Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Ochrana textilu a kůže pomocí speciální impregnace

22. květen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Impregnace na textil slouží k tomu, aby měl tento materiál co nejdéle své původní vlastnosti, nedocházelo k jeho opotřebení a poškození. Bez používání impregnace hrozí, že se textilní výrobky rychle zašpiní. Přitom nečistoty jdou pak často velmi těžko odstranit.

Kůže i textil potřebují zvláštní péči

Kromě textilu to snad ještě více platí pro kůži, i na kožené výrobky a materiály je naprosto nutné používat kvalitní impregnaci, která je k ochraně kůže přímo určena. Mnoho domácností má doma kožené sedačky a pohovky. Jejich majitelé velmi dobře vědí, že o kůži je potřeba se starat naprosto jinak nežli o jiné materiály. Kůži totiž neprospívá například přílišná vlhkost, kožené potahy nelze jen tak jednoduše vložit do pračky a vyprat. Na kůži je potřeba používat speciální impregnační prostředky.

Nano impregnace a její přednosti

Společnost NanoConcept nyní přichází s revolučním přípravkem. Je jím kvalitní impregnace na textil a kůži, který je však zásadně odlišný od všech běžných impregnací, které jste dosud na tyto materiály používali. Je zde totiž využita nanotechnologie. Namísto na bázi molekul funguje nano impregnace na atomární úrovni. Tím je dosaženo mnohem efektivnější ochrany textilu či kůže. Nejenže je ochrana kvalitnější, ale zároveň i mnohem déle vydrží, impregnace tak nemusí být nanášena tak často.

Speciální nano impregnace na textil a kůži, s níž přichází výrobce NanoConcept, má vysoce účinný odpuzovací efekt a zároveň disponuje i samočisticími vlastnostmi. Je to dáno takzvaným efektem lotosového květu.

Čištění nečistot je díky nano impregnaci velmi snadné

Použitím zmíněné impregnace docílíte toho, že textilní a kožené materiály budou úspěšně odolávat vlhkosti, problém nebude ani se skvrnami od nápojů či jídel. Případné nečistoty se díky nano impregnaci dají vyčistit velmi jednoduše, není potřeba žádných chemických prostředků, postačí vám pouze navlhčený hadřík a špína bude za chvíli pryč.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: nano-concept.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Ochrana trávníku proti plísni sněžné

Ochrana trávníku proti plísni sněžné

Pokud chceme mít i na jaře trávník u domu v perfektním stavu a zdravý, je potřeba v tuto dobu přistoupit k několika krokům. Pokud tak neučiníme, vystavujeme se riziku, že trávník bude prakticky zničen. Velkou škodu může na zahradě po tání sněhu udělat plíseň sněžná. Jak jí zabránit, se dozvíte v dne…

Fólie na sklo: Bezpečnost a ochrana před sluncem

Fólie na sklo: Bezpečnost a ochrana před sluncem

Bydlíte v přízemí nebo máte prosklenou kancelář a chcete ji ochránit před slunečními paprsky nebo zloději? Řešení je jednoduché – nalepte si na sklo bezpečnostní nebo sluneční fólie. Jak fólie na sklo fungují a kde je koupit?


Montáž elektrické vjezdové brány pomocí stavebnice

Montáž elektrické vjezdové brány pomocí stavebnice

Samonosné brány jsou oblíbené, vysoce moderní, rychlé a jednoduché i v případě, že se je rozhodnete smontovat sami, i když jste laik. Pro takový případ totiž existují takzvané sady či sety. Pak už jen stačí směle se pustit do práce.

Efektivní vytápění místností pomocí infrapanelů

Efektivní vytápění místností pomocí infrapanelů

Topení v těchto měsících běží v každé domácnosti na plné obrátky. Přesto můžeme mít pocit, že nás neustále studí nohy. Může to být způsobeno tím, že systém vytápění je nevyhovující. Klasické radiátorové topení totiž funguje tak, že přímo ohřívá vzduch. U země pak může být teplota i o několik stupň…


Vytvářejme nové prostory pomocí dělících stěn a příček

Vytvářejme nové prostory pomocí dělících stěn a příček

Podzim je tu, a tak se víkendové kutilské činnosti ubírají ze zahrad a exteriérů dovnitř do tepla našich domů a bytů. Právě teď je tedy ten pravý čas budovat a renovovat. Použitím systémů suché výstavby lze snadno a rychle také u vás doma zhotovit vysněný interiér. Pokud máte nevyužitý prostor, kter…

Příprava dříví na zimu pomocí hydraulické štípačky na dřevo

Příprava dříví na zimu pomocí hydraulické štípačky na dřevo

Pokud nepatříme mezi oblíbence klasických ručních seker, s nimiž je štípání dřeva dost namáhavou činností, pak si můžeme práci velmi usnadnit tím, že si domů pořídíme hydraulickou štípačku na dřevo. S ní bude zpracování dřeva doslova hračkou a prakticky se při práci ani nezpotíme.