Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nové byty v Praze jsou aktuálně nejlevnější za posledních několik let

31. červenec 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Současná situace na trhu s nemovitostmi je pro zájemce nové bydlení velmi výhodná. Například novostavby v Praze, v nichž jsou v současné době k dispozici stovky volných bytových jednotek, jsou aktuálně až o několik set tisíc korun levnější nežli před několika lety. Je to dáno zejména právě tím, že nových bytů je dostatek. I přesto se v hlavním městě i v ostatních částech republiky realizují nové developerské projekty, v nichž vznikají nové byty k prodeji či k pronájmu.

Bytový projekt Svět

Jednou z významných developerských společností, která vytváří nové byty Praha, je Geosan Development. Ta aktuálně nabízí například bytový komplex Svět v Praze 5 na Smíchově. Tento projekt je již dokončen, zájemci si mohou vybírat z celkem 81 bytových jednotek, které jsou realizovány v moderním trendu.

Charakteristika nových bytů na Praze 5

Bytový projekt Svět od developerské společnosti Geosan Development nabízí krásné a příjemné podmínky pro celoroční bydlení. Z bytů je nádherný výhled na Prahu a také na blízký Paví vršek. Bytový komplex je situován na rozhraní Malvazinek a Smíchova, konkrétně mezi ulicemi K Vodojemu a Na Pláni. Potencionální zájemce určitě zaujme výborná dopravní dostupnost do centra města, v okolí nechybí ani kompletní občanská vybavenost. Nedaleko komplexu se nachází školy, banky, obchody či nemocnice, pouhou jednu zastávku metrem se nachází nákupní galerie Anděl. Bytový komplex Svět je nyní postaven z 8 vila domů. V rámci druhé etapy se pak počítá s výstavbou dalších 6 vila domů. Všechny domy jsou umně zakomponovány do stávající zástavby. Majitelé mají k dispozici kromě prostorných bytů také garážová stání a sklepy.

Pakliže sháníte nové bydlení v Praze, pak je nyní ten nejlepší čas. Díky nákupu bytu od společnosti Geosan Development získáte kvalitní a přitom cenově velmi výhodné bydlení, v němž můžete strávit celý život.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: geosan-development.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze patří dlouhodobě k nejatraktivnějším. Není proto divu, že zde vznikají neustále nové projekty, které nabízejí nové možnosti pro zájemce. Které jsou v posledních měsících ty nejžádanější? Jde o Britskou čtvrť a Rezidenci Letokruhy.

Dotace Zelená úsporám: Jaké jsou nové podmínky?

Dotace Zelená úsporám: Jaké jsou nové podmínky?

Byl váš účet za vytápění letos vyšší než obvykle? Je sice pravda, že letošní zima byla tuhá a dlouhá, ale vše na ni svést nelze. Možná je na čase zapřemýšlet nad výměnou oken nebo zateplením fasády domu. Jaro a léto jsou vhodnou dobou pro realizaci těchto stavebních úprav, na které lze navíc získat …


Hypotéka: Jak vybrat tu nejlevnější?

Hypotéka: Jak vybrat tu nejlevnější?

Plánujete si pořídit vlastní bydlení a přemýšlíte nad tím, jak získat potřebný finanční obnos? V případě, že je vaše odpověď kladná, měli byste zvážit možnost zažádat o hypoteční úvěr. Jak ale zjistit, který pro vás bude nejvýhodnější?

Grilování na zahradě - několik rad a tipů

Grilování na zahradě - několik rad a tipů

Před grilováním na zahradě se Vám mohou hodit různé tipy a triky, díky nimž budou připravovaná jídla mnohem chutnější a grilování bude daleko větší zábavou.


Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…

Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Přemýšlíte o koupi nového bytu? Děláte správně! Investice do nemovitostí se v současné době vyplatí. V nabídce se teď objevují i lukrativní novostavby v Bratislavě. Podívejte se na ně spolu s námi!