Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nové byty v Praze, které nabízí společnost Sekyra Group

10. listopad 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Problematika bydlení v Praze je poměrně složitá. Zájemci o nové byty v Praze musejí často dlouho vybírat. Je potřeba zvážit, zda se spokojí s bydlením v centru města, které bude nadstandardní, ale zároveň zde bude panovat čilý velkoměstský ruch, nebo dají spíše přednost bydlení v okrajových částech Prahy, odkud je však do samotného centra poměrně daleko a člověk si tak občas může připadat spíše tak, že bydlí někde v malém městečku či na vesnici.

Ideální stav je zřejmě někde mezi zmíněnými variantami. Například společnost Sekyra Group, která dnes patří mezi přední české developerské společnosti v České republice, nabízí kvalitní a moderní bydlení a nové byty Praha, které se nacházejí nedaleko samotného centra města, avšak zároveň jsou na zcela poklidném místě, kde nechybí dostatek příležitostí pro procházky s dětmi po parcích.

Rezidenční projekty společnosti Sekyra Group

Aktuálně společnost Sekyra Group nabízí prodej bytů Praha hned v několika novostavbách. Jedná se kupříkladu o rezidenci Korunní, která se nachází na Vinohradech, dále pak lze zmínit již realizovaný rezidenční projekt BelariePark v Modřanech. Zájemci o nové byty v Praze si také jistě povšimnou nabídky obytného souboru v Praze Dolních Počernicích. Zde se jedná o nízkoenergetické domy, které mají zvýšenou tepelnou izolaci obvodových konstrukcí a byly použity i mnohé další prvky, které zajistí, že bydlení bude luxusní a zároveň energeticky úsporné.

V neposlední řadě upozorněme také na rezidenční projekt Zahrady Opatov, který je rovněž realizován společností Sekyra Group. Nové byty Praha, kterých je zde v bytovém domě celkem 182, nabízejí vhodné bydlení pro mladé rodiny s dětmi i střední generaci. Byty zde budou mít velikost až 5+kk.

Nové bydlení v Praze je třeba vybírat velmi pečlivě

Byty v Praze rozhodně patří mezi nejdražší v rámci České republiky. I z tohoto důvodu je dobré si vybírat nové bydlení opravdu pečlivě a dbát na to, jak kvalitní je stavba a také to, zda je pro život vhodné i okolí domu. Nové byty Praha od Sekyra Group tyto předpoklady naplňují. Díky tomu budete mít v brzké době možnost bydlet opravdu tak, jak jste si vždy přáli. Více o aktuálních projektech či ceník bytů naleznete na webových stránkách společnosti Sekyra Group - sekyragroup.cz.

foto: sekyragroup.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

uVZYapHRgZ

středa, 4. leden 2017
00:12

Does your site have a contact page? I’m having problems locating it but, I’d like to send you an e-mail. I&87;1#2ve got some creative ideas for your blog you might be interested in hearing. Either way, great blog and I look forward to seeing it grow over time.


Napsal: uVZYapHRgZ [Odpovědět]


Čtěte také...

Pergoly nabízí příjemné posezení i dostatek soukromí

Pergoly nabízí příjemné posezení i dostatek soukromí

Pergoly jsou velmi oblíbeným zahradním stavitelským prvkem. Tím víc je vhodné, abyste dobře promysleli jejich správné umístění v terénu a docílili tak kýženého efektu.

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…


Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze patří dlouhodobě k nejatraktivnějším. Není proto divu, že zde vznikají neustále nové projekty, které nabízejí nové možnosti pro zájemce. Které jsou v posledních měsících ty nejžádanější? Jde o Britskou čtvrť a Rezidenci Letokruhy.

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Ještě před rokem dvěma se nahlas hovořilo o tom, že stavebnictví je v hlubokém útlumu a v České republice nevznikají prakticky žádné nové domy a byty. Dnes je však situace výrazně lepší. Vždyť jen v okolí našeho hlavního města vzniká nyní hned několik moderních staveb, developerské projekty Praha ji…


Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Přemýšlíte o koupi nového bytu? Děláte správně! Investice do nemovitostí se v současné době vyplatí. V nabídce se teď objevují i lukrativní novostavby v Bratislavě. Podívejte se na ně spolu s námi!

Doplňky, které by neměly chybět v žádné kuchyni

Doplňky, které by neměly chybět v žádné kuchyni

Jsou věci, bez kterých se v kuchyni neobejdeme, pokud si chceme uvařit nějaké chutné jídlo. Kromě základních kuchyňských potřeb, jakými jsou hrnce, pánvičky, příbory atd., je v kuchyni zapotřebí mít i mnohé další kuchyňské doplňky, které nám pomáhají zjednodušit přípravu jídel a také usnadňují celý …