Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nevejdou se vám věci do bytu? Pronajměte si osobní sklad v Praze

9. únor 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 2

Nevejdou se vám již vaše osobní věci do bytu a netušíte, jak tento problém vyřešit? Bydlíte-li v Praze, pak je tu pro snadné řešení v podobě nabídky osobního skladování, které poskytuje společnost City Self-Storage.

Osobní skladování vám umožní získat nový prostor pro vaše věci

Osobní skladování, to je velmi praktická věc. Můžete si kdykoliv pronajmout sklad nebo třeba jen malý box, do něhož uskladníte jakoukoliv věc, která se vám nevejde do domácnost, nebo třeba jen nechcete, aby vám zbytečně překážela v bytě. Společnost City Self-Storage prostřednictvím svého webu cityselfstorage.cz nabízí sklad pro osobní využití. Nejedná se samozřejmě o žádné prostory, které by byly zcela prázdné, pronajmout si můžete kvalitně zabezpečené boxy, do nichž můžete bez potíží vložit i cennosti. Osobní miniboxy k úschově soukromých věcí můžete použít třeba i pro uložení dokumentů, které nechcete neustále vláčet s sebou. Kromě toho firma nabízí i sezónní skladování, kdy si do skladu uložíte například lyže, které až na zimní sezonu během celého roku nevyužijete a doma by vám opravdu jen zabíraly místo.

Sklad pro jednotlivce je vhodný třeba i při stěhování

Sklad pro jednotlivce znamená možnost získat další prostor pro své věci. Lze jej však využít například i tehdy, když se stěhujete do nového bytu a na nějaký čas, klidně i jen na pár dní, potřebujete někam uskladnit svůj nábytek, neboť jej nelze ihned přemístit ze starého bytu do nového.

Firemní skladování

Společnost City Self-Storage nabízí samozřejmě také možnost firemního skladování. Pro firmy, jejichž logistickým centrem je Praha, je tato nabídka rovněž velmi výhodná, za přijatelné ceny získají kvalitní a zabezpečený sklad, který bude plně odpovídat jejich požadavkům.

Výhody skladování u City Self-Storage

Hlavními přednostmi, které společnost City Self-Storage nabízí, jsou profesionální služby ( rozhodně na vás nečeká nějaký vybydlený sklad bez jakéhokoliv zázemí). Volit lze sklady v různých velikostech, a to pro jednotlivce i firmy. K dispozici jsou i zmiňované miniboxy. Firma garantuje nonstop přístup do pronajatých skladů. Prostřednictvím svého webu pak nabízí i různé doplňkové služby.

Nemáte dost místa a potřebujete nějaký sklad? Pak navštivte web společnosti City Self-Storage - cityselfstorage.cz a problém bude rychle a efektivně vyřešen.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto:cityselfstorage.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Petra

pátek, 28. červenec 2023
06:31

Taky mám problém s tím, abych se do našeho malého bytu se vším vešla, takže mám pronajatý sklad od https://www.kupsimisto.cz/ a nosím tam všechno, co nepotřebuju každý den. Sezónní oblečení, to, co už nenosíme, hračky, atd. Nejhorší je, že se mi už začíná plnit i ten sklad :-D .


Napsal: Petra [Odpovědět]

Petra

pátek, 28. červenec 2023
06:32

Taky mám problém s tím, abych se do našeho malého bytu se vším vešla, takže mám pronajatý ještě sklad odhttps://www.kupsimisto.cz/ a nosím tam všechno, co nepotřebuju každý den. Sezónní oblečení, to, co už nenosíme, hračky, atd. Nejhorší je, že se mi už začíná plnit i ten sklad :-D .


Napsal: Petra [Odpovědět]


Čtěte také...

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Ještě před rokem dvěma se nahlas hovořilo o tom, že stavebnictví je v hlubokém útlumu a v České republice nevznikají prakticky žádné nové domy a byty. Dnes je však situace výrazně lepší. Vždyť jen v okolí našeho hlavního města vzniká nyní hned několik moderních staveb, developerské projekty Praha ji…


Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze patří dlouhodobě k nejatraktivnějším. Není proto divu, že zde vznikají neustále nové projekty, které nabízejí nové možnosti pro zájemce. Které jsou v posledních měsících ty nejžádanější? Jde o Britskou čtvrť a Rezidenci Letokruhy.

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pokud se sháníte po novém pronájmu bytu, pak jistě uvítáte rady, které se týkají změny bydliště i toho, co je součástí smlouvy o pronájmu.


Koupě družstevního bytu: na co si dát pozor?

Koupě družstevního bytu: na co si dát pozor?

Družstevní byt je jednou z forem bydlení. Jedná se o byt, který je ve vlastnictví družstva. Každý družstevník pak platí nájem. V případě, že chcete koupit družstevní byt, měli byste se řídit následujícímu radami.

Vykliďto.cz: Vyklízení bytu a půdy může přinést nejedno překvapení

Vykliďto.cz: Vyklízení bytu a půdy může přinést nejedno překvapení

Při rekonstrukci domácnosti se stane, že se rozhodneme nejprve pro vyklizení bytu. Umožní to provádět veškeré práce bez toho, aby zde pracovníkům stavební firmy překážel nějaký nábytek.