Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Odšťavňovače: udělejte si doma čerstvý džus v kvalitním odšťavňovači

22. leden 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Praktických spotřebičů do kuchyně není nikdy dost. Dnes nám dokáže přípravu jídel a pokrmů usnadnit velké množství pomocníků, přičemž některé z nich jsou mechanické, jiné pracují automaticky, stačí je jen zapojit do sítě. Mezi kuchyňské pomocníky, které je dobré mít v kuchyni k dispozici, patří také odšťavňovače.

K čemu slouží odšťavňovače

Máte-li rádi čerstvě vymačkanou pomerančovou šťávu, případně pak třeba šťávu z jiných druhů ovoce nebo zeleniny, jsou odšťavovňače prakticky nezbytné. Dokáží během několika vteřin odstředit šťávu z jakékoliv šťavnaté potraviny či ingredience. Moderní přístroje navíc pracují velmi ekonomickým způsobem, to především znamená, že z použitých surovin vytěží naprosté maximum.

V momentě, kdy si chcete pořídit nový odšťavňovač, který by vám pomáhal udělat si každé ráno čerstvý džus z pomerančů a nemuseli byste tak být závislí na kupovaných džusech, které jsou drahé a dost často také nekvalitní, máte na výběr z několika variant těchto kuchyňských spotřebičů. Prodejci nabízejí klasické mechanické odšťavňovače, dále pak také odstředivé, šnekové a dvouhřídelové. Všechny tyto typy zakoupíte ve specializovaném internetovém obchodě eujuicers.cz.

Druhy odšťavňovačů

Mechanické odšťavňovače se vám hodí ve chvíli, kdy tato zařízení nepoužíváte příliš často a bylo by pro vás zbytečné do nového odšťavňovače investovat příliš mnoho peněz. I tak ale moderní mechanické odšťavňovače dokáží poměrně dobře plnit svoji funkci. Jejich výhodou je navíc také snadná přenositelnost, což znamená, že si je v klidu vezmete třeba do práce nebo na dovolenou.

Pakliže dáváte přednost skutečné kvalitě, zvolte některý z ostatních typů. Odstředivé a šnekové odšťavňovače dokáží vytěžit maximální množství šťávy z ovoce či zeleniny, kterou do nich vložíte. Rozdíl mezi těmito dvěma typy spočívá v systému, který je pro odšťavňování využit. Mohou pracovat i při relativně nízkých otáčkách, máte tak možnost si zvolit, jak “hutná” vytvořená šťáva bude. Pro profesionální či velmi časté používání pak doporučuji vybrat dvouhřídelové odšťavňovače, které mají ze všech strojů asi největší výtěžnost.

Odšťavňovač Hurom Slow Juicer

A na závěr jeden tip. Je jím odšťavňovač Hurom Slow Juicer hu-400, který je momentálně jedním z nejlepších šnekových odšťavňovačů v porovnání se svou konkurencí. Má velmi důmyslně propracovaný systém plnění a také samotného odšťavňování, díky čemuž dokáže ze surovin dostat opravdu všechnu šťávu. Má navíc i bezpečnostní pojistku, která jej chrání od přetížení či zahlcení. Hurom Slow Juicer hu-400 je velmi efektivní, a to i při nízkých otáčkách.

Komerční sdělení

Foto:eujuicers.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Udělejte si pořádek v lednici: čištění lednice, uspořádání potravin

Udělejte si pořádek v lednici: čištění lednice, uspořádání potravin

Ještě poměrně nedávno se chladničky a mrazáky pravidelně odmrazovaly, takže jsme se k očistě lednice jednou za čas zkrátka museli odhodlat. Jenomže přišla doba spotřebičů, které jsou samoodmrazovací a pravidelný úklid lednice někdy skutečně zanedbáváme…

Při zateplování se řiďte hlavně kvalitním dodavatelem

Při zateplování se řiďte hlavně kvalitním dodavatelem

V době neustále rostoucích cen energií a zvyšujících se požadavků na ochranu životního prostředí se již téměř žádná stavba neobejde bez zateplení. V současné době nabízí řada firem různé izolační materiály. Pravdou je, že ne všechny stavební firmy mají potřebné zkušenosti a jsou natolik kvalitní…


Postavte si doma infrasaunu snadno a rychle

Postavte si doma infrasaunu snadno a rychle

Zdravé saunování můžete mít dostupné ihned. Nemusíte nikam docházet, nemusíte platit žádné vstupné. Saunu si totiž můžete vybudovat přímo u vás doma. Instalace sauny s infračerveným zářením je totiž jednoduchá, rychlá a má pozitivní vliv na zdraví.

Cvičení doma: Jak na to?

Cvičení doma: Jak na to?

S příchodem sluníčka už pomalu každý z nás začíná přemýšlet nad tím, kde shodit kila nabraná po zimě. Pro ty, kteří nechtějí navštěvovat fitness centra, kam často chodí lidé s výraznější kondičkou a propracovanější postavou, může být ideální cvičení


Sauna u vás doma

Sauna u vás doma

Zdraví je jednou z nejvíce ceněných hodnot a pro většinu lidí vůbec tou nejcennější hodnotou. A zdraví můžeme posilovat mimo jiné i pomocí sauny. Kromě veřejných saun si však lze saunování užít i v soukromí. Domácí sauna poskytne veškerý komfort a vy už se tak nebudete muset spoléhat na otevírací h…

Šetřete doma elektřinu!

Šetřete doma elektřinu!

Jaký byl váš poslední účet za elektřinu? Říkáte si, že už s těmi vysokými částkami za energie musíte něco udělat? Jak ale na to? Nevěste hlavu – v každé domácnosti existuje velký potenciál úspor. Poradíme vám, kde je hledat!