Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Sekční garážová vrata od firmy Univers

27. březen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Máme-li na pozemku či přímo jako součást domu k dispozici vlastní garáž, pak jsme v určité výhodě oproti lidem, kteří musejí parkovat na veřejném prostranství. Nemusíme se totiž obávat toho, že by nám auto někdo odcizil či poškodil, vozidlo je také mnohem lépe chráněno před nepřízní počasí, což oceníme zejména v zimních mrazech a plískanicích.

Ochrana garáže

Aby naše auto, motorka či jiné stroje a dopravní prostředky byly opravdu v bezpečí, je nutné investovat do skutečně kvalitních garážových vrat. Právě garážová vrata, která jsou bytelná a domře uzavíratelná, jsou jedinou pořádnou ochranou před útoky zlodějů.

Garážová vrata se běžně pořizují přímo na zakázku. To znamená, že si je objednáme u příslušné firmy, která se zabývá jejich výrobou a prodejem, zadáme kritéria a rozměry, které by námi požadovaná garážová vrata měla mít a vyčkáme zpravidla několik týdnů, než nám budou dodána.

Garážová vrata od Univers

Garážová vrata dodává v tuzemsku například společnost Univers. Jedná se o vrata značky DoorHan, která se vyznačují vysokou kvalitou a technickou vyspělostí. Na všechna garážová vrata, která lze u společnosti Univers zakoupit, je poskytována dvouletá záruční lhůta. Po uskutečnění objednávky jsou vrata doručena a namontována do 3 týdnů, v případě atypických garážových vrat ( s netradičními rozměry či jinými požadavky) se lhůta prodlužuje na maximálně 4 týdny.

Vlastnosti sekčních vrat DoorHan

Společnost Univers dodává garážová vrata DoorHan. Jedná se o sekční vrata, která jsou složena z panelů sendvičového tvaru. Jednotlivé ocelové plechy jsou vyplněny polyuretanovou pěnou, která zajišťuje vysokou schopnost tepelné izolace. Tato vrata jsou tak vhodná i pro použití do vytápěných garáží. Je zcela na zákazníkovi, který si garážová vrata od Univers objedná, jaké si zvolí barevné provedení. K dispozici je mimo jiné osm barev ze vzorníku RAL či šest barev, které imitují dřevo.

Sekční garážová vrata DoorHan od společnosti Univers jsou naprosto spolehlivá. Jejich bytelnost je v porovnání s jinými druhy garážových vrata velmi vysoká, totéž platí i o životnosti. Výhodou pro sekční vrata je, že není nutné mít před garáží nijak velký prostor, vrata se totiž zatahují pod strop garáže, aniž by přesahovaly do vnějšího prostoru před garáž. Použít je tudíž mohou i majitelé garáží, které přímo sousedí s veřejnou komunikací.

Před montáží garážových vrat je potřeba mít hotovou podlahu v garáži tak, aby vrata dokonale dosedala na zem. Zákazníci si je mohou pořídit s automatickým ovládáním. V případě, že nejde elektrický proud, lze motor nouzově odblokovat nebo použít vnější kliku.

Foto: univers.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Ivulí

pondělí, 12. duben 2021
17:29

No, my jsme si nedávno také pořizovali nové věci k autu a třeba mezi nimi byla i nová garáž, protože jsme si pořídili auto větší a už se nám tam prostě nevešlo jak auto, tak i ostatní věci k tomu jako jsou třeba pneumatiky... Mimochodem, když už jsem u těch pneumatik, my je pořizujeme z těchto stránek zde - https://www.pneuok.cz a spokojenost veliká, to jen kdyby náhodou pro někoho :)


Napsal: Ivulí [Odpovědět]


Čtěte také...

Vybíráme garážová vrata: Porovnání typů

Vybíráme garážová vrata: Porovnání typů

Ke každému domu patří pořádná garáž, kam schováte auto i sebe, když potřebujete něco nutně kutit. A žádná garáž se neobejde bez kvalitních garážových vrat. Jak je vybrat, aby dobře sloužily?

Jak vybrat garážová vrata: Modely vrat a jejich výhody

Jak vybrat garážová vrata: Modely vrat a jejich výhody

Pokud vybíráte garážová vrata, měli byste si položit několik základních otázek, na základě kterých se rozhodnete pro ta správná. Zodpovězte si je a podívejte se spolu s námi na nejznámější modely a výrobce garážových vrat.


Kdy vyměnit stará garážová vrata za nová?

Kdy vyměnit stará garážová vrata za nová?

Každý majitel auta velmi dobře ví, že je třeba dopřát pravidelnou údržbu nejenom plechovému miláčkovi, ale také garáži, přesněji řečeno garážovým vratům. Stará dřevěná nebo plechová křídla je nutné před zimou opravit a natřít, aby přežila nevlídné po

Příprava na zimu: Zkontrolujte garážová vrata

Příprava na zimu: Zkontrolujte garážová vrata

Nastává čas revizí a nutných úprav před nadcházející zimou. Tato kontrola se týká i garážových vrat. I o ně je totiž nutné správně pečovat, aby dobře a dlouho sloužila. Přinášíme vám tři hlavní zásady, jichž se vyplatí při údržbě vrat držet.


Bezpečná garážová vrata: zabezpečený rádiový přenos pro otvírání vrat

Obousměrný systém BiSecur s vysokou odolností proti rušení zajišťuje bezpečný rádiový přenos informace mezi pohonem garážových vrat a ovladačem. Produkt byl vyvinut ve spolupráci s kryptology z univerzity v Bochumi a využívá stejných kódovacích postupů jako internetové bankovnictví.

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

V dnešní uspěchané době se novým progresivním trendem stávají hotové garáže. Nejenže poskytují ochranu vašemu vozu, navíc mohou harmonicky zapadat do celkového architektonického obrazu a nabídnout vám celou řadu dalších výhod.