Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Příjemná dekorace v podobě samolepek na zeď

6. leden 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Máte pocit, že stěny vašeho obývacího pokoje či ložnice by potřebovaly něčím oživit? Kromě pestrých barev je tu ještě jiná možnost, jak interiér prozářit a dodat mu zcela novou tvář. Stačí si pořídit jako dekorace na zeď speciální samolepky, které mohou nahradit klasické tapety.

Výborný nápad pro oživení zdí

Samolepky na zeď jsou moderním prvkem, který se hodí prakticky do všech místností. Lze je využít jako doplněk na zdi obývacího pokoje, mohou zkrášlit ložnici, koupelnu, skvěle zapadnou také do kuchyně či dětského pokojíku. Motivů existuje nepřeberné množství, od různých květinových vzorů, přes hudební motivy. Do dětského pokojíku se například skvěle hodí samolepky na zeď, které zobrazují zvířata, do chlapeckého pokojíku bychom pak doporučili motivy s autíčky a motorkami. Mladá generace, která ráda experimentuje a chce něco netradičního, si pak třeba do obýváku může pořídit samolepky na stěnu, které mají abstraktní motivy. Pro každého se najde něco, co jej zcela jistě zaujme.

Snadná instalace

Samolepky na zeď mají tu výhodu, že se snadno instalují a v případě, že nás motivy omrzí, můžeme je jednoduše sejmout a nahradit něčím jiným. Jedná se o ideální dekorace na zeď, které dokáží perfektně zútulnit každou domácnost.

Jak postupovat při lepení samolepek na zeď

Princip nalepení samolepky je velmi snadný a zvládne jej úplně každý. Samolepky stačí vybalit, rozložit na rovnou plochu. Poté se sejme podkladový papír tak, aby samolepka zůstala na přenosovém papíře. Samolepku pak nalepíme na stěnu, a to i s přenosovou fólií, stlačíme ji na zeď, aby dobře držela a neodlepovala se. V konečné fázi stačí sejmout přenosový papír a je hotovo!

Obchod se samolepkami na zeď

Samolepky na stěnu jsou trendem, který dnes využívají i mnozí bytoví architekti. Může si je však pořídit úplně každý. Zakoupíme je například v internetovém obchodě kvalitnisamolepky.cz. Zde je na výběr velmi pestrá škála samolepek, které jsou vhodné do všech místností v domě. Celkem je k dispozici přes 200 různých motivů pro děti i dospělé. Samolepky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, takže při správném nalepení na zdi vydrží opravdu dlouhou dobu. Jedná se o produkty, které jsou cenově dostupné a přitom jde o velmi pěkný designový prvek, který celý prostor prozáří a dodá mu nový rozměr. Jejich kouzlo poznáte i Vy, pokud si samolepky na zeď pořídíte v obchodě kvalitnisamolepky.cz.

Foto: kvalitnisamolepky.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Hanka

čtvrtek, 18. červenec 2019
13:17

Já jsem chtěla mít barevné stěny, ale manžel byl zásadně proti. Jediné, co mi dovolil, tak jsou malé samolepky. Já jsem ráda alespoň za to, protože díky nim nejsou stěny tak holé. Veškerou dekoraci mám ráda. Nejvíc se mi ale líbí skleněné dekorace, které jsem si koupila z https://www.krasne-sklo.cz/ .


Napsal: Hanka [Odpovědět]


Čtěte také...

Vánoční dekorace: Novodobý trend nebo zastaralá záležitost?

Vánoční dekorace: Novodobý trend nebo zastaralá záležitost?

Vánoce jsou jedním z nejkrásnějších svátků v roce. Dříve lidé trávili mnoho času přípravami cukroví a vyráběním vánočních dekorací. A jak je tomu dnes? Je tvorba vánočních dekorací spíše zastaralou záležitostí nebo moderním trendem?

Trend poslední doby? Samolepky na zeď!

Trend poslední doby? Samolepky na zeď!

V poslední době zažily v oblasti bytové dekorace největší boom samolepky na zeď. Za svou krátkou existenci si rychle získaly přízeň zákazníků a o této „novince“ už vědí takřka všichni. Stále ještě váháte, zda si samolepky na zeď také pořídit?


Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Aby se z vaší domácnosti stalo útulné místo, je potřeba ji náležitě vybavit. A to nejen vkusným a stylovým nábytkem, ale také různými drobnými či většími doplňky a dekoracemi, které místnostem dodají tu pravou atmosféru. Celou řadu potřeb do domácnos

Jak prostřít sváteční stůl?

Jak prostřít sváteční stůl?

Až nastane Štědrý večer, usedne celá rodina k jednomu stolu a bude si užívat příjemné chvilky a náležitě hodovat. Pro mnohé rodiny jsou právě Vánoce jedinými chvílemi, kdy se sejdou opravdu všichni její členové u jednoho stolu.


Návod, jak vyrobit adventní věnec

Návod, jak vyrobit adventní věnec

Jak si zpříjemnit čekání na Štědrý den a dlouhé zimní večery? Vyrobte si adventní věnec a relaxujte u zapálené svíčky. Přinášíme fotoreportáž, jak si vyrobit adventní věnec doma!

Dětský pokoj: 3 tipy, jak ho vytvořit co nejlépe

Dětský pokoj: 3 tipy, jak ho vytvořit co nejlépe

Ve vašem životě právě nastala ta významná chvíle, kdy je třeba zařídit dítěti jeho vlastní dětský pokoj, ale vy vůbec nevíte, jak na to? V dnešním článku vám poradím, jak dětský pokojík zařídit tak, aby byl přesně podle dětských představ.