Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Sedací vaky: Jaké materiály se využívají při jejich výrobě

29. červenec 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Sedací vaky jsou hitem, o tom není třeba dlouze diskutovat. Tento moderní sedací nábytek lze dnes pořídit v mnoha obchodech a eshopech. Zakoupit je můžete nejen pro sebe, ale také pro své děti, které v nich mohou dovádět mnohem více nežli v běžných sedačkách. Při výběru sedacího vaku byste vždy měli hledět nejen na jejich vzhled a barvu, ale zejména na materiál, z něhož je vyroben.

Nylonové sedací vaky

Klasické sedací vaky ve tvaru taburetky, kostek či originálním vzhledu se vyrábějí z nylonu.

Nylonové sedací vaky jsou levné, navíc u nich lze ocenit jejich vysokou odolnost a lehkost materiálu. Ne každému však tento materiál může vyhovovat na dotyk.

Ekokůže

Pakliže doma nechcete mít sedací vaky z nylonu, máte i další možnosti. V luxusnějších provedeních se totiž vyrábějí také z ekokůže.

Ta je vyráběny ekologicky šetrným způsobem, což ocení zejména ti z vás, kterým na životním prostředí opravdu hodně záleží. Sedací vaky z ekokůže, které zakoupíte třeba v eshopu sedacivakemi.sk, největším slovenském internetovém obchodě s tímto typem nábytku, jsou velmi příjemné na dotyk.

Pravá kůže, semiš a plyš

Kromě ekokůže se jako hlavní materiál pro výrobu sedacích vaků používá také pravá kůže. V dětských variantách jsou pak vhodné i plyšové vaky, případně semišové. Ty sice nemají tak dlouhou životnost, nicméně se jedná o neutrální materiály, které nezpůsobují alergické reakce.

Sedací vak vám doma poskytne pohodlí. Můžete si v něm přečíst knihu, nebo se pomocí tabletu připojit na síť, spustit si oblíbené tipování přes internet, přečíst si online novinky, nebo si pustit nějaký hezký film. Děti si díky sedacím vakům zase užijí spoustu legrace.

Foto: sedacivakemi.sk

-lod-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Zdící materiály pro stavbu domu

Zdící materiály pro stavbu domu

Základem každého domu je zdivo. Právě jeho výběr a vlastnosti mohou podstatně ovlivnit kvalitu bydlení. Při výběru zdících materiálů bychom se měli orientovat především dle toho, jaké má zdivo tepelně izolační vlastnosti, jaká je životnost materiálu a konstrukce jako celku, dále bychom se měli zaměř…

Příprava na malování: Zakrývací materiály

V každé domácnosti je čas od času potřeba vymalovat stěny místností. Jejich původní barva totiž vlivem času přichází o svoji původní svěžest a čistotu. Malování není třeba provádět příliš často, postačí k němu přistoupit tak jednou za dva roky. Před samotným malování pokojů je důležité řádně zakrýt …


Dekorační materiály ke květinám: Hitem je lávová drť

Dekorační materiály ke květinám: Hitem je lávová drť

Možností, jak zdekororovat květináč, je mnoho. Oblíbenými materiály jsou mramorová drť či oblázky. Jsou příjemné na pohled, ale vyžadují jistou údržbu. Lávová drť nabízí řešení právě v údržbě. Nevyžaduje totiž skoro žádnou.

Jak natírat kovové materiály

Jak natírat kovové materiály

Natírání kovových předmětů je velmi důležitou součástí péče o kovy. Pakliže by kov nebyl takto upraven, mohlo by dojít k jeho rychlému zestárnutí. Existuje celá řada nátěrů. Před tím, nežli začneme kovový materiál natírat, je nezbytné jej také příslušným způsobem ošetřit.


Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Sedací vaky a pytle jsou velmi oblíbeným druhem nábytku, který se objevuje ve stále větším množství domácností. Jedná se o produkty, které jsou mimořádně komfortní a odborníci je doporučují i kvůli zdraví. Dokážou se totiž výborně přizpůsobit poloze těla, které tak není nepřirozeně zkřiveno a nam…

Palubky: Kde je vhodné jejich použití?

Palubky: Kde je vhodné jejich použití?

Mezi nejpoužívanější typy podlah z dřeva patří v současné době palubky, jejichž obliba v České republice neustále stoupá. Nejenže se dají využít jako podlahová krytina, používají se čím dál častěji i jako obklady, a to jak vnitřní, tak venkovní. A proč právě palubky? Jaké je jejich využití a jaké js…