Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Praktické doplňky do kuchyně: Co nesmí chybět v žádné domácí kuchyni?

15. září 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 2

Kromě základních potřeb a vybavení, které v kuchyni potřebujete k vaření, stolování, umývání nádobí a uskladnění potravin, je vhodné si do kuchyně pořídit také drobné doplňky a výbavu, která vám usnadní práci v této místnosti.

Kuchyňská váha

Ti z vás, kteří nepatří mezi zkušené kuchtíky s dokonalým odhadem na hmotnost potravin, které je nutné použít k vaření, by si rozhodně domů měli pořídit kuchyňskou váhu. Právě přítomností kuchyňské váhy zajistíte, že budete moci vždy dané ingredience při přípravě jídla s naprostou přesností navážit.

Nestane se tak, že byste to při přípravě koláče přehnali s cukrem, moukou a dalšími surovinami. Bez kuchyňské váhy je zkrátka příprava pokrmů mnohem obtížnější.

Odkapávač na nádobí

Zcela jistě se v kuchyni nevyhnete ani umývání nádobí. Pokud doma nemáte myčku nádobí a umýváte jej ručně v dřezu, pak určitě nezapomeňte na odkapávač na nádobí.

To do něj jednoduše vložíte poté, co nádobí umyjete. Bez řádného odkapání by nádobí hůře usychalo, tvořily by se na něm fleky a navíc by vám v kuchyni zbytečně překáželo. Díky odkapávači budete mít umyté nádobí pohromadě a systematicky uspořádané.

Odkapávající voda bude zachycena ve spodní části odkapávače, po odstranění nádobí ji jednoduše vylijete do dřezu. Díky odkapávači tak nebudete mít v kuchyni zbytečný nepořádek a voda se nebude volně rozlévat po lince či dokonce na zemi.

Další praktické doplňky

Kuchyni lze vybavit celou řadou dalších kuchyňských doplňků a pomůcek, které vám pomohou lépe uspořádat jednotlivé potřeby, které při vaření používáte.

Praktické jsou například stojany a věšáky na nože, škrabky, naběračky a další nástroje. Kompletní kuchyňské nářadí tohoto druhu najdete v eshopu bytovedoplnky.sk.

Vytvořte si z kuchyně prostor, kde bude vaření skutečně příjemnou záležitostí. I díky výše zmíněným doplňkům a pomůckám se vám nestane, že byste se v kuchyni ztráceli, marně hledali potřebné nádobí a měli zde nepořádek.

Komerční sdělení

-lod-

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Martinka

čtvrtek, 8. září 2016
11:59

Mít odkapávač je nutnost, pokud nemáte u dřezu odkapovou plochu jako já. Mám už několik let odkapávač na nádobí a nemusím pak vůbec utírat nádobí, ale nechám ho jen prostě uschnout... http://www.dobracena.cz/odkapavac-blanco-230734


Napsal: Martinka [Odpovědět]

Jiřina S.

čtvrtek, 15. září 2016
14:22

Já použím něco podobného jako je tenhle koš - http://eshop-blanco.cz/58482-thickbox_default/multifunkcni-kos-blanco-507829.jpg

Dávám pod něj utěrku, protože bohužel nemám odkapávač, který by byl součástí dřezu...


Napsal: Jiřina S. [Odpovědět]


Čtěte také...

Doplňky, které by neměly chybět v žádné kuchyni

Doplňky,  které by neměly chybět v žádné kuchyni

Jsou věci, bez kterých se v kuchyni neobejdeme, pokud si chceme uvařit nějaké chutné jídlo. Kromě základních kuchyňských potřeb, jakými jsou hrnce, pánvičky, příbory atd., je v kuchyni zapotřebí mít i mnohé další kuchyňské doplňky, které nám pomáhají zjednodušit přípravu jídel a také usnadňují celý …

Japonská zahrada: Co v ní nesmí chybět?

Japonská zahrada: Co v ní nesmí chybět?

VIDEO! Máte vlastní zahrádku nebo třeba jen terasu? Nechcete na ní pěstovat zeleninu, ale upravit si ji k relaxaci? Zároveň si přejete, abyste s ní měli co nejméně práce? Založte si japonskou zahradu. Co v ní nesmí chybět?


Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek,  který rozzáří vaši domácnost

Aby se z vaší domácnosti stalo útulné místo, je potřeba ji náležitě vybavit. A to nejen vkusným a stylovým nábytkem, ale také různými drobnými či většími doplňky a dekoracemi, které místnostem dodají tu pravou atmosféru. Celou řadu potřeb do domácnos

Domácí pekárna se stala běžnou součástí vybavení kuchyně

Domácí pekárna se stala běžnou součástí vybavení kuchyně

Mezi praktické domácí spotřebiče, které se řadí do kategorie „bílá technika“, patří domácí pekárny chleba. Vzhledem k tomu, že pečivo, chléb nevyjímaje, je stále dražší, neboť jeho výrobci musejí při nastavení cen zohlednit rostoucí ceny všech surovin, stává se domácí pekárna stále častějším pomocní…


Jak vybrat kuchyni? Rady a tipy

Jak vybrat kuchyni? Rady a tipy

Kuchyně v českých domácnostech obměňujeme v průměru asi po dvaceti letech. Máte doma starou kuchyni, na kterou se už nemůžete dívat? Stěhujete se do zbrusu nového bytu a pořizujete novou kuchyni? Přinášíme rady a tipy, na co si dát pozor.

Fotogalerie kuchyní: Inspirace pro vaši domácnost

Fotogalerie kuchyní: Inspirace pro vaši domácnost

Chystáte se rekonstruovat nebo zařizovat prostor kuchyně ve vaší domácnosti? Pak se nechte inspirovat z fotogalerie kuchyní od společnosti JN Interier. Některé ukázky si prohlédnete také v tomto článku.