Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Rohová sedací souprava Claudie: Luxus do obývacího pokoje vaší domácnosti

27. březen 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Snad v žádné pořádné domácnosti nesmí chybět sedací souprava. V obývacím pokoji tvoří jednu z dominant. Slouží k odpočinku majitelů, ale také k usazení případných návštěv, které do domácnosti zavítají. Abyste si mohli dopřát maximální pohodlí a luxus, pořiďte si rohovou sedací soupravu Claudie.

Rohová sedací souprava Claudie je moderní sestavou, kterou ocení i ti nejnáročnější z vás. Díky svým rozměrům hlavní sedací souprava pojme i několik osob naráz. Kromě toho při pořízení kompletní sestavy obdržíte oddělené křeslo a taburet. To vše působí mimořádně kompaktně. Obývací pokoj, v němž se nachází rohová sedací souprava Claudie, prostě nemůže vypadat nudně a stroze.

Variabilita sedací soupravy Claudie

Zmíněnou sedací soupravu pořídíte v internetovém obchodě Nábytek-elegance.cz. Zvolit si můžete různé varianty podle toho, zda chcete pouze samotnou sedačku, nebo také křeslo s taburetem. Výhodou je, že máte možnost zvolit si materiál, který bude tvořit povrch sedačky. Na výběr máte z několika barevných variant látky, ekokůže či semiše.

Semišový povrch sedačky

Právě semiš neboli nubuk je pro sedací soupravy výborným povrchovým materiálem, neboť je dokonale hladký a příjemný na dotyk. Kromě toho se vyznačuje i snadnou údržbou, je odolný vůči oděru a také zabraňuje pronikání vody dovnitř sedačky. Semiši neuškodí ani situace, kdy se vám při posezení v sedací soupravě vylije nějaká ta sklenka s nápojem.

Rohová sedací souprava Claudie představuje luxus. Je vhodná hlavně do prostornějších místností, může se však stát ozdobou prakticky jakéhokoliv obývacího pokoje. Ve zmíněném obchodě si zvolíte nejen materiály, ale také orientaci rohu sedačky. Díky tomu není problém s jejím umístěním kdekoliv v místnosti.

Foto: nabytek-elegance.cz

Komerční sdělení

-obs-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Estetické doplňky do obývacího pokoje

Estetické doplňky do obývacího pokoje

Prostor obývacího pokoje je místem, kde nejen odpočíváme po náročném pracovním dnu, slouží také k přijímání návštěv, které do naší domácnosti zavítají. Abychom se zde my i případná návštěva cítili dobře, je dobré se zaměřit nejen na praktické vybavení ( nábytek, pohovky a křesla atd.), ale také na r…

Americká chladnička: Zbytečný luxus nebo užitečný spotřebič do kuchyně?

Americká chladnička: Zbytečný luxus nebo užitečný spotřebič do kuchyně?

V kuchyni působí velmi pěkně, mají nezaměnitelný vzhled a svým majitelům nabízejí mnoho užitečných funkcí. O čem je řeč? No přeci o amerických chladničkách.


Fotogalerie kuchyní: Inspirace pro vaši domácnost

Fotogalerie kuchyní: Inspirace pro vaši domácnost

Chystáte se rekonstruovat nebo zařizovat prostor kuchyně ve vaší domácnosti? Pak se nechte inspirovat z fotogalerie kuchyní od společnosti JN Interier. Některé ukázky si prohlédnete také v tomto článku.

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Sedací vaky a pytle jsou velmi oblíbeným druhem nábytku, který se objevuje ve stále větším množství domácností. Jedná se o produkty, které jsou mimořádně komfortní a odborníci je doporučují i kvůli zdraví. Dokážou se totiž výborně přizpůsobit poloze těla, které tak není nepřirozeně zkřiveno a nam…


Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Aby se z vaší domácnosti stalo útulné místo, je potřeba ji náležitě vybavit. A to nejen vkusným a stylovým nábytkem, ale také různými drobnými či většími doplňky a dekoracemi, které místnostem dodají tu pravou atmosféru. Celou řadu potřeb do domácnos

TZ: Přírodní kámen od Dunaje pro zkrášlení vaší zahrady

TZ: Přírodní kámen od Dunaje pro zkrášlení vaší zahrady

Zahrady tvoří neoddělitelnou součást domova, kde s oblibou trávíme příjemné chvíle s rodinou. Při jejich budování či obměně se vždy snažíme, aby prostor byl nejen funkční, ale také působil esteticky.