Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Poličkové systémy pro dětské i obývací pokoje

20. září 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Mají vaše děti ve svém pokoji přílišný nepořádek? Zná to určitě každý rodič. Při pohledu do dětského pokoje občas žasne, jak se všechny věci válejí na zemi nebo na stole, přičemž vše působí jako jedna velká hromada.

Děti, zejména ty menší, často na úklid příliš nedbají. Už při zařizování pokoje byste tak měli myslet na to, aby v místnosti byl dostatek místa a nábytku na úschovu nejrůznějších hraček, učebních pomůcek, knih a dalších věcí.

Díky poličkám bude v dětském pokoji pořádek

Pro dětské pokoje jsou k tomuto účelu velmi vhodné poličky na stěnu. Je samozřejmě nutné je umístit tak, aby na ně děti dosáhly, jinak budou naprosto k ničemu. Vezmeme-li si kupříkladu poličky z Magenta Investment s.r.o., ty jsou vyráběny tak, aby dobře zapadly do interiéru místnosti, poskytovaly dobrý úložný prostor, avšak zároveň byly dobře dostupné.

Konkrétně pro dětské pokoje lze zvolit jednoduché poličky, kam si děcka uloží své oblíbené pohádky v knižní podobě, časopisy a komiksy. Budou je mít kdykoliv po ruce, aniž by se válely ledabyle po zemi, po stole či pod postelí.

Knihy a časopisy v poličce najdou své místo

Pro úschovu většího množství knih a dalších věcí, které se v dětském pokoji vyskytují, je pak lepší zvolit rovnou celé poličkové systémy. Ty jsou členěné do několika přihrádek, což ještě zvyšuje přehlednost a orientaci ve věcech, které jsou v nich uloženy.

Poličky z Magenta Investment s.r.o. určitě využijete nejen pro dětské pokoje, ale také v dalších místnostech vaší domácnosti, například v obývacím pokoji nebo ložnici. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů, snadno se instalují, přičemž zaujme jejich moderní design. Dokážou tak obohatit interiér místnosti, do níž je zasadíte.

Pokud dětem do pokoje nainstalujete poličky, napříště již budou vědět, že některé věci zkrátka není vhodné povalovat po zemi. Časem se tak naučí, jak má doma vypadat pořádek.

Foto: nabytekmagenta.cz

Komerční sdělení

-lod-

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Okapové systémy a jejich výběr

Okapové systémy a jejich výběr

Zima dokáže na domě udělat velkou paseku. Platí to i o okapech. Pakliže jsme nezvolili vhodný typ okapu, nebo byl špatně instalovaný, pak na jaře musíme přistoupit k jeho výměně. V následujícím článku se dozvíte o tom, jak vybírat okapový systém a jaké typy okapů se dnes prodávají.

Zavlažovací systémy na zahradu

Zavlažovací systémy na zahradu

Zapomeňte na ruční zavlažování zahrady. Zavlažovací systém pro zahradu udělá vše za Vás. Stačí jen naprogramovat dobu a frekvenci zavlažování a máte po práci.


Dětské nádobí: Jak jej nakupovat a čeho se vyvarovat

Dětské nádobí: Jak jej nakupovat a čeho se vyvarovat

Běžné nádobí, které používáme během stravování, nejsou příliš vhodné pro malé děti. Pakliže doma máte děcka, je vhodné jim pořídit speciální dětské nádobí. To je vyráběno z odolnějších materiálů, takže se nerozbije. Je ale nutné si dát pozor na jeho kvalitu. V tomto článku se dozvíte, jak postupovat…

Estetické doplňky do obývacího pokoje

Estetické doplňky do obývacího pokoje

Prostor obývacího pokoje je místem, kde nejen odpočíváme po náročném pracovním dnu, slouží také k přijímání návštěv, které do naší domácnosti zavítají. Abychom se zde my i případná návštěva cítili dobře, je dobré se zaměřit nejen na praktické vybavení ( nábytek, pohovky a křesla atd.), ale také na r…


Podle čeho vybírat záclony do obýváku?

Podle čeho vybírat záclony do obýváku?

Součástí vybavení obýváku jsou v drtivé většině také záclony. Ty mají několik funkcí. Především slouží jako dekorační prvek, který se hodí k oknům, potažmo k balkonovým dveřím. Dále slouží jako stínící prvek, zejména v kombinaci se závěsy. Pokud nevíte, jak vybrat záclony, je právě pro vás určennásl…

Nečekaná návštěva? Jak rychle uklidit?!

Nečekaná návštěva? Jak rychle uklidit?!

Čas od času se u vás doma zjeví nečekaná návštěva a vy přitom nemáte uklizeno. Jak rychle uklidit, aby si o vás nemysleli, že nepořádek v domácnosti máte pořád?