Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Při stavbě plotu se vyplatí použít zemní vruty

11. leden 2016 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Oplocení rodinného domu se dá provést mnoha způsoby. Pokud však má být plot stabilní a zajišťovat tak plnohodnotnou ochranu vašeho pozemku, je vhodné zvolit patřičné řešení. Jednou z možností jsou použití zemních vrutů.

Proč právě zemní vruty?

Zemí vruty, které se běžně dají pořídit v železářstvích, jsou účinným řešením v okamžiku, kdy potřebujete mít plot postavený rychle, s minimálními náklady a má přitom být stabilní. Velkou předností je fakt, že není zapotřebí provádět časově i fyzicky náročné kopání a betonování základů. Pouze navrtáte zemní vruty, upevníte plotové sloupky, mezi ně dáte výplň a je hotovo. Stabilita plotu je zajištěná díky stlačení zeminy. Plot pak bez problémů odolá třeba extrémním povětrnostním podmínkám.

Použití zemních vrutů se zdaleka nemusí omezovat pouze na stavbu plotových sloupků. Dají se využít kupříkladu i při realizaci terasy a zahradních staveb.

Kde pořídíte zemní vruty, zednické a stavební nářadí?

Pro kvalitní zemní vruty dnes nemusíte chodit nikam daleko. Stačí navštívit firmu EIKA – Železářství Brno. Firma se specializuje na prodej železářských potřeb, dále pak i na prodej hutního materiálů či osobních ochranných pomůcek.

Z železářských potřeb vyrábí kromě zmíněných zemních vrutů železné profily a veškeré běžně používané zednické a stavební nářadí. Celkem má obchod v nabídce více než 12.000 položek. Poptávku po zboží může podat i online, stačí vyplnit formulář, který najdete na webových stránkách společnosti. Železářství Brno má veškeré produkty skladem, expedici tak provádí ihned po přijetí a potvrzení objednávky.

Díky zemním vrutům můžete mít základy vašeho budoucího plotu u domu hotové doslova za pár minut. Namísto několikadenního betonování a kopání tak ušetříte spoustu času i námahy. Práce je tak snadná, že ji zvládnou i ti z vás, kteří o sobě zrovna nemohou tvrdit, že by patřili mezi šikovné kutily.

Komerční sdělení

-pla-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

TlJISdQrSDsp

úterý, 3. leden 2017
15:50

of course like your website but you need to test the spelling on quite a few of your posts. Many of them are rife with spelling problems and I find it very bothersome to inform the truth neelrthevess I’ll certainly come back again.


Napsal: TlJISdQrSDsp [Odpovědět]


Čtěte také...

Stavba plotu: Na kolik peněz vyjde?

Stavba plotu: Na kolik peněz vyjde?

Plot tvoří nedílnou součást pozemku. Jako majitelé nemovitosti byste rozhodně měli usilovat o to, aby váš pozemek byl kvalitně oplocen. Zabráníte tak případným vniknutím cizích osob do míst, kde nemají bez vašeho povolení co dělat. Na kolik ale vyjde stavba plotu?

Stříhání živých plotů

Stříhání živých plotů

Údržba živých plotů vyžaduje čas a péči. Jejím základem je tvarování a pravidelné stříhání, díky kterému plot nepřeroste a nezabírá příliš místa. Odměnou za vynaloženou práci vám bude zeleň, která nabídne přirozenou ochranu před zvědavými pohledy kolemjdoucích a vhodně doplní kultivovaný vzhled zahr…


Jak jsem ušetřil při výstavbě betonového plotu

Jak jsem ušetřil při výstavbě betonového plotu

V nedávné době jsem řešil problém s oplocením pozemku u našeho domu. Staré pletivo totiž chátralo, navíc se v něm objevily trhliny. Možná od obyčejných vandalů, možná dokonce od zlodějů. Rozhodl jsem se proto, že pletivo nahradím bytelnějším plotem.

Vyplatí se hypotéka na nemovitost k pronájmu?

Vyplatí se hypotéka na nemovitost k pronájmu?

Dlouhodobě se hovoří o tom, že investice do nemovitostí je zlatý důl, který vám v budoucnosti zajistí slušný přísun peněz. Takzvaně na stáří. Avšak zavázat se hypotékou pouze na nemovitost k pronájmu má i svá úskalí. Na vhodnou investici totiž musíte


Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Ne vždy se vyplatí kupovat levné vybavení do domácnosti. Často je to totiž na úkor kvality. Raději investovat více peněz a mít jistotu, že vám daný produkt vydrží a nebudete jej muset brzy opravovat, měnit a pořizovat nový. Přesně tuto zásadu uplatně

Pasivní a nízkoenergetický dům: Vyplatí se?

Pasivní a nízkoenergetický dům: Vyplatí se?

Stavíte dům nebo plánujete jeho koupi? Zvažujete, zda investovat do nízkoenergetického nebo pasivního domu, který slibuje úsporu energií? Kolik energie spotřebuje pasivní dům? Kde na jeho výstavbu získat dotace?