Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Postele z masivu vydrží mnoho let

23. červenec 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Pohodlná postel je základem pro to, abychom si mohli dopřát kvalitní a ničím nerušený spánek. Pakliže si pořizujeme novou postel do ložnice, měli bychom při jejím výběru zvážit několik faktorů.

Kritéria při výběru postele do ložnice

V první řadě musí být postel dostatečně prostorná. Délku postele je potřeba volit podle naší výšky. Ideální je zvolit postel, která má šířku alespoň kolem 70 či 80 cm ( platí pro jednolůžkovou postel), délka postele by pak měla být minimálně o dvacet či třicet centimetrů delší nežli je výška našeho těla. U dětských postelí je pak lepší zvolit delší varianty, neboť musíme počítat s tím, že dítě roste a při volbě delší varianty postele se tak vyhneme tomu, že za rok či dva bude potřeba kupovat zcela novou postel.

Při výběru postele je také zásadní materiál. Pro dlouhodobé využívání jsou nejvhodnější postele z masivu. Ty poskytují dostatečný komfort a zároveň u nich máme jistotu, že nám vydrží opravdu dlouhou dobu. Postele z masivu se dnes vyrábějí z mnoha dřevin, nedá se přesně říci, která dřevina je pro tento druh nábytku nejvhodnější, neboť každý materiál má své přednosti i nevýhody.

Postele české výroby

Pakliže se rozhodnete pořídit si postele z masivu, pak můžete využít služeb internetového obchodu Novépostele.cz. Tento eshop nabízí kvalitní postele z masivu, které jsou vyráběny z typických českých dřevin. Dřevo pro jejich výrobu pochází především z oblasti Jizerských hor. Jednotlivé druhy postelí se vyrábějí z borovice, smrku, buku či dubu. Právě tyto dřeviny mají velmi dobré vlastnosti. Díky své tvrdosti je zde velký předpoklad, že postel z těchto materiálů bude mít dlouhou životnost a při jejím využívání nebude docházet k poškození.

Dřevo je kvalitně ošetřeno

Obchod Novépostele.cz nabízí silné a pevné postele z masivu, které jsou vyráběny kvalitním řemeslným zpracováním. Dřevo je povrchově upravováno tak, aby nedocházelo k jeho rychlému stárnutí a opotřebení. Využívány jsou krom jiného vodou ředitelné laky, které dobře odolávají vlhkosti, oděrům a poškrábání. I po letech užívání tak tyto postele z masivu vypadají jako nové. Veškeré laky, kterými je dřevo ošetřeno, jsou zdravotně nezávadné. Obchod Novépostele.cz dodává postele z masivu po celé České republice, je schopen dodat postele přesně na míru.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: novepostele.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Moderní mikrovlnné trouby mají mnoho nových funkcí

Moderní mikrovlnné trouby mají mnoho nových funkcí

Mikrovlnná trouba je součástí většina moderních kuchyní. Zatímco dříve byla využívána zejména pro rozmrazování potravin, které jsme krátce před tím vytáhli z mrazničky, případně pak byla užitečná při ohřevu již hotových pokrmů, v dnešní době jsou v obchodech k dostání špičkové mikrovlnné trouby, kte…

Ceny plynu a elektřiny v roce 2016 výrazně neporostou. Neplatíte ale za energie příliš mnoho peněz už nyní?

Ceny plynu a elektřiny v roce 2016 výrazně neporostou. Neplatíte ale za energie příliš mnoho peněz už nyní?

Pro domácnosti je zpráva, že ceny plynu a elektřiny v roce 2016 nejspíše vůbec neporostou, dokonce se možná dočkáme i jejich snížení, velmi dobrá. Můžete si ale vy osobně říci, že jste s cenami spokojeni? Pokud si nejste jisti a přemýšlíte, jak na en


Jak vybrat prostěradlo do postele? Základní rady pro výběr ložního povlečení

Jak vybrat prostěradlo do postele? Základní rady pro výběr ložního povlečení

Prostěradlo je základem ložního povlečení. Stejně jako povlaky na polštáře a přikrývky plní několik funkcí. Abyste se ve vaší posteli vždy dobře a pohodlně vyspali, měli byste si proto pořídit právě co nejkvalitnější prostěradlo.

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Má k vám přijet rodina, nebo očekáváte, že u vás přespí přátelé? Přemýšlíte, kam je uložit? Právě nafukovací postele mohou představovat řešení této situace. Nejenže jsou rychle připravené a skladné, ale poskytují i patřičné pohodlí.


Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Také jste se ráno probudili celý rozlámaní, bolela vás hlava a vaše záda byla celá ztuhlá? A přitom by stačilo tak málo a váš spánek by se mohl stát kvalitním a především zdravým. Jak? To se dozvíte v mém dnešním článku.

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Kovový nábytek na zahradu: Výhody a nevýhody kovového materiálu

Jednou z možností, jaký nábytek zvolit na zahradu, může být ten, který je vyroben z kovu. Kovové židličky nebo stolky na zahradě působí moderně. Lze však u nich spatřovat i další výhody, ovšem zároveň je jistě vhodné připomenout také zápory, které kovové materiály mají.