Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nové bydlení od stavební firmy Šmak

20. srpen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Uvažujete o pořízení nového rodinného domu nebo bytu? S atraktivní nabídkou přichází stavební firma Šmak. Ta současné době prodává rodinné domy a bytové jednotky v oblasti Chráněné krajinné oblasti Moravského Krasu.

Historie stavební firmy Šmak

Nejprve si pojďme zmíněnou společnost představit. Stavební firma Šmak vznikla v roce 1993.

Během dvaceti let své působnosti realizovala poměrně značné množství staveb na klíč podle požadavků investorů. Součástí její činnosti je výstavba soukromých objektů- rodinných a bytových domů.

Staví ale také průmyslové stavby. Dále se specializuje rovněž i na rekonstrukce objektů, a to včetně interiérů.

Firma má celorepublikovou působnost, zájemci o novou výstavbu se na ni tudíž mohou obrátit, ať už jsou z Chebu nebo Ostravy.

Bydlení v CHKO Moravský Kras

Firma Šmak v současnosti nabízí lukrativní bydlení v oblasti Moravského Krasu. V rámci projektu Rodinné domy Březina- Na Kopečku nabízí možnost koupě některého z celkem jedenácti řadových rodinných domků, které jsou dvou a třípodlažní.

Ve stejné lokalitě pak nabízí možnost zakoupení bytových jednotek ve čtyřpodlažním bytovém domě. Celkem se v něm nachází 16 bytů různých velikostí.

Ideální podmínky pro bydlení rodin s dětmi

Rodinné domy a bytové jednotky jsou k dispozici za příznivé ceny. Objekty se nachází v klidné lokalitě v blízkosti přírody. Bydlení je tak přímo ideální pro rodiny s dětmi, které již nebaví bydlet v husté zástavbě velkých měst. Naleznou zde potřebný klid a příjemné prostředí.

Pokud vás zaujala nabídka od stavební firmy Šmak, pak navštivte její internetové stránky smak.cz, kde se dozvíte další podrobnosti o realizovaných developerských projektech a také informace o dalších činnostech a historii firmy.

Foto: smak.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Srovnání bydlení: nové pasivní domy versus starší stavby

Srovnání bydlení: nové pasivní domy versus starší stavby

Bydlení ve starších domech, které byly postaveny třeba i před čtyřiceti lety, má sice své kouzlo, neboť zde rodiny mají své sídlo již po několik generací, nicméně z hlediska komfortu a hlavně nákladů toto bydlení nemusí být tak atraktivní ve srovnání s moderními nízkoenergetickými a pasivními domy.

Jak provést stěhování firmy v zimě?

Jak provést stěhování firmy v zimě?

Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat. A pokud se potřebujete přestěhovat se svou firmou, navíc v zimě, tak vás spousta problémů jistě nemine. A myšlenky na založení požárů asi také ne. Ale opravdu musí být stěhování firmy v zimě tak složité? Jistěže nemusí!


Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

V dnešní uspěchané době se novým progresivním trendem stávají hotové garáže. Nejenže poskytují ochranu vašemu vozu, navíc mohou harmonicky zapadat do celkového architektonického obrazu a nabídnout vám celou řadu dalších výhod.

Jak na nákup stavební parcely

Jak na nákup stavební parcely

Poměrně hodně lidí dává při pořizování vlastního bydlení přednost nákupu stavební parcely, kde si posléze nechají postavit rodinný dům dle svých představ, před zakoupením již hotové stavby. Důvodů může být několik. V první řadě může tento postup být cenově výhodný, výhodou je nepochybně i fakt, že s…


Stavební spoření 2011

Stavební spoření 2011

V posledních měsících stránky českých novin plní zprávy o změnách ve stavebním spoření. Vláda nejprve snížila podporu stavebního spoření, Ústavní soud poté některé změny ve stavebním spoření zrušil. Jak to tedy nyní je? Vyplatí se v současné době sta

Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Ne vždy se vyplatí kupovat levné vybavení do domácnosti. Často je to totiž na úkor kvality. Raději investovat více peněz a mít jistotu, že vám daný produkt vydrží a nebudete jej muset brzy opravovat, měnit a pořizovat nový. Přesně tuto zásadu uplatně