Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nový Thermomix je kuchyňským spotřebičem nové generace: Vaření díky němu zvládne opravdu každý

15. září 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Nejste zrovna kuchyňští mistři a vaření vám doposud dělalo značné potíže? Pak si pořiďte nový kuchyňský spotřebič Thermomix, který za vás uvaří téměř cokoliv.

12 funkcí v jednom spotřebiči

Nový Thermomix je jedinečným spotřebičem, který zvládne funkci až 12 běžných kuchyňských robotů a dalších spotřebičů. Je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi, díky nimž v něm rychle a bez problémů uděláte prakticky jakýkoliv pokrm, ale oceníte také jeho snadné ovládání.

Thermomix se ovládá skutečně jednoduše, a to pomocí dotykové obrazovky spolu s jediným otočným ovladačem. K přípravě jídel vám tak stačí dotyk jednoho prstu, vše ostatní už spotřebič udělá za vás.

Co vše nový Thermomix umí?

A co vše nový Thermomix zvládne? Umí mixovat, míchat, vážit, vařit v páře i klasickým způsobem. Umí také šlehat, promíchávat, drtit suroviny, sekat, problémy mu nedělá ani hnětení těsta. Na tyto úkony byste normálně potřebovaly několik kuchyňských pomocníků najednou. Nyní to vše zvládne jeden přístroj, přitom má jen jednu nádobu.

Elektronické recepty a průvodce vařením

To však zdaleka není vše. Přístroj obsahuje také funkci Thermomix chip, která obsahuje recepty a průvodce vařením. Thermomix chip je tak vlastně jakousi elektronickou kuchařkou, díky níž zvládnete i obtížnější recepty. Vše uvidíte jednoduše na displeji přístroje, nemusíte nikam odbíhat a složitě hledat, jaké ingredience na daný recept použít.

Vyzkoušejte si, jak Thermomix funguje

Vaření ještě nikdy nebylo tak jednoduché jako nyní, když budete mít doma nový Thermomix. Tento inovativní kuchyňský spotřebič prodává společnost Vorwerk přes své obchodní zástupce. Zakoupit si jej však můžete také v rámci ukázky Thermomixu, kdy vám přístroj zástupce přiveze až k vám domů a ukáže vám, jak funguje. Můžete si jej tak před pořízením náležitě vyzkoušet a zjistit, o jak šikovného pomocníka do kuchyně jde. Ukázku přístroje v domácím prostředí si lze domluvit přímo na webových stránkách thermomix.vorwerk.cz.

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Dětská hřiště Jungle Gym: Stavebnice, kterou zvládne složit každý šikovný kutil

Dětská hřiště Jungle Gym: Stavebnice, kterou zvládne složit každý šikovný kutil

Uvažujete-li o pořízení dětského hřiště pro vaše ratolesti, dětské hřiště Jungle Gym je to pravé. Představuje kvalitu za rozumnou cenu. Jeho montáž je velmi jednoduchá a bezpečnost vašich dětí je samozřejmostí.

Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Při nákupu nového sporáku do kuchyně si mnoho lidí vybírá moderní indukční vařiče. V případě, že si takovýto vařič pořídíte, je třeba si také zjistit, zda na něm budete moci využívat nádobí, tedy hrnce či pánve, které doma máte. Ne všechny druhy nádobí totiž na indukčních vařičích lze používat.


Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Přemýšlíte o koupi nového bytu? Děláte správně! Investice do nemovitostí se v současné době vyplatí. V nabídce se teď objevují i lukrativní novostavby v Bratislavě. Podívejte se na ně spolu s námi!

Smoothie Maker: Opravdu kvalitní džusovač?

Smoothie Maker: Opravdu kvalitní džusovač?

Neustále jste časově vytíženi a nestíháte jíst ovoce a zeleninu? Cítíte, že vaše tělo nemá v poslední době dostatečný přísun vitaminů, který si zaslouží? Je tady řešení! Úžasný Smoothie Maker- džusovač vás o tom rychle přesvědčí.


Vaření v parním hrnci

Vaření v parním hrnci

Zdravá kuchyně je stále častějším tématem. Lidé, kteří chtějí žít zdravě, hledají různé způsoby, jak si ve své kuchyni připravit chutné pokrmy, které je zasytí a dodají jim potřebné látky a vitamíny. Velmi dobrým způsobem úpravy potravin je vaření v parních hrncích.

Nákup nemovitosti: Je lepší starý, nebo nový byt?

Nákup nemovitosti: Je lepší starý, nebo nový byt?

Budete kupovat nový byt a váháte, zda je lepší novostavba nebo starší bytový dům? Jaké jsou výhody a nevýhody nového a starého bytu?