Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Při pořizování nových plastových oken si dejme pozor na kvalitu

8. květen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

O tom, že plastová okna si dnes nechává do svých domovů nainstalovat stále větší počet lidí, není třeba pochybovat. Otázkou je, zda jsou všichni s novými plastovými okny zcela spokojeni. Odpověď asi nebude tak jednoznačná. Plastová okna, pokud jsou kvalitní, by měla zaručit, že z domu či bytu nebude unikat velké množství tepla, budou dokonale izolovat a těsnit a zároveň se nebudou rosit. Jenže to platí pouze v případě, že si pořídíme skutečně kvalitní plastová okna.

Laciná plastová okna se ne vždy vyplatí

Mnoho lidí dává před kvalitou v první řadě přednost ceně. Ano, jistě se dají pořídit velmi laciná plastová okna třeba polské výroby. Ušetříme za ně, jenže po pár týdnech zjistíme, že tato plastová okna ani zdaleka nemají takové vlastnosti, které jsou pro tento typ oken typické. A máme problém, neboť musíme přistoupit k jejich opravě či dokonce výměně. Záhy tak zjistíme, že bylo lepší investovat trochu více peněz a pořídit si skutečně kvalitní plastová okna.

Jak se poznají nekvalitní plastová okna

Špatně konstruovaná plastová okna se dají poměrně snadno poznat už po pár týdnech užívání. Pokud se v zimě rosí, je to známka toho, že u nich bylo použito špatného izolačního zasklení. Často se také objeví problémy s tím, že voda stéká na parapet, což je způsobeno hlavně malou hloubkou okenního rámu. U levných a nekvalitních plastových oken pak velmi často dochází i k problémům s kováním.

Plastová okna od firmy OKNA.EU

Kvůli všem výše uvedeným důvodům ( a jistě by se jich našlo ještě více) je vhodné si vybrat opravdu výrobce, který nám dodá skutečně kvalitní plastová okna. V České republice lze doporučit kupříkladu společnost OKNA.EU, která dodává plastová okna již více než 20 let. Dává si záležet na precizním provedení, okna nejsou v žádném případě ošizena, což se pozná při jejich používání. Firma kromě dodávky plastových oken různých velikostí, tvarů a vlastností ( dvojitá či trojitá těsnění apod.) nabízí také kvalitní doplňkové služby.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: okna.eu

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Vstupní dveře: Porovnání plastových a hliníkových dveří

Vstupní dveře: Porovnání plastových a hliníkových dveří

Vstupní dveře jsou branou do každé domácnosti. Pokud doma máte zastaralé vchodové dveře, které již nevyhovují z estetického hlediska, ale také kupříkladu z pohledu tepelně izolačních vlastností, je vhodné přistoupit k pořízení zcela nových dveří.

Chcete mít stále hebké a nadýchané ručníky a osušky? Dbejte na kvalitu a správnou péči!

Chcete mít stále hebké a nadýchané ručníky a osušky? Dbejte na kvalitu a správnou péči!

Jak mít ručníky stále stejně barevné, měkké a hebké jako při koupi? Prvním pravidlem je investice do kvalitního zboží, druhým správná péče. Při koupi ručníků a osušek se vyplatí hledět nejen na barvy a velikosti, ale také na gramáž, materiál a délku vláken. Při praní pak dodržovat základní poučky a …


Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Ještě před rokem dvěma se nahlas hovořilo o tom, že stavebnictví je v hlubokém útlumu a v České republice nevznikají prakticky žádné nové domy a byty. Dnes je však situace výrazně lepší. Vždyť jen v okolí našeho hlavního města vzniká nyní hned několik moderních staveb, developerské projekty Praha ji…

Vybíráme domácí spotřebiče na internetu - na co si dát při nákupu pozor

Vybíráme domácí spotřebiče na internetu - na co si dát při nákupu pozor

Pořizování domácích spotřebičů přes internet je stále oblíbenější formou nákupu. Zákazníkům to přináší mnoho výhod, číhají zde však také mnohá úskalí. Pokud si na některé záležitosti při nákupu spotřebičů přes internet (i dalších produktů ) nedáme pozor, pak se lehce může stát, že namísto výhodné ko…


Koupě družstevního bytu: na co si dát pozor?

Koupě družstevního bytu: na co si dát pozor?

Družstevní byt je jednou z forem bydlení. Jedná se o byt, který je ve vlastnictví družstva. Každý družstevník pak platí nájem. V případě, že chcete koupit družstevní byt, měli byste se řídit následujícímu radami.

Pozor na podomní prodejce a předváděcí akce

Pozor na podomní prodejce a předváděcí akce

I v dnešní době je stále hodně lidí, kteří se nechají napálit podomními prodejci, anebo jsou nějakým způsobem obelstěni na různých prodejních a předváděcích akcích. Takovými zákazníky jsou často starší lidé, kteří jsou až příliš důvěřiví.