Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Realizace střechy na klíč: Postup krok za krokem

21. červen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Ke stavbě střechy je zapotřebí mít dostatečné zkušenosti. Jenom skuteční kutilové se při stavbě domu odhodlají vlastními silami realizovat také střechu.

Její špatná konstrukce a nedostatky by mohly zapříčinit nejen časté zatékání během dešťových srážek, ale hlavně by zde hrozilo mnohem větší nebezpečí, že by se střecha propadla. I z tohoto důvodu je mnohem praktičtější a rozumnější si nechat realizovat střechu na klíč.

Cenová nabídka a grafický návrh

Střechy realizuje společnost Střechy Novák. Tato firma má bohaté zkušenosti s realizací různých typů střech.

Na základě vaší poptávky, kterou lze uskutečnit prostřednictvím kontaktního formuláře přímo na webových stránkách strechy-novak.cz, vám vytvoří cenovou nabídku, v níž budou započítány veškeré zásadní náklady.

V momentě, kdy s cenovou nabídkou budete spokojeni, vytvoří vám firma se svém sídle grafické zpracování tak, abyste měli jasnou představu o vzhledu a designu střechy na vašem domě. Toto grafické zpracování vám následně představí v projekci.

Podpis smlouvy o dílo

Do této fáze se dá říci, že ještě nemusíte celou akci provést. Teprve po odprezentování návrhu totiž dochází k samotnému podpisu smlouvy o dílo. Lze samozřejmě podávat různé návrhy a připomínky, vždyť jde o vaši střechu, váš domov, takže se nebojte se ozvat.

Realizace od stavby krovu až po doplňkové práce

Následně po podpisu smlouvy firma přistoupí k samotné realizaci střechy. Nejprve je vytvořen krov, poté přichází na řadu kompletní klempířské práce a na závěr pokládka střešní krytiny.

Tu si můžete sami zvolit, případně dát na doporučení odborníků, kteří přesně vědí, jaký druh tašek či jiné střešní krytiny bude pro váš objekt a daný typ střechy nejvhodnější. Na závěr jsou pak vykonány doplňkové práce.

A v tu chvíli je hotovo, práce jsou skončeny. Firma vám předá dílo, které si zkontrolujete a můžete jej začít využívat.

Jak vidno, postavení střechy na klíč je vskutku pohodlné a rychlé, bez jakýchkoliv větších obtíží pro vás. Pro bližší informace se podívejte na web strechy-novak.cz.

-sad-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Stavíte dům? Pak se neobejdete bez základové desky , která je nezbytnou a klíčovou součástí každého domu. Proč se při budování základové desky spolehnout na profesionály než na Frantu z vedlejší vesnice?

TZ: Co pohlídat aneb důležité desatero pro stavbu střechy

TZ: Co pohlídat aneb důležité desatero pro stavbu střechy

Finišujete, abyste měli dům do zimy pod střechou? Důležitá je nejen rychlost, ale i kvalita. Střecha totiž musí v pořádku vydržet desítky let a přitom zvládnout nápor slunce, větru, mrazu i deště.


Co obnáší stavba pasivního domu na klíč?

Co obnáší stavba pasivního domu na klíč?

Přemýšlíte o vlastním rodinném domě? Líbí se vám myšlenka úspor energie? Chcete investovat do pasivního domu a listujete katalogem, kde je řada zajímavých typových domů? Pozor! Ani v případě pasivního domu na klíč se nevyhnete projektu!

Japonská zahrada: Postup, jak ji založit

Japonská zahrada: Postup, jak ji založit

VIDEO! V dnešní uspěchané době často jen těžko hledáme chvilku, kdy bychom v klidu seděli a meditovali. A většinou nám tomu chybí i vhodné místo, kde bychom nebyli ničím rušeni. Pokud si doma zařídíte japonskou zahradu, nejenže dáte vaší zahradě nebo terase nový vzhled, ale vytvoříte si i místo, kte…


Betonová střešní krytina: Vlastnosti betonových tašek

Betonová střešní krytina: Vlastnosti betonových tašek

V tuzemsku se při realizaci a renovaci střechy, respektive její pokládce, hojně používají betonové střešní tašky. Tento tradiční materiál má své přednosti i nedostatky. Vyhodnocení kladů a záporů betonové střešní krytiny je potřeba zvážit ve chvíli,

Zakládání staveb: Od profesionálů je to levné a rychlé

Zakládání staveb: Od profesionálů je to levné a rychlé

Máte pozemek a představu o tom, jak bude vypadat váš dům. Ten se staví od základů a zakládání staveb je důležitou součástí výstavby každého domu. Nechte si základovou desku udělat od profesionálů. Vyhnete se řadě nepříjemností.