Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Prodej bytů: Letňany nabízejí moderní byty v rezidenci Veselská

1. prosinec 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Koupě bytu je zásadním rozhodnutím, které je třeba důkladně promyslet. Jedná se o jeden z důležitých životních kroků, který ovlivní celý váš život. Máte-li dostatek finančních prostředků, je nejlepším řešením pořídit si byt v novostavbě. Vyžaduje to sice vyšší investici, která se však do budoucna jedině vyplatí. A to zvlášť tehdy, koupíte-li byt v Praze. V současné době zaujímají přední místo pro prodej bytů Letňany. Tato městská část má vše, co potřebujete k životu.

Letňany se proměňují v příjemné místo pro život

Letňany jsou historickou čtvrtí Prahy. To však neznamená, že by byla nějak zastaralá a k bydlení nevhodná. Je tomu právě naopak, Letňany dnes procházejí, podobně jako mnohé další městské části v Praze, poměrně zásadní proměnou.

Developeři, kteří zde stavějí nové rezidenční domy, totiž kladou důraz na kvalitu bydlení a také se snaží docílit zútulnění celého okolí. Lokality typu Letňany tak dostávají daleko příjemnější ráz, nežli tomu bylo ještě v nedávné době.

Rezidence Veselská nabízí 100 bytů v moderně řešeném domě

Moderní byty v Letňanech vznikají v rámci Rezidence Veselská. Tento developerský projekt počítá s výstavbou sedmipodlažního domu s celkem 100 bytových jednotek ve velikostech od 1+kk do 4+kk. Jedná se o stavbu, která bude spadat do energetické třídy B. To znamená, že bude mít kvalitně řešené zateplení, což se projeví na snížených nákladech na bydlení.

Standardní vybavení vás mile překvapí

Jednotlivé byty budou v Rezidenci Letňany vybaveny moderními materiály, které rovněž přispějí k minimální energetické náročnosti. V rámci standardního vybavení se můžete těšit krom jiného na špičkové dřevěné plovoucí podlahy v obytných místnostech, bezpečnostní dveře či designové obklady a dlažby v koupelně a na toaletě. Pokud uskutečníte koupi bytu, můžete při výstavbě požádat i o další nadstandardní vybavení tak, abyste se svým novým domovem byli maximálně spokojeni.

Letňany jsou ideálním místem pro život. Nejenže zde nyní pořídíte nové moderní byty, ale oceníte také nejbližší okolí domu. V Letňanech je kompletní občanská vybavenost, nechybí zde obchody a nákupní centra, restaurace, zdravotnické zařízení a školy. Samozřejmostí je výborná dopravní dostupnost.

Nabídka bytů je rozmanitá, na své si zde přijdou všichni zájemci. O nové byty je již nyní poměrně velký zájem. Proto doporučuji neváhat a rozmyslet se co nejdříve. Může se totiž stát, že než se rozhodnete, bude již většina bytů zarezervována.

Foto: rezidenceveselska.cz

Komerční sdělení

-fil-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Úsporné radiátory nabízejí levnější a efektivnější vytápění bytu

Úsporné radiátory nabízejí levnější a efektivnější vytápění bytu

V letním období, kdy není topná sezona, je nejlepší čas se pustit do rekonstrukce našeho domácího vytápění. Pokud nám již nevyhovují staré radiátory, které spotřebovávají během zimy a chladného období spoustu energie, je možné zvolit úsporné radiátory.

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Před oslovením realitní kanceláře, která nabízí pronájem a prodej bytů, kanceláří a domů, si však pečlivě najděme vhodnou společnost. Realitní kanceláře by měly mít dostatečně silné zázemí a postavení na trhu s realitami, profesionálně vyškolené zástupce a také vstřícný přístup ke každému klientovi.


Prodej nemovitosti: Jak dobře prodat byt

Prodej nemovitosti: Jak dobře prodat byt

Prodej bytu je důležitým milníkem v našem životě. Pokud se rozhodneme, že svůj dosavadní byt či dům prodáme a přestěhujeme se do nového, lepšího, pak je třeba si prodej řádně promyslet a naplánovat tak, abychom jej zbytečně neprodali pod cenou. Ceny nemovitostí se dost výrazně liší podle lokality, o…

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…


Jaké budou ceny bytů v roce 2015? Trh bydlení se výrazně stabilizoval

Jaké budou ceny bytů v roce 2015? Trh bydlení se výrazně stabilizoval

Situace na trhu bydlení se v letošním roce stabilizovala. Tuto zprávu určitě uvítají jak samotní zájemci o koupi bytu či domu, tak i developerské společnosti Díky zvyšujícímu se zájmu o koupi nového bydlení mohou developeři zahájit výstavbu a následně prodej nových lokalit. Dobrou zprávou pro zájemc…

Zabezpečení bytu na dovolenou

Zabezpečení bytu na dovolenou

Před odjezdem na dovolenou bychom si měli řádně zajistit náš byt či dům tak, abychom minimalizovali riziko případného vykradení. Statistiky dlouhodobě ukazují, že vykradači bytů jsou v letním období zdaleka nejaktivnější. Je to způsobeno právě faktem, že mnoho lidí nechává své domovy opuštěné, neb…