Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Plastový bazén: levná alternativa domácího bazénu

15. únor 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Sníte o tom, že byste si doma nechali udělat vlastní bazén, v němž by dalo koupat po celou sezonu? Pak využijte nabídky společnosti Bazény Machov, která vyrábí a dodává kvalitní plastové bazény.

Plastový bazén se vyplatí nejen díky nízké pořizovací ceně

Plastový bazén má je levným řešením pro ty z vás, kteří chtějí mít na zahradě či přímo v domě vlastní bazén, avšak nehodlají do jeho pořízení investovat desetitisíce korun. Klasické betonové bazény jsou poměrně drahé, navíc jejich výstavba trvá mnohdy až několik týdnů. Plastové bazény jsou oproti tomu mnohem levnější, v základních verzích stojí pár tisíc korun. Navíc mají snadnou instalaci, jejich výstavba tak trvá maximálně několik dní. Bazén si tak můžete objednat klidně až na začátku koupací sezony a přesto budete mít možnost jej využívat ještě tentýž rok. Plastové bazény lze navíc opatřit o potřebné zastřešení, což je vhodné zejména v případě, že bazén umístíte do venkovního prostoru. Zastřešení bazénů přináší možnost využívat bazén po celý rok, tedy bez ohledu na počasí a teploty, které venku panují. Navíc zastřešení bazénu znamená i další výhodu v tom, že do bazénu nenapadá tolik nečistot jako v případě, že je bazén zcela nekrytý.

Plastové bazény s ochranou proti UV záření

Plastové bazény od společnosti Bazény Machov, které objednáte přes její webové stránky bazenymachov.cz, se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností. Konstrukce je totiž vyráběna z odolného polypropylenu, který není náchylný na poškození a vydrží v perfektním stavu po dlouhá léta. Tento materiál je navíc potažen ochranným filtrem, díky němuž bazénu neuškodí ani dlouhodobý vliv UV záření.

Zastřešení bazénu

Firma Bazény Machov kromě samotných plastových bazénů nabízí také kvalitní zastřešení bazénu, které zajistí větší komfort při využívání bazénu. S dobrým zastřešením máte jistotu, že váš bazén bude možné využívat i během doby, kdy venku nepanují zrovna ideální klimatické podmínky. Navíc díky zastřešení získá váš plastový bazén i na atraktivitě.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: bazenymachov.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Vybíráme bazén: vlastní rodinný bazén na zahradě

Vybíráme bazén: vlastní rodinný bazén na zahradě

V posledních letech lidé stále častěji investují do vlastního koupání a pořizují si na zahrady rodinné bazény. Jak si ale ten správný bazén vybrat? Představa koupání v teplé vodě na vlastní zahradě je lákavá a každoročně si ji plní další tisíce českých rodin. Nabídka bazénů je velmi široká.…

Pes nebo kočka: Jakého domácího mazlíčka si pořídit?

Pes nebo kočka: Jakého domácího mazlíčka si pořídit?

Vždy, když se vrátíte domů z práce, máte pocit, že něco postrádáte? Nebo možná někoho? A co si takhle pořídit miláčka, který by s vámi byl, kdykoliv byste ho potřebovali? Jakého domácího mazlíčka si však pořídit? Co takhle psa nebo kočku?


Teplovzdušné konvektory: Alternativa k radiátorům

Teplovzdušné konvektory: Alternativa k radiátorům

Pro vytápění místností v domácnosti lze jako alternativu nebo doplněk zvolit konvektory. Ty mohou mít mnoho podob, od podlahových, přes soklové až po stupínkové.

Na kolik vás vyjde nový bazén a příslušenství?

Na kolik vás vyjde nový bazén a příslušenství?

Venkovní bazény jsou velmi oblíbenými doplňky u mnoha rodinných domů. Mít na zahradě postavený bazén znamená, že už nemusíte pokaždé, když se chcete vykoupat nebo alespoň svlažit, běhat na plovárnu, k rybníku, řece nebo pod sprchu do koupelny. Na kolik vás ale vyjde pořízení nového bazénu a také nák…


Solární panely - levná výroba elektřiny

Solární panely - levná výroba elektřiny

Pro získání levné energie, pomocí které můžeme v domě například ohřívat užitkovou vodu, případně také vytápět jednotlivé místnosti, se v posledních letech stále více využívají solární panely. Solární energie je nevyčerpatelnou energií, jejíž využívání je velmi ekologické a čisté.

Správná instalace venkovního bazénu

Správná instalace venkovního bazénu

Pakliže se rozhodneme si na zahradě před domem postavit venkovní bazén, je potřeba se před realizací projektu zamyslet nad několika důležitými věcmi. Bazén, který bude postaven na špatném místě, může být na zahradě spíše na obtíž.