Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Oblíbený televizní pořad Šéf na grilu je zpět

24. květen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Televizní pořad Šéf na grilu, který loni vysílala jedna z komerčních televizí, zaznamenal velký ohlas. A pro příznivce Zdeňka Pohlreicha, který tímto pořadem provází, nastala tento týden příjemná chvilka. Šéf na grilu se totiž vrátil a bude nás bavit i v letošní sezoně grilování.

Grilování se stává českým fenoménem

Grilování je v České republice stále oblíbenějším způsobem přípravy jídel. Nejedná se o žádné složitou činnost, zvládne ji prakticky každý. Jen je potřeba vědět, jaké zásady se při grilování musejí dodržovat tak, aby pokrmy byly opravdu chutné. A právě v tom nám pomáhá šéfkuchař Zdeněk Pohlreich ve svém pořadu Šéf na grilu. Každý týden připravuje několik jídel na různé způsoby, vždy však k tomu používá gril. Lidé, kteří mají doma vlastní gril na zahradě, se tak mohou nechat inspirovat a třeba ihned další den si pokrmy, které Šéf na grilu připraví, také udělat.

Ke grilování je potřeba používat kvalitní a spolehlivý gril

První a nejdůležitější věcí, na kterou i sám šéfkuchař upozorňuje, je mít k dispozici opravdu kvalitní gril. Sám Zdeněk Pohlreich v minulém roce během série Šéf na grilu používal gril Weber. Tato značka grilů patří k tomu vůbec nejlepšímu, co je momentálně mezi grily k dostání. Jedná se o vysoce funkční a moderně tvarované grily, na kterých se dá grilovat opravdu skvěle. Nezáleží na tom, jakou značku grilu máte, vždy je však potřeba mít po ruce takový gril, na který bude během přípravy jídel spolehnutí.

Dá se očekávat, že druhá série oblíbeného pořadu Šéf na grilu bude opět gastronomickou přehlídkou, kterou si nenechá ujít žádný kuchař a milovník grilovaných jídel. A není důvod, proč si pak následně pokrmy nepřipravit se stejnou grácií a umem, jak to umí sám velký Šéf na grilu Zdeněk Pohlreich. Stačí jen, abyste si pořídili skutečně kvalitní gril.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Proč je dobré si pořídit HDTV satelitní techniku

Proč je dobré si pořídit HDTV satelitní techniku

Ve volném čase většina z nás alespoň několikrát týdně usedá k televizním obrazovkám. Sledování televize patří mezi nejrozšířenější druh odpočinkové zábavy. Abychom si mohli televizní pořady, filmy a seriály doma vychutnat v plné míře, je dobré si pořídit kvalitní televizor a satelitní techniku, kter…

Digitální příjem: Jak na něj pohodlně přejít?

Digitální příjem: Jak na něj pohodlně přejít?

Televize prochází vývojem od doby, kdy vznikla. Neznamená to ovšem, že se mění jen samotné přístroje – od černobílých po barevné a nyní dokonce 3D televize. Vývojem prochází také příjem. Jak snadno přejít z analogového na digitální příjem?


Grilování na zahradě - několik rad a tipů

Grilování na zahradě - několik rad a tipů

Před grilováním na zahradě se Vám mohou hodit různé tipy a triky, díky nimž budou připravovaná jídla mnohem chutnější a grilování bude daleko větší zábavou.

Zahradní gril: 5 tipů pro zdravé grilování

Zahradní gril: 5 tipů pro zdravé grilování

Grilování patří v létě mezi oblíbené způsoby přípravy pokrmů. Zároveň jde i o poměrně snadný styl vaření, který zvládne prakticky každý. Je ale důležité dodržovat určité zásady, abyste grilováním připravili zdravá a chutná jídla.


Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze patří dlouhodobě k nejatraktivnějším. Není proto divu, že zde vznikají neustále nové projekty, které nabízejí nové možnosti pro zájemce. Které jsou v posledních měsících ty nejžádanější? Jde o Britskou čtvrť a Rezidenci Letokruhy.

Jak zajistit správné fungování vysavače?

Jak zajistit správné fungování vysavače?

Není vysavač jako vysavač. Na trhu se dnes můžete setkat s celou řadou domácích luxů, které se liší nejen v efektivitě vysávání, ale také i ve způsobu obsluhy a jejich údržby. K zajištění optimálního fungování je tak třeba si nastudovat, jak vlastně