Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Samolepky na zeď: Každý návštěvník našeho magazínu může využít akce 1+1 zdarma

1. květen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Už jste vyzkoušeli nový hit v podobě samolepek na zeď, který je skvělým dekoračním prvkem do domácnosti? Pakliže nikoliv, máte nyní jedinečnou šanci, neboť díky speciální akci získáte za jednu zakoupenou nálepku na zeď druhou zcela zdarma, a to díky tomu, že jste návštěvníky našeho webu.

Nákup samolepek na zeď

Internetový obchod SAMOLEPKYnaZED.cz nabízí samolepky na zeď v mnoha desítkách variant. Naleznete zde zajímavé samolepky na zeď do koupelny, dále pak třeba také nálepky na zeď do ložnice, kuchyně, obývacího pokoje či na stěny dětského pokoje. Rozmanitost samolepek je vskutku veliká, takže se hodí téměř do všech místností vaší domácnosti.

Samolepky se dají využít nejen na stěny

Samolepky na zeď do interiéru bytu jsou mnohem kvalitnější nežli v minulosti. O tom svědčí i fakt, že se dají nalepit nejen na stěnu, jsou vhodné i jako dekorativní samolepky na dveře, okna, můžete si jimi vyzdobit třeba kuchyňské spotřebiče, šatní skříně nebo dokonce obklady a dlažby ( ovšem nesmí zde být příliš velká vlhkost).

Detaily akce 1+1 zdarma

A nyní již ke zmíněné akci. Každý návštěvník našeho webu, který si objedná samolepky na zeď, může využít akce 1+1 zdarma, kdy ke každé zakoupené samolepce dostane druhou zdarma. Jedinou podmínkou je uvedení URL našeho webu v poznámce při objednávce, případně lze napsat i jiný jednoznačný identifikátor, dle něhož se pozná, že jste se o akci dozvěděli z našeho internetového magazínu.

Díky akci 1+1 zdarma i budete moci svou domácnosti ještě více vyzdobit, aniž by vás tyto skvělé dekorační prvky stály příliš mnoho peněz. Samolepky na zeď ostatně nepatří mezi drahé produkty, o čemž se můžete sami přesvědčit, stačí navštívit eshop SAMOLEPKYnaZED.cz a vybrat si některou z mnoha samolepek, která vás zaujme. Výběr je dostatečný, některé produkty jsou navíc v akční slevě. Zaujmout vás mohou různé motivy. Vašim dětem se jistě budou líbit třeba samolepky, na nichž je dekorace Víly Zvonilky s hvězdami.

Foto: samolepkynazed.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Vyhrajte v soutěži elektřinu na rok ZDARMA

Vyhrajte v soutěži elektřinu na rok ZDARMA

Změna dodavatele elektřiny může být velmi významným krokem k tomu, abychom za elektřinu platili výrazně méně nežli doposud. V současné době se navíc naskýtá jedinečná možnost, jak se na celý rok zbavit nutnosti platit za účty za elektřinu, neboť od 25.7.2011 do 31.10.2011 probíhá soutěž „Vyhrajte el…

Trend poslední doby? Samolepky na zeď!

Trend poslední doby? Samolepky na zeď!

V poslední době zažily v oblasti bytové dekorace největší boom samolepky na zeď. Za svou krátkou existenci si rychle získaly přízeň zákazníků a o této „novince“ už vědí takřka všichni. Stále ještě váháte, zda si samolepky na zeď také pořídit?


Pozor na podomní prodejce a předváděcí akce

Pozor na podomní prodejce a předváděcí akce

I v dnešní době je stále hodně lidí, kteří se nechají napálit podomními prodejci, anebo jsou nějakým způsobem obelstěni na různých prodejních a předváděcích akcích. Takovými zákazníky jsou často starší lidé, kteří jsou až příliš důvěřiví.

Stropní podhledy: 10 důvodů, proč je využít

Stropní podhledy: 10 důvodů, proč je využít

Výrazným estetickým doplňkem, který zároveň slouží také jako praktická součást interiéru domácnosti, jsou stropní podhledy. Jejich pomocí se dají vyrovnávat křivé stropy, slouží ale také k lepší tepelné izolaci a mají i dekorativní smysl. Nejvíce se vyrábějí z plastových materiálů (PVC), mohou však …


Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Při nákupu nového sporáku do kuchyně si mnoho lidí vybírá moderní indukční vařiče. V případě, že si takovýto vařič pořídíte, je třeba si také zjistit, zda na něm budete moci využívat nádobí, tedy hrnce či pánve, které doma máte. Ne všechny druhy nádobí totiž na indukčních vařičích lze používat.

Příští rok bude možné využít dotací z programu „Nová zelená úsporám“

V minulých dnech mohli majitelé rodinných domů zaznamenat, že ministerstvo životního prostředí vyhlásilo pokračování programu Zelená úsporám. Jde o projekt, který nese název Nová zelená úsporám.