Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Sekční vrata pro garáže

6. září 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Garážová vrata od firmy Univers patří mezi nejkvalitnější produkty svého druhu, které lze v tuzemsku pořídit. Jedná se o sekční vrata, která jsou z hlediska funkčnosti, svých vlastností a také díky komfortnímu ovládání nepraktičtější. Oproti jiným druhům garážových vrat( rolovacím či výklopným) mají kupříkladu mnohem lepší izolační vlastnosti a dají se tak využít i pro vyhřívané garáže.

Sekční vrata lze objednat i s atypickými rozměry

Společnost Univers dodává a montuje garážová vrata značky DoorHan. Ta jsou vyráběna přímo v České republice, na moderní automatické lince, která je schopna vyrobit garážová vrata přesně na míru jednotlivým zákazníkům. Problémem tak nejsou ani vrata s atypickými rozměry, které by zájemci jinde prakticky neměli šanci pořídit.

Dodací lhůta 3 týdny

Sekční garážová vrata od společnosti Univers jsou dodávána rychle, včetně montáže je firma schopna je dodat do pouhých tří týdnů od obdržení objednávky. V případě atypických sekčních vrat se pak dodací lhůta pohybuje kolem 4 týdnů. Na garážová vrata Univers se poskytuje klasická záruční lhůta v délce 24 měsíců, platí i pro veškeré příslušenství a pohony.

Velkou výhodu u sekčních garážových vrat lze spatřovat v tom, že není potřeba k jejich upevnění na garáži dělat žádné složité stavební úpravy. Pouze je potřeba mít hotovou podlahu a omítky garáže tak, aby vrata dokonale dosedala na zem.

Mnoho barevných variant

Sekční vrata Doorhan od firmy Univers lze pořídit v sedmi základních barevných odstínech. Dále firma dodává vrata v jakémkoliv barevném odstínu z RAL stupnice. Sekční vrata jsou dodávána obvykle s elektrickým pohonem, který usnadňuje jejich ovládání. V případě potřeba je však možné vrata otevírat také nouzovým způsobem ručně, a to přes vnější kliku.

Společnost Univers má s dodávkami garážových vrat bohaté zkušenosti. Na základě toho dokáže uspokojit drtivou většinu zákazníků a splnit jejich individuální požadavky. Více informací o možnostech objednání a nákupu sekčních vrat od Univers naleznete přímo na webových stránkách společnosti - univers.cz.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: univers.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

V dnešní uspěchané době se novým progresivním trendem stávají hotové garáže. Nejenže poskytují ochranu vašemu vozu, navíc mohou harmonicky zapadat do celkového architektonického obrazu a nabídnout vám celou řadu dalších výhod.

Vybíráme garážová vrata: Porovnání typů

Vybíráme garážová vrata: Porovnání typů

Ke každému domu patří pořádná garáž, kam schováte auto i sebe, když potřebujete něco nutně kutit. A žádná garáž se neobejde bez kvalitních garážových vrat. Jak je vybrat, aby dobře sloužily?


Jak vybrat garážová vrata: Modely vrat a jejich výhody

Jak vybrat garážová vrata: Modely vrat a jejich výhody

Pokud vybíráte garážová vrata, měli byste si položit několik základních otázek, na základě kterých se rozhodnete pro ta správná. Zodpovězte si je a podívejte se spolu s námi na nejznámější modely a výrobce garážových vrat.

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Regály a kovový nábytek do domácí dílny a garáže

Nejen v dílnách a skladech, ale i v domácnosti se nám mohou výborně hodit různé regály a police. Například v garáži, kde je potřeba uskladnit pneumatiky a další doplňky pro automobil, se dají ke stěnám nainstalovat kovové regály, do nichž se komfortně všechny tyto věci vejdou a díky tomu pak budeme …


Kdy vyměnit stará garážová vrata za nová?

Kdy vyměnit stará garážová vrata za nová?

Každý majitel auta velmi dobře ví, že je třeba dopřát pravidelnou údržbu nejenom plechovému miláčkovi, ale také garáži, přesněji řečeno garážovým vratům. Stará dřevěná nebo plechová křídla je nutné před zimou opravit a natřít, aby přežila nevlídné po

Bezpečná garážová vrata: zabezpečený rádiový přenos pro otvírání vrat

Obousměrný systém BiSecur s vysokou odolností proti rušení zajišťuje bezpečný rádiový přenos informace mezi pohonem garážových vrat a ovladačem. Produkt byl vyvinut ve spolupráci s kryptology z univerzity v Bochumi a využívá stejných kódovacích postupů jako internetové bankovnictví.