Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nová služba, která vám usnadní prodej a koupi nemovitosti

21. listopad 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Chystáte se prodat či koupit nemovitost a máte nedůvěru k realitním kancelářím, kdy nevíte, jaký realitní makléř bude vaši záležitost mít na starosti? Pak využijte novou službu, kterou nabízí portál Dobrehodnoceni.cz.

Častým problémem, s nímž se potýkají lidé, kteří chtějí prodat či koupit nemovitost, je neosobní kontakt s konkrétním makléřem. To má za následek obtížnější komunikaci a tím pádem i prodlužování doby, po kterou hledáte nového kupce či naopak zájemce.

V čem je nová služba výjimečná?

Služba Dobrehodnoceni.cz přináší v tomto směru zcela nový trend. Je založena na principu, kdy při prodeji či koupi nemovitosti kontaktujete přímo vybraného konkrétního makléře. Každý realitní makléř, který je na portále zaregistrován, zde má profil a klienti jej pak mohou dle svých zkušeností hodnotit a komentovat jeho práci. Snadno si tak zjistíte, zda je ten či onen realitní makléř schopný a může vám skutečně pomoci, nebo by jeho (ne)činnost byla spíše zátěží. Pakliže má dobré hodnocení a pozitivní ohlasy, je nasnadě, že svoji práci vůči vám odvede skutečně svědomitě.

Přímý kontakt se vyplácí realitním makléřům i klientům

Služba je dobrá jak pro klienty, kteří prodávají a kupují nějakou nemovitost, tak i pro samotné nezávislé realitní makléře, kteří takto mohou snadno oslovit nové klienty a získat si v oboru patřičný respekt a autoritu. Vy jako klienti se již nemusíte obracet na realitní kancelář, které nedůvěřujete a kde nemáte s makléřem osobní kontakt.

Služba je zcela nová, poměrně rychle si však získává oblibu, a to jak ze strany klientů, tak i přímo mezi realitními makléři. Díky tomu, že provozovatel portálu kontroluje veškeré přípravky a hodnocení, jsou uvedené údaje veskrze pravdivé, tudíž je zde minimální riziko, že by si nějaký realitní makléř záměrně zlepšoval svoje hodnocení na úkor ostatních.

Teprve čas ukáže, zda je tato nová služba natolik prospěšná, aby se stala samozřejmostí. Trend však naznačuje, že by tomu tak skutečně mohlo být. Pokud hledáte realitního makléře, s nímž budete chtít komunikovat přímo, vyzkoušejte portál Dobrehodnoceni.cz.

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Trh bydlení 2011: Vhodná doba pro koupi nemovitosti?

Trh bydlení 2011: Vhodná doba pro koupi nemovitosti?

Přemýšlíte o tom, že byste si letos rádi pořídili nový byt? Váháte, zda je pravá chvíle pro tak velkou investici? Ceny bytů se snižují, úrokové sazby hypoték se mírně navyšují. Zvažte dobře své rozhodnutí! Pokud uvažujete o koupi nemovitosti, letošní rok určitě nepatří mezi ty špatné. Ceny bytů s…

Prodej nemovitosti: Jak dobře prodat byt

Prodej nemovitosti: Jak dobře prodat byt

Prodej bytu je důležitým milníkem v našem životě. Pokud se rozhodneme, že svůj dosavadní byt či dům prodáme a přestěhujeme se do nového, lepšího, pak je třeba si prodej řádně promyslet a naplánovat tak, abychom jej zbytečně neprodali pod cenou. Ceny nemovitostí se dost výrazně liší podle lokality, o…


5 zádrhelů při koupi bydlení

5 zádrhelů při koupi bydlení

Chcete koupit byt, ale marně v paměti pátráte po nějakém know-how. Ve škole jste se o nemovitostech ani katastru nic neučili. Moc vám k tomu asi neřekli ani rodiče, pokud nejsou zrovna realitní makléři.

Jak postupovat při koupi bydlení

Jak postupovat při koupi bydlení

Pořízení nového bydlení je jedním z nejvíce zásadních kroků, které během svého života většina z nás udělá. Nový domov je jakýmsi přelomem. Počítáte samozřejmě s tím, že v něm budete žít po celý život, minimálně pak po dlouhá léta. Z tohoto důvodu je


Kuchyně snů: Výběr usnadní kuchyňský návrhář

Kuchyně snů: Výběr usnadní kuchyňský návrhář

Kuchyně je srdcem každého domu. Aby bylo možné v kuchyni připravovat dobré pokrmy, mělo by se nám v ní dobře pracovat. Už dávno jsou pryč doby, kdy byly k dostání dva tři druhy kuchyňských linek. Nabídka kuchyní je dnes více než široká. A nastává tak jiný problém – jak vybrat kuchyni snů?

Robotický vysavač iRobot vám usnadní úklid domácnosti

Robotický vysavač iRobot vám usnadní úklid domácnosti

Stěžuje si vaše manželka na neustálé uklízení? Nebaví vás každý týden luxovat či vytírat? Máme pro vás skvělý tip na vánoční dárek, který potěší nejen vaši ženu, ale rozhodně i vás samotné. Robotický vysavač uklidí za vás! Jedinou vaší starostí bude jeho spuštění. Řekněte sami, kdo by tento dárek ne…