Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Sektorový nábytek: Hlavní výhody skladebného nábytku

23. červen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Sektorový nábytek se v domácnostech využívá již od třicátých let minulého století. Mnozí z vás si nejspíše pod tímto pojmem vybaví klasický nábytek z dob normalizace, kdy každá druhá domácnost díky němu vypadala téměř stejně.

Sektorový nábytek už dávno není hrůza z dob normalizace

Je ale chybou sektorový nábytek zavrhovat. I sektorový nábytek do ložnice, obýváku a dalších prostor může být velmi pěkný, stačí jen zvolit správný materiál a vhodnou kombinaci sestavy. Důležité je mít při jeho výběru na paměti také to, jakým prostorem místnost disponuje.

Vkusné sestavy za dobrou cenu

Zapomeňte na předsudky. Sektorový neboli skladebný nábytek může být nejen vkusný, ale také mimořádně praktický. Díky možnosti napojování dalších kusů, případně změn v rozestavení a skládání sestav je tento nábytek vhodný například do dětských pokojů.

Když děcko odroste, není potřeba měnit rovnou celý nábytek, stačí jen dokoupit další kusy, které starší dítě bude potřebovat. Podobně se dá postupovat i v případě sektorové ložnice či obývacího pokoje.

Velkou předností sektorového nábytku je fakt, že je cenově dostupný. Dá se přitom pořídit v mnoha variantách, barevných kombinacích a také z různých materiálů. Kvalitní je třeba sektorový nábytek z klasických českých dřevin, tedy buku nebo dubu.

Kde pořídit moderní sektorový nábytek

Moderní sektorový nábytek, který vám určitě nebude připomínat sektor z dob normalizace, pořídit v obchodě supersektor.sk. Eshop nabízí celé sestavy nábytku, ale i jednotlivé kusy, například postele do ložnice.

Máte-li speciální požadavky při zařizování interiéru vaší domácnosti, vsaďte na dřevěné obklady, které jsou provedeny v originálním tatranském profilu. O něm se dozvíte zde.

Komerční sdělení

-lod-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Jednou z možností, jaký nábytek zvolit na zahradu, může být ten, který je vyroben z kovu. Kovové židličky nebo stolky na zahradě působí moderně. Lze však u nich spatřovat i další výhody, ovšem zároveň je jistě vhodné připomenout také zápory, které kovové materiály mají.

Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Při kutilské činnosti v dílně nebo na zahradě jistě mnozí z vás využívají elektrickou pilu. Ať už pracujete s kmitavou neboli přímočarou pilou, nebo zrovna máte spuštěnou okružní pilu, případně jiné varianty, je vždy nutné dodržovat bezpečnostní zásady. Alespoň některé z nich si vyjmenujeme.


Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Zahradní nábytek: Proč dát přednost dřevěnému před plastovým a kovovým?

Jaro ťuká na dveře. Příroda se pomalu probouzí a už brzy budeme moct zase odpočívat a relaxovat na zahradě. Také se těšíte, až si budete moct venku vypít kávu nebo si přečíst noviny? Aby se vám pohodlně odpočívalo, potřebujete kvalitní zahradní nábytek!

Plovoucí podlahy: Výhody a nevýhody

Plovoucí podlahy: Výhody a nevýhody

Podlahy ve vašem bytě jsou již zastaralé a vy přemýšlíte o modernějším stylu? Chcete rychlé a nenáročné řešení? Zkuste plovoucí podlahy, moderní trend dnešní doby. Dnes vám přiblížím,jaké jsou jejich hlavní výhody a nevýhody.


Péče o zahradní nábytek

Péče o zahradní nábytek

Při pořizování zahradního nábytku bychom si měli uvědomit, že tento nábytek bude vystavěn daleko tvrdším podmínkám, nežli je tomu v případě interiérového nábytku. I proto bychom si měli důkladně zjistit, jaké vlastnosti má námi kupovaný nábytek a jak nejlépe se o něj dá pečovat. Při nedostatečné údr…

Parkety: Výhody a nevýhody

Parkety: Výhody a nevýhody

Jedním z nejpoužívanějších typů podlah z masivního dřeva jsou parkety, jejichž použití má v České republice dlouholetou tradici. Jaké jsou hlavní výhody a nevýhody parket?