Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

PrimaBag sedací pytle: Pro děti i dospělé

26. září 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Pokud doma ještě nemáte sedací pytel, možná ani nevíte, o jaký luxus přicházíte. Pokud vás bolí záda pokaždé, když vstanete z křesla nebo sedačky, pak je pořízení sedací pytle skoro až nezbytností. Právě on vám totiž poskytne pohodlí a zároveň bude vašemu tělu dostatečnou oporou. Dobrým a levným řešením jsou sedací vaky na tomto linku, od firmy PrimaBag.

Sedací pytle PrimaBag jsou konstruovány tak, aby poskytovaly maximálně pohodlné posezení. Zároveň jsou skvělým doplňkem do interiéru, který obohatí vzhled obývacího pokoje, ložnice i pracovny.

Pokaždé, když vás budou bolet záda od sezení v křesle či na sedačce, stačí se posadit do sedacího pytle a rázem se vám uleví. Tělo si odpočine a uleví.

Je libo sedací pytel ve tvaru fotbalového míče? PrimaBag jej pro vás má

Ptáte se, proč zvolit právě sedací pytle PrimaBag? Už jen z toho důvodu, že jde o typ vaků, který je vyráběn z ekologicky šetrných materiálů. Pořídit si je navíc můžete v několika elegantních variantách.

Mimořádně oblíbený je zejména sedací pytel fotbalový míč. Ano, i tvar fotbalového míče může sedací pytel mít. Jde o rozměrný pytel, který má vnitřní objem náplně přes 200 litrů, takže je vhodný pro dospělého člověka.

U sedacích pytlů z eshopu PrimaBag máte prodlouženou záruční lhůtu na vrácení zboží

V sedacím pytli od PrimaBag můžete dělat prakticky cokoliv. Číst si, prohlížet tablet, sledovat televizi, nebo prostě jen relaxovat. Pokud si pořídíte sedací vaky na tomto linku, máte poštovné a balné zdarma.

Dále pak můžete využít prodlouženou záruční lhůtu na vrácení zboží, která činí plných 20 dní (obvykle je tato lhůta pouze 14 dní). Na dodávku objednaného pytle nebudete čekat týdny, veškeré zboží je totiž skladem, takže je expedováno ihned po přijetí objednávky.

Pořiďte si domů sedací vak a užívejte si pohodlí, které vám poskytne při posezení. Už nikdy více se nebudete muset krčit v nepohodlném křesle.

Foto: primabag.cz

Komerční sdělení

-lod-

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Sedací vaky a pytle jsou velmi oblíbeným druhem nábytku, který se objevuje ve stále větším množství domácností. Jedná se o produkty, které jsou mimořádně komfortní a odborníci je doporučují i kvůli zdraví. Dokážou se totiž výborně přizpůsobit poloze těla, které tak není nepřirozeně zkřiveno a nam…

Dětské nádobí: Jak jej nakupovat a čeho se vyvarovat

Dětské nádobí: Jak jej nakupovat a čeho se vyvarovat

Běžné nádobí, které používáme během stravování, nejsou příliš vhodné pro malé děti. Pakliže doma máte děcka, je vhodné jim pořídit speciální dětské nádobí. To je vyráběno z odolnějších materiálů, takže se nerozbije. Je ale nutné si dát pozor na jeho kvalitu. V tomto článku se dozvíte, jak postupovat…


Čistota půl zdraví, špína celé!

Čistota půl zdraví, špína celé!

Jste v úklidu až nezdravě pedantní, chcete, aby se všechno blýskalo a svůj domov neustále dezinfikujete? A napadlo Vás už, že by to mohlo být taky na škodu? Proč, To se dozvíte v následujícím článku! Když srovnáme dnešní domovy s domovy našich babiček a předchozích generací, dá se říct, že žijeme v…

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Postavit dětem na zahradě vlastní hřiště má nesporné výhody. Děti si zde mohou hrát ve volných chvílích, jakmile to umožňuje počasí. Nemusí přitom chodit někam na veřejná prostranství, takže jsou ve větším bezpečí a vy na ně snadno dohlédnete i ve ch


Mobilní domy k trvalému bydlení

Mobilní domy k trvalému bydlení

Přemýšlíte, že si pořídíte vlastní dům, ale nemáte našetřené peníze, nechcete si brát hypotéku a nemáte čas čekat, až vyřídíte stavební povolení a postavíte dům? Pokud potřebujete bydlet levně, rychle a pohodlně, jsou řešením mobilní domy.

3 tipy na letní doplňky na zahradu

3 tipy na letní doplňky na zahradu

Během letních slunečních dní je obzvláště příjemné, když můžete využít prostor vaší zahrady. Pro co nejlepší komfort je dobré v ní kromě laviček a stolu umístit také další doplňky. V tomto článku vám představím zajímavé tipy, které jistě během léta v