Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Sháníte stylové a originální povlečení?

14. listopad 2016 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

V posteli trávíme zhruba třetinu svého života. To je dostatečným důvodem k tomu, abychom udělali vše pro co nejlepší rozpoložení v čase, který věnujeme spánku a odpočinku. Vliv má více věcí, k celkové spokojenosti může výraznou měrou přispět také ložní povlečení.

Při výběru ložního povlečení je k dispozici obrovský sortiment. Každý si tak může přijít na své. Asi nejzásadnějším kritériem je jednoznačně kvalita materiálu. Mezi velice oblíbené povlečení patří dnes zejména mikroplyš, nebo zatím méně známý mikroflanel. Ne méně důležitou roli hraje i design a styl – prostěradla a povlečení se vám musí líbit. Zároveň by měly zapadnout i do stávající podoby ložnice, případně dětského pokoje. Toužíte-li po něčem originálním, máme pro vás zajímavý tip. Je jím povlečení 3D v akci.

S 3D povlečením zapomeňte na stereotyp

Zdá-li se vám, že je nejvyšší čas oživit interiérové prostory, nabízí se 3D povlečení, prostřednictvím kterého vnesete elegantnost a živý design. Co třeba povlečení s motivem světových metropolí? Povlečení 3D působí úplně jiným dojmem, než klasické povlečení, nuda stoprocentně nehrozí. Zakoupit můžete jak jednotlivé povlečení na polštář nebo peřinu v nejrozšířenějších rozměrových řadách, tak i kompletní balení za příznivé pořizovací ceny.

Popřemýšlejte i o povlečení s fototiskem

Špatnou volbu nebude představovat ani povlečení s fototiskem. V tomto sortimentu jsou vám k dispozici opravdu jedinečné motivy měst, zvířat nebo rostlin, děti potom uvítají své oblíbené seriálové postavy. Kvalitní ložní povlečení patří k základům spokojeného spánku, ale i odpočinku po všedních i svátečních dnech. 3D povlečení a povlečení s fototiskem se postarají o změnu, kterou poznáte na první pohled. Vyberte si i vy styl, který může potěšit celou rodinu!

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Luxusní povlečení z pravé bavlny

Luxusní povlečení z pravé bavlny

Luxusní povlečení z pravé egyptské bavlny Vám poskytne dokonalý komfort. Dopřejte svému tělu ty nejkvalitnější materiály povlečení a vyberte si některý z nádherných vzorů bavlněného povlečení.

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní spánek je pro každého z nás naprosto nepostradatelnou podmínkou k tomu, abychom si pravidelně odpočinuli a zregenerovali síly do dalších aktivit pracovních i svátečních dnů. Velice důležitým specifikem je i to, jak se v posteli cítíme.


Jak vybrat prostěradlo do postele? Základní rady pro výběr ložního povlečení

Jak vybrat prostěradlo do postele? Základní rady pro výběr ložního povlečení

Prostěradlo je základem ložního povlečení. Stejně jako povlaky na polštáře a přikrývky plní několik funkcí. Abyste se ve vaší posteli vždy dobře a pohodlně vyspali, měli byste si proto pořídit právě co nejkvalitnější prostěradlo.

Zóna krásy: Módní magazín hlavně pro ženy

Zóna krásy: Módní magazín hlavně pro ženy

Co dělat doma o dlouhých zimních večerech? Zapomeňte chvíli na předvánoční úklid a pečení cukroví! Co si třeba pohodlně sednout, otevřít si láhev vína a přečíst si nějaký pěkný magazín pro ženy? Třeba o módě a životním stylu…


Tipy na vánoční dárky nejen pro rodiče

Tipy na vánoční dárky nejen pro rodiče

Vybíráte vánoční dárek pro maminku, jejímž koníčkem je domácnost? Nebo přemýšlíte, čím letos potěšit tatínka? Přinášíme tipy na vánoční dárky pro rodiče, prarodiče nebo kamarády! Chcete jim darovat pěkný designový dárek, který bude zároveň užitečný? Podívejte se na praktické vánoční dárky, které pot…

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Nabídka vodovodních baterií je ohromující. Výrobci i prodejci koupelnového vybavení se předhánějí v designu i technologických „vychytávkách“. Co ale dělat, když sháníte baterii, která nijak nenaruší celkový vzhled koupelny, je nenápadná, minimalistická, designově čistá a přitom maximálně funkční?