Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Při realizaci koupelny pomůže 3D grafický návrh

3. květen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Koupelna je místností, která hraje v každé domácnosti důležitou roli. Ačkoliv se jedná o místo, které je na první pohled skryté, oproti jiným místnostem odsunuté „ na druhou kolej“, rozhodně bychom při zařizování bytu neměli na koupelnu zapomínat a přehlížet ji. Špatně zařízená koupelna totiž znamená snížení komfortu bydlení. Stačí si představit, jak nepříjemné je každé ráno, kdy vejdeme do koupelny, která nevypadá zrovna útulně. Hned po ránu máme zkaženou náladu. Pakliže máte z vaší koupelny právě tento pocit, pak je na místě zauvažovat nad tím, že se pustíte do její rekonstrukce.

Při rekonstrukci koupelny je důležité důkladně posoudit prostorové možnosti. Právě prostor a jeho dispozice totiž určí, jak zde budou rozložena jednotlivá zařízení- vana, sprchový kout, umyvadlo, skříně, případně toaleta a další prvky, které do koupelny neoddiskutovatelně patří.

Grafický návrh slouží pro lepší představu o tom, jak bude nová koupelna vypadat

Realizaci koupelny je ve většině případů vhodné přenechat na odbornících. Právě ti totiž dokáží plně využít jejího prostoru a jednotlivá zařízení zakomponují do místnosti tak, aby stoprocentně plnila svoji funkci, nepřekážela si navzájem a poskytovala vám dostatečné pohodlí při pobytu v koupelně.

Pakliže se obrátíte na specialisty, kteří realizují koupelny na míru, rozhodně si nechte nejprve udělat 3D grafický návrh. Ten zohlední všechny aspekty místnosti a zcela jasně vám ukáže, jak bude vaše nová koupelna vypadat.

Pomocí grafického návrhu lze lépe odstranit nedostatky

Výhodou 3D grafického návrhu je i možnost ještě před samotnou rekonstrukcí koupelny zjistit případné nedostatky, dodat do koupelny jiné materiály a vybavení. Grafický návrh zkrátka významně usnadní práci s realizací nové koupelny.

Solidní firmy poskytují vytvoření grafického návrhu jako samozřejmost, ba dokonce za často tuto část spolupráce ani nepožadují žádné finanční prostředky, případně jen relativně malou sumu peněz. Vždy se k němu můžete sami vyjádřit, vždyť jde koneckonců o vaši koupelnu, o váš domov, takže je logické, že k němu budete mít připomínky.

Jak může vaše nová koupelna vypadat? Zkušené firmy vám jistě rády ukáží na koupelny fotogalerie, které dosud realizovaly, nebo jež svým klientům obvykle nabízí. Již pouhý pohled do fotogalerie může být velmi přínosnou inspirací, která vás přesvědčí o tom, že vaše koupelna nutně potřebuje renovaci, aby se opět stala oním útulným místem jako kdysi.

Foto: modo.cz

Komerční sdělení

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Intimní sprška pomůže při očistě těla i úklidu domácnosti

Intimní sprška pomůže při očistě těla i úklidu domácnosti

Toužíte po čistotě po použití toalety, ale máte malou koupelnu? Jestliže je v dosahu umyvadlo, můžete tento nedostatek vyřešit snadno a velmi jednoduše. Stačí vyměnit stávající stojánkovou nebo nástěnnou baterii za baterii Oras Bidetta, která je celosvětově průkopníkem této technologie. Okamžitě …

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Před oslovením realitní kanceláře, která nabízí pronájem a prodej bytů, kanceláří a domů, si však pečlivě najděme vhodnou společnost. Realitní kanceláře by měly mít dostatečně silné zázemí a postavení na trhu s realitami, profesionálně vyškolené zástupce a také vstřícný přístup ke každému klientovi.


Fotogalerie koupelen a wc: Tisíc inspirací koupelny SIKO

Fotogalerie koupelen a wc: Tisíc inspirací koupelny SIKO

Společnost SIKO KOUPELNY spouští 1. září unikátní projekt Galerie tisíce inspirací. Webová stránka bude sloužit všem, kdo si zařizují či rekonstruují koupelnu a chtějí se inspirovat nejmodernějšími trendy v koupelnovém vybavení. Na adrese koupelnova-galerie.cz si zájemci mohou prohlížet množství viz…

Jak vybrat obklady a dlažby do koupelny: Používané stupnice

Jak vybrat obklady a dlažby do koupelny: Používané stupnice

Keramické dlažby a obklady, které hodláte využít při realizaci či rekonstrukci koupelny, případně i dalších prostor v domácnosti, je potřeba vybírat nejen podle jejich vzhledu, ale hlavně podle vlastností.


Rekonstrukce koupelny si žádá také nové rozvody vody

Rekonstrukce koupelny si žádá také nové rozvody vody

Konečně jste se dočkali své vytoužené rekonstrukce staré a nevzhledné koupelny, která pouze hyzdila moderní vizáž Vašeho nadčasového bytu? S vervou a nadšením jste se pustili do bourání prohnilého jádra s vidinou rychlé výstavby a brzkého užívání koupelny? Potom jste určitě během tohoto procesu nara…

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Nabídka vodovodních baterií je ohromující. Výrobci i prodejci koupelnového vybavení se předhánějí v designu i technologických „vychytávkách“. Co ale dělat, když sháníte baterii, která nijak nenaruší celkový vzhled koupelny, je nenápadná, minimalistická, designově čistá a přitom maximálně funkční?