Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Ruční nářadí, které by nemělo chybět ve vaší výbavě

11. leden 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Domácích kutilů se mezi námi najde stále velké množství, přestože současná společnost se více přiklání k pohodlí, kdy si na veškeré práce či opravy v domácnosti raději nechá přizvat odbornou firmu, které za její služby zaplatí. Ať už patříte mezi lidi, kteří si rádi různé drobné poruchy doma opraví sami, případně jsou si schopni vyrobit nějaký nábytek a doplňky do domácnosti, nebo volíte pohodlnější variantu, kdy si vše zařídíte přes externí firmu, vždy je dobré mít doma po ruce alespoň základní ruční nářadí.

Základní ruční nářadí

Co se rozumí souslovím základní ruční nářadí? Jedná se o jednoduché nářadí, které je využitelné při drobných opravách. Typicky se jedná o šroubováky, kterými v případě potřeby utáhneme nějaký uvolněný šroub ve skříni či poličce, dále pak také o kleště, kladívka, pilky, dláta či klíče, metry apod. Toto nářadí by skutečně nemělo chybět v žádné domácnosti, jeho absence nám totiž může způsobit značné nepříjemnosti při každé, byť sebemenší poruše, která u nás doma nastane.

Vrtačky

Lidé, kteří mají svou dílnu v garáži či vyhrazené místnosti v domě, se určitě nespokojí jen s nářadím, které jsem vyjmenoval výše. Pakliže si rádi dělají věci po svém, sem tam se například vrhnou na renovaci nábytku, případně pak jeho tvorbu, rozhodně se jim bude hodit i další nářadí. V tomto případě doporučuji zakoupit si krom jiného vrtačku. I vrtačky lze zařadit mezi ruční nářadí. Na výběr přitom máme buď AKU vrtačky nebo elektrické vrtačky. Rozdíl mezi nimi spočívá v systému napájení. Aku vrtačka je ručním nářadím, které je napájeno z vlastního AKU článku. Při provozu tudíž nemusí být neustále zapojena skrz kabel do elektrické sítě, což umožňuje snadnější pohyblivost s tímto nářadím. Nevýhodou oproti elektrické vrtačce je však to, že AKU baterie má omezenou dobu používání, po několika hodinách je potřeba ji opět nabít.

Prodejce ručního nářadí

Ruční nářadí do dílny a domácnosti můžete nyní zakoupit v internetovém obchodě CBN.cz. Ten nabízí různé druhy nářadí, od šroubováků, přes kleště a nůžky, až po speciální nářadí, které je vhodné pro instalatérské práce.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Doplňky, které by neměly chybět v žádné kuchyni

Doplňky,  které by neměly chybět v žádné kuchyni

Jsou věci, bez kterých se v kuchyni neobejdeme, pokud si chceme uvařit nějaké chutné jídlo. Kromě základních kuchyňských potřeb, jakými jsou hrnce, pánvičky, příbory atd., je v kuchyni zapotřebí mít i mnohé další kuchyňské doplňky, které nám pomáhají zjednodušit přípravu jídel a také usnadňují celý …

Zahradní domky na nářadí

Zahradní domky na nářadí

Každý kutil, který se poctivě stará o svoji zahradu, jistě přivítá, pokud může veškeré náčiní potřebné pro práci na zahradě mít pod jednou střechou. Jedná se o velmi praktickou záležitost, neboť jednotlivé komponenty pak nemusí hledat po různých místech.


Japonská zahrada: Co v ní nesmí chybět?

Japonská zahrada: Co v ní nesmí chybět?

VIDEO! Máte vlastní zahrádku nebo třeba jen terasu? Nechcete na ní pěstovat zeleninu, ale upravit si ji k relaxaci? Zároveň si přejete, abyste s ní měli co nejméně práce? Založte si japonskou zahradu. Co v ní nesmí chybět?

Zahradní domky: Praktické stavby, které zakoupíte online

Zahradní domky: Praktické stavby,  které zakoupíte online

Kam s tím vším zahradním náčiním, jak je kolečko, hrábě nebo motyčka? Není hezké, když se vám jen tak povalují někdy v koutě zahrady. Schovat je můžete do zahradního domku na nářadí. A sebe před deštěm zase do zahradní chatky.


Fotogalerie kuchyní: Inspirace pro vaši domácnost

Fotogalerie kuchyní: Inspirace pro vaši domácnost

Chystáte se rekonstruovat nebo zařizovat prostor kuchyně ve vaší domácnosti? Pak se nechte inspirovat z fotogalerie kuchyní od společnosti JN Interier. Některé ukázky si prohlédnete také v tomto článku.

Úspory: Jak vybrat plastové okno, které dobře izoluje?

Úspory: Jak vybrat plastové okno,  které dobře izoluje?

Ceny energií nejsou zrovna nejnižší a podle odhadů budou v dalších letech růst. Vyplatí se proto uvažovat nad tím, jak snížit náklady na vytápění. Hitem posledních let se stalo zateplování rodinných domů a výměna starých oken za nová, která dobře izolují. Pokud plánujete výměnu oken a hledáte vhodná…