Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nízkoteplotní čerpadlo: 3 hlavní důvody, proč si vybrat značku Daikin Altherma

28. září 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Tepelná čerpadla dnes patří ke stále využívanějším zařízením, která se instalují do rodinných i bytových domů. Na výběr přitom máte z několika variant. Mezi nejmodernější z nich patří nízkoteplotní tepelné čerpadlo Daikin Altherma.

1. Je účinné i při nízkých teplotách

Běžná vysokoteplotní čerpadla jsou účinná zpravidla jen tehdy, je-li venkovní teplota vzduchu, z něhož odebírají energii, nad bodem mrazu. V případě nízkoteplotního čerpadla Daikin Altherma se však nemusíte bát toho, že budete bez teplé vody a bez možnosti vytápění, ani v okamžiku, kdy venku mrzne. Dokáže totiž ohřívat vodu na 55 °C i při venkovních teplotách - 25 °C. V našich končinách se přitom s takto nízkými teplotami setkáte jen zřídkakdy, a to ještě pouze na horách.

2. Vysoká energetická účinnost

Daikin Altherma je zařízením, které oceníte pro jeho vysokou energetickou účinnost. Zajišťuje ji zcela unikátní kombinace kompresoru, který je řízený pomocí invertoru, s regulací s plovoucí nastavenou teplotou. Právě proto je účinnost vyšší nežli u většiny konkurenčních produktů.

3. Ohřívá i vytápí

S tepelným čerpadlem Daikin Altherma můžete bez problémů nejen ohřívat užitkovou vodu, ale zároveň systém napojit například na podlahové vytápění. Jediným zařízením tak vytápíte celý dům, a to nejen levně, ale i ekologicky. Jak známo, tepelná čerpadla odebírají energii ze vzduchu, potažmo pak ze země či vody. Při ohřevu vody se pak spotřebuje jen minimální množství energií. Dům se stává více soběstačným, není natolik závislý na dodávkách energií z centrální soustavy.

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma mě osobně zaujalo nejen technickými parametry, ale i pěkným designem, který nijak nenaruší interiér domácnosti. Dá se navíc zvolit s vnitřní i venkovní instalací dle vašich potřeb a možností.

Foto: altherma-daikin.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Nízkoteplotní vs. vysokoteplotní tepelná čerpadla

Nízkoteplotní vs. vysokoteplotní tepelná čerpadla

Do rodinných a bytových domů, kde jejich majitelé kladou důraz na co nejnižší spotřebu energií, je vhodné využít tepelná čerpadla. Tato zařízení zajišťují ohřev vody, která je následně využita pro domácí potřeby a také pro vytápění, kdy je vyvedena d

Tepelná čerpadla od Klima Rapid: Produkty značek Daikin a Sanyo

Tepelná čerpadla od Klima Rapid: Produkty značek Daikin a Sanyo

Jedním z velmi účinných způsobů, jak snížit výdaje a náklady na vytápění, může být pořízení tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla se dnes stále více využívají nejen v průmyslových objektech, ale i v domácnostech, tedy rodinných domech, chatách a chalupách.


Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Při kutilské činnosti v dílně nebo na zahradě jistě mnozí z vás využívají elektrickou pilu. Ať už pracujete s kmitavou neboli přímočarou pilou, nebo zrovna máte spuštěnou okružní pilu, případně jiné varianty, je vždy nutné dodržovat bezpečnostní zásady. Alespoň některé z nich si vyjmenujeme.

Zateplení budov: Proč je důležité?

Zateplení budov: Proč je důležité?

Zateplení domů se stalo současným trendem, který vyplývá nejen z požadavků Evropské unie, ale především ze zvyšujících se nákladů na vytápění. Proč je výhodné budovy zateplovat?


5 důvodů, proč si pořídit pergolu

5 důvodů, proč si pořídit pergolu

Uvažujete o tom, že byste si u svého rodinného domu nechali postavit pergolu, avšak stále nenacházíte dostatek argumentů, které by vás o investici přesvědčily. Následujících 5 důvodů se pro vás snad stanou pádným důvodem.

Stropní podhledy: 10 důvodů, proč je využít

Stropní podhledy: 10 důvodů, proč je využít

Výrazným estetickým doplňkem, který zároveň slouží také jako praktická součást interiéru domácnosti, jsou stropní podhledy. Jejich pomocí se dají vyrovnávat křivé stropy, slouží ale také k lepší tepelné izolaci a mají i dekorativní smysl. Nejvíce se vyrábějí z plastových materiálů (PVC), mohou však …