Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nízkoenergetická plastová okna od společnosti Plastokno

7. duben 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Zvyšující se náklady na bydlení vedou k tomu, že mnozí majitelé domácností přemýšlejí o renovaci domů. Jedním z důležitých prvků, který může výrazně přispět ke snížení energetické náročnosti budov, jsou plastová okna.

Nízkoenergetická plastová okna zakoupíte u společnosti Plastokno. Tato firma se specializuje na prodej moderních plastových oken od značkových výrobců, jakými jsou kupříkladu Rehau, KBE, Schuco nebo Geneo. Všechny tyto značky jsou zárukou kvality. Jde o plastová okna, která splňují potřebné normy a technické parametry, jež jsou v současné době při výrobě oken tohoto typu vyžadovány.

Vlastnosti plastových oken

Plastová okna, která pořídíte u společnosti Plastokno, splňují vysoké nároky z hlediska tepelně izolačních vlastností. Zároveň také dokáží díky lepší průvzdušnosti zajistit lepší klimatické podmínky uvnitř budov. Současně jsou okna vyráběna s ohledem na bezpečnost a snadno ovládání.

Plastová okna: dorazové a středové těsnění

Nízkoenergetická plastová okna Rehau, KBE, Schuco či Geneo jsou vyráběny ve všech obvyklých velikostech. Pořídit je můžete nejen v profilech s dorazovým těsněním, ale k dispozici jsou rovněž i plastová okna, která využívají systém středového těsnění. U dorazového těsnění se využívají dvě těsnící gumy, kdy jedna je umístěna na rámu( konkrétně na jeho vnější části ), druhá pak z vnitřní strany křídla. Díky tomu je těsnění velmi kvalitní a skrz uzavřená okna proniká jen minimum vzduchu, nedochází tak k tepelným ztrátám.

V případě středového těsnění mají plastová okna komory uzpůsobené tak, že jedna z nich vyrovnává tlak mezi vnitřním a venkovním prostředím. Jakmile pak venku například fouká silný vítr, dochází k ještě intenzivnějšímu těsnění.

Kontakt na Plastookno

Více informací o nabídce plastových oken z portfolia společnost Plastokno, která sídlí v Praze 4- Modřanech, (v ulici Komořanská 24/77), naleznete na jejích webových stránkách plastova-okna-plastokno.cz nebo zákaznické lince 840 111 330.

Foto: plastova-okna-plastokno.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Jiří Toman

pátek, 2. duben 2021
18:45

Dobrý den
Asi před 8 lety jste u nás v rd instalovali dvě koupelnová okna s parapety. Méli bychom zájem pouze o parapety do ulice: jeden do okna dlouhý 202cm a dva do oken u balkónových dveří dlouhé 47 cm. Pozor, tyto krátké jsou vsazeny do tdi pouze na jedné straně. Barva černá Děkuji Jiří Toman 605 926 517


Napsal: Jiří Toman [Odpovědět]


Čtěte také...

Péče o okna: 1. část - co provést s okny po montáži

Péče o okna: 1. část - co provést s okny po montáži

Venku se již teploty po ránu dostávají pod bod mrazu. Před příchodem zimy je důležité zkontrolovat, zda jsou okna v naší domácnosti v pořádku. Právě skrz ně totiž může během chladného období unikat výrazné množství tepla, což rapidně může zvýšit spotřebu energií v bytě či domě. V následujících dvou …

Péče o okna: Seřízení oken na zimu a kontrola jejich funkčnosti

Péče o okna: Seřízení oken na zimu a kontrola jejich funkčnosti

Moderní plastová i dřevěná okna potřebují jen minimální údržbu. Pokud proběhlo správně jejich usazení a jejich otevírání a zavírání je rovněž bezproblémové, pak kvalitní okna dokáží vydržet po mnoho let bez větší potřeby zásahu. I tak je ale dobré, a to zejména před zimním obdobím, provést některá o…


Myslete již nyní na zimu: vyměňte okna a ušetříte!

Myslete již nyní na zimu: vyměňte okna a ušetříte!

Léto je v plném proudu, a však již nyní je ten správný čas připravit své domy a byty na zimu tak, abychom nemuseli platit horentní sumy za vytápění. Finanční prostředky za energie lze ušetřit například výměnou oken. Jak ji realizovat levně a kvalitně, poradí Hornbach.

Střešní okna: kam je umístit a jakou zvolit velikost

Střešní okna: kam je umístit a jakou zvolit velikost

Střešní okna jsou vhodná do půdních prostor, kde dochází k rekonstrukci a počítá se s obytnými prostorami. Díky tomu, že nainstalujeme namísto klasických oken střešní okna, docílíme intenzivnějšího prosvětlení prostoru místnosti.


Péče o okna: 2. část - mytí oken a kontrola funkčnosti

Péče o okna: 2. část - mytí oken a kontrola funkčnosti

V úterním článku jsme si pověděli o péči o okna po montáži. V dnešním článku se dozvíte, jak správně postupovat při mytí oken a jak kontrolovat, zda okna správně plní svoji funkci.

Úspory: Jak vybrat plastové okno, které dobře izoluje?

Úspory: Jak vybrat plastové okno, které dobře izoluje?

Ceny energií nejsou zrovna nejnižší a podle odhadů budou v dalších letech růst. Vyplatí se proto uvažovat nad tím, jak snížit náklady na vytápění. Hitem posledních let se stalo zateplování rodinných domů a výměna starých oken za nová, která dobře izolují. Pokud plánujete výměnu oken a hledáte vhodná…