Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Pražské byty jsou v kurzu

23. březen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Nové byty vznikají na území celé České republiky. Jak ale různé statistiky potvrzují, zdaleka největší množství novostaveb realizují developerské společnosti na území hlavního města Prahy a v jejím blízkém okolí. Bydlení v Praze totiž láká zejména mladé rodiny s dětmi. Právě tato skupina tvoří největší poptávku po novém bydlení. Jaké jsou důvody, proč zvolit luxusní bydlení v Praze?

Proč Praha láká mladé rodiny s dětmi

Praha je největším městem v České republice. Z toho logicky vyplývá, že jsou zde také nejdražší byty. V porovnání s mnoha jinými částmi naší země se zde ceny nemovitostí pohybují až na několikanásobně vyšší úrovni. Přesto je poptávka po bydlení v Praze velká. Z tohoto důvodu v Praze neustále vznikají nové bytové komplexy a rezidenční sídla, do nichž se stěhují mladí lidé, rodiny s dětmi a bohatší vrstva.

Výhody bydlení v Praze

Pražské byty jsou v oblibě z několika důvodů. Tím prvním je snadná dostupnost veškerých služeb. Praha je nejatraktivnější lokalitou v tuzemsku, sídlí zde mnoho společností, najdete zde prakticky všechny druhy obchodů a služeb, které si jen lze představit. Snadná dostupnost služeb tak zvyšuje životní komfort a úroveň obyvatel, kteří zvolí bydlení v Praze.

Kontakt s přírodou

Praha již dávno není městem, kde by v okrajových čtvrtích nebyl dostatek zeleně, jak jí bylo v minulosti vytýkáno. Moderní pražské byty jsou stavěny mnohem citlivěji, snahou developerů je jejich začlenění do přírody. Lidé, kteří si zvolí bydlení v Praze v některé z novostaveb, tak mají mnohem více možností vyrazit do lesa či parku, aniž by museli jezdit někam daleko za Prahu.

Kvalita bydlení v pražských čtvrtích šla v posledních zhruba dvou desetiletích značně nahoru. Nové bytové domy v Praze nabízej maximální komfort, je zde kladen důraz na snadnou dostupnost a dobrou infrastrukturu. Přestože bydlení v Praze není nijak levnou záležitostí, lidé o něj logicky projevují zájem.

Komerční sdělení

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Luxfery jsou opět v kurzu

Luxfery jsou opět v kurzu

Při stavbě rodinného domu se opět vrací do módy takzvané luxfery. Ty jsou oblíbené už od počátku minulého století, kdy byly hojně využívány v tehdy moderních funkcionalistických stavbách. Kvůli příliš častému a hlavně ne příliš vhodnému využívání však jejich obliba šla postupem času výrazně dolů. Dn…

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze patří dlouhodobě k nejatraktivnějším. Není proto divu, že zde vznikají neustále nové projekty, které nabízejí nové možnosti pro zájemce. Které jsou v posledních měsících ty nejžádanější? Jde o Britskou čtvrť a Rezidenci Letokruhy.


Předokenní rolety jsou důležitou součástí domu

Předokenní rolety jsou důležitou součástí domu

Předokenní rolety zkrášlují tvář domu, jejich další funkcí je ochrana před rozmary počasí a dalšími rušivými vlivy zvenčí.

Lednice a ledničky: Jaké jsou trendy a novinky?

Lednice a ledničky: Jaké jsou trendy a novinky?

Lednice patří k neodmyslitelným pomocníkům v současných domácnostech. Užívají se nepřetržitě, tím pádem se od nich vyžaduje vysoká funkčnost. Ledničky se dále vybírají podle velikosti a pozadu nezůstává ani design, který nejlépe zapadá do konkrétní místnosti, kde umístíte vaši ledničku.


Dotace Zelená úsporám: Jaké jsou nové podmínky?

Dotace Zelená úsporám: Jaké jsou nové podmínky?

Byl váš účet za vytápění letos vyšší než obvykle? Je sice pravda, že letošní zima byla tuhá a dlouhá, ale vše na ni svést nelze. Možná je na čase zapřemýšlet nad výměnou oken nebo zateplením fasády domu. Jaro a léto jsou vhodnou dobou pro realizaci těchto stavebních úprav, na které lze navíc získat …

Mobilní domy jsou zajímavou alternativou ke klasickému bydlení

Mobilní domy jsou zajímavou alternativou ke klasickému bydlení

Možnou alternativou ke klasickému bydlení v rodinném domě, bytě či v letní sezóně na chatě nebo chalupě může být mobilní dům. Mobilní domy sice u nás ještě zdaleka nemají takovou popularitu jako na západ od českých hranic, nicméně postupně zde obliba tohoto způsobu bydlení roste. Mobilní domy se daj…