Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Pergoly a další zahradní stavby zhotovené na klíč

29. leden 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Chcete nějakým způsobem zkrášlit zahradu u vašeho domu a nemůžete přijít na to, co by bylo nejlepším řešením. Co takhle si nechat na pozemku postavit menší zahradní stavbu typu pergoly nebo altánu? Takovéto řešení může být tím pravým, co vaše zahrada potřebuje.

Díky pergole bude posezení před domem mnohem příjemnější

Pergoly, terasy, altány a další zahradní stavby se hodí k rodinným domům, které disponují zahradou. Jsou výborným řešením ve chvíli, kdy rádi trávíte čas venku na zahradě, zejména během teplého počasí v létě. Slouží k odpočinku, posezení s rodinou či přáteli, ale také například ke grilování apod.

Pergoly zajistí, že vaše terasa bude chráněna před přímými slunečními paprsky. Ty během letních veder dokážou být hodně nepříjemné. Ve chvíli, kdy si na zahradě necháte postavit pergolu, budete mít místo, kde se před nimi alespoň trochu schovat.

Realizace pergol od JB - Projekt

Kvalitní pergoly a další zahradní stavby na klíč realizuje společnost JB-Projekt s.r.o. Tato firma má v oboru zahradních staveb bohaté zkušenosti. Dokáže postavit i stavby s atypickými konstrukcemi.

Dřevěné, hliníkové a ocelové pergoly vysoké kvality

Pergoly společnost JB-Projekt vyrábí z těch nejkvalitnějších materiálů. Zvolit si přitom můžete ze tří základních variant – dřevěné, ocelové nebo hliníkové pergoly.

Volba materiálů záleží jen na vás a na tom, zda se k vašemu domu a zahradě bude hodit spíše přírodní materiál v podobě dřeva, nebo dáte přednost moderním hliníkovým nebo ocelovým pergolám. I ty působí velmi pěkně, jsou ideální k moderním novostavbám.

Firma realizuje zahradní stavby na klíč. Vytvoří vám návrh dle vašich představ, následně pak v rychlém termínu zajistí zhotovení projektu. Už za pár týdnů se tak budete moci posadit pod novou pergolu, která zpříjemní prostor u domu. Více informací o možnosti realizace pergoly, terasy a dalších zahradních staveb od společnost JB-Projekt najdete na webu jbprojekt.com.

Foto: jbprojekt.com

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Aby zahradní pergoly poskytovaly dostatek pohodlí při posezení během pěkných slunečných dní a zároveň také zapadaly do celkové koncepce zahrady, je dobré je osadit různými dekorativními rostlinami.

Stavba zahradní pergoly svépomocí

Stavba zahradní pergoly svépomocí

Letní počasí k posezení na zahradě přímo láká! Ideálním místem, kde si vypít kávu nebo přečíst knihu, je zahradní pergola. Nekupujte drahé pergoly v obchodech, postavte si svoji vlastní! Je to jednodušší, než si myslíte…


Zahradní domky: Praktické stavby, které zakoupíte online

Zahradní domky: Praktické stavby, které zakoupíte online

Kam s tím vším zahradním náčiním, jak je kolečko, hrábě nebo motyčka? Není hezké, když se vám jen tak povalují někdy v koutě zahrady. Schovat je můžete do zahradního domku na nářadí. A sebe před deštěm zase do zahradní chatky.

Pergoly nabízí příjemné posezení i dostatek soukromí

Pergoly nabízí příjemné posezení i dostatek soukromí

Pergoly jsou velmi oblíbeným zahradním stavitelským prvkem. Tím víc je vhodné, abyste dobře promysleli jejich správné umístění v terénu a docílili tak kýženého efektu.


Co obnáší stavba pasivního domu na klíč?

Co obnáší stavba pasivního domu na klíč?

Přemýšlíte o vlastním rodinném domě? Líbí se vám myšlenka úspor energie? Chcete investovat do pasivního domu a listujete katalogem, kde je řada zajímavých typových domů? Pozor! Ani v případě pasivního domu na klíč se nevyhnete projektu!

Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Stavíte dům? Pak se neobejdete bez základové desky , která je nezbytnou a klíčovou součástí každého domu. Proč se při budování základové desky spolehnout na profesionály než na Frantu z vedlejší vesnice?