Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nová rezidenční sídla a bytové domy v Praze

12. prosinec 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Praha je v současnosti místem, kde se realizuje nejvíce novostaveb v České republice. O důvodech není třeba se dlouze zmiňovat, bydlení v Praze je z hlediska atraktivity nejvyhledávanější, zájemci o novostavby Praha tuto lokalitu upřednostňují mimo jiné i proto, že se jedná o městské bydlení, kdy majitelé domů mohou využívat všech výhod a služeb velkoměsta a zároveň si najít bydlení na až překvapivě klidných místech, kde je v okolí dostatek zeleně.

FINEP

Developerská společnost FINEP je jednou z firem, které se orientují na výstavbu rezidenčních sídel a bytových domů v našem hlavním městě a jeho blízkém okolí. Doposud pod její taktovkou vzniklo více než 6.000 bytů. I v současné době FINEP realizuje některé významné stavby, které umožní získat nové bydlení v Praze pro další stovky lidí.

Britská čtvrť - nová výstavba rezidenčních domů v Praze

Za zmínku stojí zejména nové byty Stodůlky. Tento projekt je souhrnně označen jako Britská čtvrť. Jedná o architektonicky zajímavé rezidenční domy, jejichž bytové jednotky nabídnou svým majitelům velmi komfortní a moderní bydlení. Kromě samotného pohodlí je projekt koncipován i z hlediska bezpečnosti rezidentů, což je vidět například na realizaci podzemních garáží v domech. Britská čtvrť bude kompletně dokončena v roce 2014, nicméně již nyní jsou na prodej jednotlivé bytové jednotky.

Projekt Na Hvězdárně

Podobně zajímavým projektem jsou také nové byty Praha 5. Jedná se o projekt s názvem Na Hvězdárně, který poskytne novým majitelům příjemné bydlení v dosahu samotného centra Prahy, na nějž je z bytů krásný výhled. Jednotlivé domy jsou citlivě rozčleněny, vzniklé vnitrobloky jsou pak vyplněny zelení, která celé místo ještě zútulní. Zájemci si mohou vybírat byty ve viladomech, bytových domech či švýcarském domě. Jednotlivé bytové jednotky jsou velmi pestré, na výběr tak jsou byty ve velikostech od 1+kk až po 4+ kk.

Nové byty v areálech Britská čtvrť a Na Hvězdárně jsou moderně řešeny, což je poznat již při pouhém pohledu na jejich architekturu. Při výstavbě byly použity nejmodernější zařízení a prvky, které tak zajišťují, že budoucí majitelé bytových jednotek zde budou moci žít dlouhý a spokojený život.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Aby se z vaší domácnosti stalo útulné místo, je potřeba ji náležitě vybavit. A to nejen vkusným a stylovým nábytkem, ale také různými drobnými či většími doplňky a dekoracemi, které místnostem dodají tu pravou atmosféru. Celou řadu potřeb do domácnos

Výměna starých střešních oken za nová se vyplatí

Výměna starých střešních oken za nová se vyplatí

Prakticky každý rodinný dům má střešní okna. U starších domů tato okna mohou být již v dezolátním stavu a je potřeba je vyměnit. Výměny střešních oken se rozhodně není třeba obávat, finanční nároky nejsou zas až tak veliké a navíc se dá díky novým oknům ušetřit spoustu peněz.


Příští rok bude možné využít dotací z programu „Nová zelená úsporám“

V minulých dnech mohli majitelé rodinných domů zaznamenat, že ministerstvo životního prostředí vyhlásilo pokračování programu Zelená úsporám. Jde o projekt, který nese název Nová zelená úsporám.

Kdy vyměnit stará garážová vrata za nová?

Kdy vyměnit stará garážová vrata za nová?

Každý majitel auta velmi dobře ví, že je třeba dopřát pravidelnou údržbu nejenom plechovému miláčkovi, ale také garáži, přesněji řečeno garážovým vratům. Stará dřevěná nebo plechová křídla je nutné před zimou opravit a natřít, aby přežila nevlídné po


Energetická náročnost budov: Nová legislativa přinese desetitisícové úspory za energie

Energetická náročnost budov: Nová legislativa přinese desetitisícové úspory za energie

AKTUÁLNĚ: Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky vyslovila souhlas s implementací směrnice Evropské unie o energetické náročnosti budov. Tato směrnice je velmi zásadní. Jde v ní o to, že veškeré novostavby, které budou vznikat od roku 2020, budou muset mít jen minimální energetickou náročnos…

Mobilní domy: Výhody a nevýhody

Mobilní domy: Výhody a nevýhody

Chcete se přestěhovat z malého bytu do vlastního domku, ale nedisponujete tak velkým kapitálem, abyste si ho mohli dovolit? Nechcete se kvůli hypotékám zadlužit? Zajímavou alternativu nabízejí mobilní domy. A jaké mají výhody a nevýhody?