Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Plechová střešní krytina SATJAM: Moderní střešní systém pro rodinné domy

18. září 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Plechové střešní krytiny patří k nejoblíbenějším materiálům, které se používají při realizaci střech rodinných domů. Moderní řešení nabízí tuzemská společnost SATJAM, která patří k předním výrobcům lehkých krytin z kovu.

Výhody plechové krytiny

Dlouhá životnost

Plechová střešní krytina už dávno není považována za dočasné řešení, které není příliš vhodné pro rodinné domy. Moderní produkty, mezi něž patří zmíněné střešní krytiny satjam, jsou vysoce funkční a plně vyhovují z hlediska kvality a životnosti. Při náležitě provedené instalaci vám nová střecha vydrží celé desítky let.

Minimální hmotnost

Mezi hlavní výhody plechové střešní krytiny patří její nízká hmotnost. Oproti klasickým taškám z betonu či asfaltovým šindelům se tak dají použít i na střechy, které jsou již starší a jejich krovy nemají takovou nosnost.

Snadná aplikace

Velkou předností je také poměrně snadná aplikace na střechu. Už jen právě díky tomu, že jsou plechové krytiny lehké, není při jejich instalaci zapotřebí tak velké námahy. Plech má také další výhody. Má nulovou nasákavost, takže nehrozí postupné zhoršování jeho kvality tím, jak na něj působí déšť a sníh.

Velkoformátové provedení

Plechová střešní krytina SATJAM se dá pořídit také ve velkoformátových provedeních, díky čemuž se opět snižuje pracnost aplikace a zároveň trvá položení krytiny výrazně kratší dobu nežli v případě klasických tašek.

Proč zvolit střešní krytinu SATJAM?

Pokud se rozhodnete pro střešní krytinu SATJAM, uděláte rozhodně dobře. Firma má s výrobou produktů bohaté zkušenosti, neboť na tuzemském trhu působí již téměř 20 let. Kromě samotných krytin vyrábí a dodává také další komponenty, které jsou nezbytné při realizaci střech rodinných domů – trapézové plechy, okapové systémy, profily a různé doplňky.

Společnost SATJAM vyrábí moderní střešní systémy, které jsou maximálně funkční a jsou zároveň nabízeny za velmi příznivé ceny. O kvalitě produktů firmy svědčí i to, že střešní krytiny SATJAM získaly v roce 2004 ocenění Czech Made, a to jako vůbec v České republice.

Foto: satjam.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

P2EKdGhm

středa, 4. leden 2017
00:14

Being Fat doesn’t mean your weak or not healthy, because there are thin people that is not he038hier&#t2la;A healthier body is important not physical outcome.


Napsal: P2EKdGhm [Odpovědět]


Čtěte také...

Betonová střešní krytina: Vlastnosti betonových tašek

Betonová střešní krytina: Vlastnosti betonových tašek

V tuzemsku se při realizaci a renovaci střechy, respektive její pokládce, hojně používají betonové střešní tašky. Tento tradiční materiál má své přednosti i nedostatky. Vyhodnocení kladů a záporů betonové střešní krytiny je potřeba zvážit ve chvíli,

Šindele: Asfaltová střešní krytina, která váš dům ochrání před nepřízní počasí

Šindele: Asfaltová střešní krytina, která váš dům ochrání před nepřízní počasí

Jednou z možností střešní krytiny pro váš dům se mohou stát šindele. Tato střešní krytina je velmi zajímavou alternativou. Lze ji využít nejen pro rekreační objekty či starší rodinné domy, ale dokonce i pro moderní novostavby. Předurčují je k tomu vynikající vlastnosti. O nich se dozvíte v následují…


Bobrovky: Tradiční střešní krytina

Bobrovky: Tradiční střešní krytina

Na střechách domů se stále v hojném počtu můžeme setkat s pálenými střešními taškami, které se označují jako bobrovky. Co jsou vlastně bobrovky zač a odkud pochází jejich netradiční název? Bobrovky jsou střešní krytinou, která má velmi charakterické tvary. Zejména její obloukové zakončení je oprot…

Výběr střešní krytiny: Životnost je na prvním místě

Výběr střešní krytiny: Životnost je na prvním místě

Rekonstruujete střechu nebo stavíte dům a vybíráte střešní tašky? Kvalitní střešní krytina je předpokladem pro dostatečnou ochranu domu a jeho tepelnou izolaci. Jak vybrat správnou střešní krytinu a na co dát pozor při výběru střešních tašek?


Střešní okna: kam je umístit a jakou zvolit velikost

Střešní okna: kam je umístit a jakou zvolit velikost

Střešní okna jsou vhodná do půdních prostor, kde dochází k rekonstrukci a počítá se s obytnými prostorami. Díky tomu, že nainstalujeme namísto klasických oken střešní okna, docílíme intenzivnějšího prosvětlení prostoru místnosti.

Solární kolektory: Typy kolektorů pro rodinné domy

Solární kolektory: Typy kolektorů pro rodinné domy

Solární kolektory se stále častěji objevují na střechách rodinných domů. Existuje několik typů kolektorů. Abychom dosáhli maximální účinnosti, je zapotřebí zvážit, který typ kolektorů bude pro náš rodinný dům nejvýhodnější.