inspirovat nejmodernějšími trendy v koupelnovém vybavení. Na adrese koupelnova-galerie.cz si zájemci mohou prohlížet množství viz…

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Nabídka vodovodních baterií je ohromující. Výrobci i prodejci koupelnového vybavení se předhánějí v designu i technologických „vychytávkách“. Co ale dělat, když sháníte baterii, která nijak nenaruší celkový vzhled koupelny, je nenápadná, minimalistická, designově čistá a přitom maximálně funkční?


Péče o okna: 1. část - co provést s okny po montáži

Péče o okna: 1. část - co provést s okny po montáži

Venku se již teploty po ránu dostávají pod bod mrazu. Před příchodem zimy je důležité zkontrolovat, zda jsou okna v naší domácnosti v pořádku. Právě skrz ně totiž může během chladného období unikat výrazné množství tepla, což rapidně může zvýšit spotřebu energií v bytě či domě. V následujících dvou …

Střešní okna: kam je umístit a jakou zvolit velikost

Střešní okna: kam je umístit a jakou zvolit velikost

Střešní okna jsou vhodná do půdních prostor, kde dochází k rekonstrukci a počítá se s obytnými prostorami. Díky tomu, že nainstalujeme namísto klasických oken střešní okna, docílíme intenzivnějšího prosvětlení prostoru místnosti.


Péče o okna: 2. část - mytí oken a kontrola funkčnosti

Péče o okna: 2. část - mytí oken a kontrola funkčnosti

V úterním článku jsme si pověděli o péči o okna po montáži. V dnešním článku se dozvíte, jak správně postupovat při mytí oken a jak kontrolovat, zda okna správně plní svoji funkci.

Péče o okna: Seřízení oken na zimu a kontrola jejich funkčnosti

Péče o okna: Seřízení oken na zimu a kontrola jejich funkčnosti

Moderní plastová i dřevěná okna potřebují jen minimální údržbu. Pokud proběhlo správně jejich usazení a jejich otevírání a zavírání je rovněž bezproblémové, pak kvalitní okna dokáží vydržet po mnoho let bez větší potřeby zásahu. I tak je ale dobré, a to zejména před zimním obdobím, provést některá o…