Odšťavňovače: udělejte si doma čerstvý džus v kvalitním odšťavňovači
22. leden 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článekPraktických spotřebičů do kuchyně není nikdy dost. Dnes nám dokáže přípravu jídel a pokrmů usnadnit velké množství pomocníků, přičemž některé z nich jsou mechanické, jiné pracují automaticky, stačí je jen zapojit do sítě. Mezi kuchyňské pomocníky, které je dobré mít v kuchyni k dispozici, patří také odšťavňovače.
K čemu slouží odšťavňovače
Máte-li rádi čerstvě vymačkanou pomerančovou šťávu, případně pak třeba šťávu z jiných druhů ovoce nebo zeleniny, jsou odšťavovňače prakticky nezbytné. Dokáží během několika vteřin odstředit šťávu z jakékoliv šťavnaté potraviny či ingredience. Moderní přístroje navíc pracují velmi ekonomickým způsobem, to především znamená, že z použitých surovin vytěží naprosté maximum.
V momentě, kdy si chcete pořídit nový odšťavňovač, který by vám pomáhal udělat si každé ráno čerstvý džus z pomerančů a nemuseli byste tak být závislí na kupovaných džusech, které jsou drahé a dost často také nekvalitní, máte na výběr z několika variant těchto kuchyňských spotřebičů. Prodejci nabízejí klasické mechanické odšťavňovače, dále pak také odstředivé, šnekové a dvouhřídelové. Všechny tyto typy zakoupíte ve specializovaném internetovém obchodě eujuicers.cz.
Druhy odšťavňovačů
Mechanické odšťavňovače se vám hodí ve chvíli, kdy tato zařízení nepoužíváte příliš často a bylo by pro vás zbytečné do nového odšťavňovače investovat příliš mnoho peněz. I tak ale moderní mechanické odšťavňovače dokáží poměrně dobře plnit svoji funkci. Jejich výhodou je navíc také snadná přenositelnost, což znamená, že si je v klidu vezmete třeba do práce nebo na dovolenou.
Pakliže dáváte přednost skutečné kvalitě, zvolte některý z ostatních typů. Odstředivé a šnekové odšťavňovače dokáží vytěžit maximální množství šťávy z ovoce či zeleniny, kterou do nich vložíte. Rozdíl mezi těmito dvěma typy spočívá v systému, který je pro odšťavňování využit. Mohou pracovat i při relativně nízkých otáčkách, máte tak možnost si zvolit, jak “hutná” vytvořená šťáva bude. Pro profesionální či velmi časté používání pak doporučuji vybrat dvouhřídelové odšťavňovače, které mají ze všech strojů asi největší výtěžnost.
Odšťavňovač Hurom Slow Juicer
A na závěr jeden tip. Je jím odšťavňovač Hurom Slow Juicer hu-400, který je momentálně jedním z nejlepších šnekových odšťavňovačů v porovnání se svou konkurencí. Má velmi důmyslně propracovaný systém plnění a také samotného odšťavňování, díky čemuž dokáže ze surovin dostat opravdu všechnu šťávu. Má navíc i bezpečnostní pojistku, která jej chrání od přetížení či zahlcení. Hurom Slow Juicer hu-400 je velmi efektivní, a to i při nízkých otáčkách.
Komerční sdělení
Foto:eujuicers.cz
Autor: Roman Beneš
Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+
[Nahoru ↑]
ReklamaVložit komentář
Komentáře
Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!