Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Robotické vysavače iClebo s dárkem

24. listopad 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Robotické vysavače jsou skvělým pomocníkem při úklidu domácnosti. Jejich dovednosti se neustále vylepšují. Kupříkladu robotické vysavače iClebo si dnes dokáží hravě poradit s mnoha druhy podlah a mají zabuván i systém pro mokré čištění, tzv. mopping.

Schopnosti robotických vysavačů iClebo

iClebo robotické vysavače se vyznačují moderním vzhledem. Díky svojí konstrukci se dostanou i do těžce přístupných míst. Mají velmi tichý chod, takže je při práci ani neuslyšíme. Výhodou je také dlouhá výdrž a schopnost uklízet i větší plochy, což se hodí zejména tehdy, je-li nás rodinný dům či byt prostornější.

Nyní hodnotný dárek zdarma

Robotické vysavače iClebo nyní nabízí internetový obchod PV-OBCHO.cz s pěkným dárkem v podobě mobilního telefonu Nokia pro dvě SIM karty. Díky tomu se tak nákup robotnického vysavače do domácnosti či kanceláře stává ještě zajímavějším a výhodnějším.

O tom, že robotické vysavače budou v blízké budoucnosti nedílnou součástí většiny domácností, dnes již není pochyb. Hospodyňky díky nim mají mnohem více času na ostatní domácí práce či mnohem více času na rodinu a přátele. Pakliže hledáte spolehlivého pomocníka na domácí úklid, zvolte robotický vysavač iClebo z internetového obchodu PV-OBCHO.cz - nyní i s hodnotným dárkem.

foto: pv-obchod.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Robotické vysavače: Efektivní úklid bez námahy

Robotické vysavače: Efektivní úklid bez námahy

Domácí elektrospotřebiče jsou nedocenitelnými pomocníky. Šetří nám čas, energii a nervy. Začalo to vysavačem, automatickou pračkou, pokračovalo myčkou na nádobí a dnes se dostáváme do fáze, kdy už v podstatě ani uklízet nemusíme – vše za nás obstarají robotické vysavače.

Jak vybrat zahradní vysavače listí a fukary?

Jak vybrat zahradní vysavače listí a fukary?

Při podzimním úklidu zahrady na vás čekají haldy listí, které spadají ze stromů. Abyste se nemuseli trápit s jeho sbíráním pomocí obyčejných hrábí, je vhodné si pořídit zahradní vysavač nebo alespoň fukar.


Jak zajistit správné fungování vysavače?

Jak zajistit správné fungování vysavače?

Není vysavač jako vysavač. Na trhu se dnes můžete setkat s celou řadou domácích luxů, které se liší nejen v efektivitě vysávání, ale také i ve způsobu obsluhy a jejich údržby. K zajištění optimálního fungování je tak třeba si nastudovat, jak vlastně

Robotický vysavač iRobot vám usnadní úklid domácnosti

Robotický vysavač iRobot vám usnadní úklid domácnosti

Stěžuje si vaše manželka na neustálé uklízení? Nebaví vás každý týden luxovat či vytírat? Máme pro vás skvělý tip na vánoční dárek, který potěší nejen vaši ženu, ale rozhodně i vás samotné. Robotický vysavač uklidí za vás! Jedinou vaší starostí bude jeho spuštění. Řekněte sami, kdo by tento dárek ne…


Prach v bytě: 6 tipů, jak s ním skoncovat

Prach v bytě: 6 tipů, jak s ním skoncovat

Zvýšená prašnost v bytě může mít pro neblahé důsledky pro vaše zdraví. S prachem je proto potřeba zatočit. Existuje celá řada způsobů.

TOP kuchyňské spotřebiče: fritovací hrnec, kráječ, kuchyňský příruční vysavač

TOP kuchyňské spotřebiče: fritovací hrnec, kráječ, kuchyňský příruční vysavač

Co by ve vaší domácnosti nemělo zaručeně chybět? Mrkněte se na další tři kuchyňské pomocníky, které pro Vás připravil redakční tým časopisu Maxibydlení. Předchozí díl naleznete zde: TOP kuchyňské spotřebiče: odšťavňovač, toustovač, rychlovarná konvice, kuchyňská váha