Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Proč je městská část Praha 6 jedním z nejvyhledávanějších míst pro bydlení?

18. prosinec 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Adresou bydliště na Praze 6 se dnes pyšní celá řada společensky a kulturně významných osobností. Jaký je důvod, proč si zvolili právě tuto lokalitu a je možné zde sehnat „normální“ bydlení pro rodiny s dětmi? Na to vám odpoví následující článek.

Bydlet v centru Prahy je samo o sobě lukrativní záležitostí

Jak ukazuje prodej bytů na Praze 6, je tato městská část skutečně mimořádně oblíbená. Lidé se sem stěhují hned z několika důvodů. Především jde o atraktivní lokalitu. Kdo bydlí v centru Prahy, ten se tím může pyšnit. Dalším zřejmým důvodem je vynikající dostupnost na jakékoliv jiné místo v Praze. Z Prahy 6 se během pár minut dostanete do samotného centra města metrem, tramvají či autobusem. Výborná je zde dopravní infrastruktura, takže i jako majitelé osobního vozidla nebudete mít žádný problém.

Praha 6 se chlubí největším množstvím zeleně

Pominu-li dopravní infrastrukturu, potažmo i skvělou občanskou vybavenost, lze na městské části Praha 6 vyzdvihnout ještě jednu zásadní věc. V porovnání s většinou ostatních městských částí Prahy, snad s výjimkou těch okrajových, je zde zdaleka nejvíce zeleně.

Území prošlo celkem významnými změnami. V jejich rámci naštěstí kromě výstavby nových rezidenčních sídel a bytových domů bylo myšleno také na životní prostředí. Lidé se zde díky tomu cítí příjemně, mohou si z domova kdykoliv vyrazit do přírody, aniž by museli jezdit celé kilometry daleko. Z Prahy 6 to je namátkou jen kousek do oblíbené Stromovky, kde lze trávit volný čas s dětmi. Podobných, byť menších míst se v této části Prahy najde mnohem víc.

Byty na Praze 6 jsou dostupné i pro vás

A nyní odpověď na otázku, zda se zde najde dobré i přitom cenově přijatelné bydlení pro rodiny s dětmi. Ano, je tomu tak. I díky developerským společnostem, které zde realizují novostavby nejen pro nejmovitější občany, ale i pro střední třídu, je zde v současné době bytů na prodej dostatečné množství. O tom se ostatně přesvědčte sami, stačí navštívit internetový portál http://remaxnova.cz.

Realitní kancelář Remax patří k vůbec nejvýznamnějším společnostem na tuzemském trhu v oblasti realit. Nabízí vám možnost spolupráce při prodeji, koupi či pronájmu nemovitostí, a to včetně poradenství a právního servisu.

Lidé dnes ztrácejí důvěru k realitním kancelářím. Mají totiž pocit, že je okrádají o peníze, že za jejich služby platí zbytečně vysoké poplatky a provize. U realitní kanceláře Remax máte jistotu, že vás budou zastupovat zkušení makléři a nabídnout vám opravdu špičkové služby, které rádi a vřele oceníte. Ne náhodou je značka Remax zavedená nejen v České republice, ale i v mnoha dalších zemích prakticky po celém světě. Pokud hledáte nový byt právě třeba v lokalitě Prahy 6, realitní kancelář Remax vám jej jistě pomůže najít.

Foto: wikipedia.org

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Malování bytu aneb změna je život - 1. část

Malování bytu aneb změna je život - 1. část

Máte poslední dobou pocit, že je váš byt poněkud zašedlý a staromódní a potřeboval by oživit? Neustále ho modernizujete, ale cítíte, že ani to nepomáhá? Zkuste konečně experimentovat a dejte vašemu domovu nový nátěr. Prozradím vám jak na to.

Péče o okna: 1. část - co provést s okny po montáži

Péče o okna: 1. část - co provést s okny po montáži

Venku se již teploty po ránu dostávají pod bod mrazu. Před příchodem zimy je důležité zkontrolovat, zda jsou okna v naší domácnosti v pořádku. Právě skrz ně totiž může během chladného období unikat výrazné množství tepla, což rapidně může zvýšit spotřebu energií v bytě či domě. V následujících dvou …


Malování bytu aneb změna je život - 2. část

Malování bytu aneb změna je život - 2. část

Již jste si vybrali vhodné odstíny barev do vašeho bytu a vyhradili jste si potřebný čas na jeho vymalování? Nyní je tedy čas, pustit se do díla. Že si nevíte rady? Ve svém dnešním článku vám s tímto problémem poradím.

Péče o okna: 2. část - mytí oken a kontrola funkčnosti

Péče o okna: 2. část - mytí oken a kontrola funkčnosti

V úterním článku jsme si pověděli o péči o okna po montáži. V dnešním článku se dozvíte, jak správně postupovat při mytí oken a jak kontrolovat, zda okna správně plní svoji funkci.


Kolik stojí v průměru zateplení rodinného domu a jaká část z této sumy je za izolační materiál?

Kvalitní zateplovací systém tzv, ETICS stojí v průměru kolem 1 000 až 1 400 Kč/m2, když budete počítat veškeré práce a technické vybavení, tj. pronájem lešení, kotvení systému apod. Podíl samotného izolačního materiálu je přitom asi 10-15 % ceny.

5 důvodů, proč si pořídit pergolu

5 důvodů, proč si pořídit pergolu

Uvažujete o tom, že byste si u svého rodinného domu nechali postavit pergolu, avšak stále nenacházíte dostatek argumentů, které by vás o investici přesvědčily. Následujících 5 důvodů se pro vás snad stanou pádným důvodem.