Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nerezové zábradlí: Výhody a typy výplní

9. říjen 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Schodiště v domě, které není z obou stran vymezeno stěnami, musí být na krajích ukončeno zábradlím, které zabrání případnému spadnutí. Kromě toho však také plní estetickou funkci. Z hlediska estetiky i odolnosti patří mezi nejlepší volby nerezové zábradlí. Jeho dodání a montáž vám nabízí společnost J.A.P., která jej vyrábí s třemi typy výplní.

Hlavní přednosti nerezového zábradlí

Nerezové zábradlí je vhodné do interiérů i exteriérů. Ocel, z níž je vyrobena jeho konstrukce, je vysoce odolná vůči poškození. Při kvalitní montáži tak v žádném případě nehrozí jeho prolomení v případě, že se o něj opřete. Kromě toho má nerez i příjemný vzhled, takže se stane pěkným doplňkem schodiště.

Specifikum nerezového zábradlí od českého výrobce J.A.P. spočívá v tom, že jde o stavebnicový typ. Díky tomu se dá snadno a rychle nainstalovat do jakéhokoliv prostoru. Hodí se i ke schodům, jež mají atypické rozměry a tvary.

Možnosti výplně nerezového zábradlí

Nerezová zábradlí J.A.P. pořídíte se skleněnou, lankovou či prutovou výplní. Skleněná výplň je tvořena odolným tvrzeným sklem, které je při běžném používání takřka nerozbitné. Hodí se tak i pro venkovní využití. Lanková výplň je pro změnu vhodná zejména pro interiéry. Pokud zvolíte prutovou výplň, kterou lze ostatně kombinovat se sklem, můžete si vybrat řešení buď ve svislém provedení, nebo v příčné verzi. V každém případě působí prutová výplň velmi moderně a zajímavě.

O společnosti J.A.P.

Společnost J.A.P. se výrobou zábradlí zabývá již několik let. Firma samotná vznikla už v roce 1991, od té doby realizovala celou řadu soukromých i veřejných zakázek. Jejím krédem je nabídnout zákazníkům kvalitní řešení za příznivé ceny. Zábradlí vyrábí přímo na míru dle potřeb klientů. Kromě výroby nabízí také montáž. Více informací naleznete na www.japcz.cz.

Foto: zabradli-jap.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Dřevostavba: Typy konstrukcí

Dřevostavba: Typy konstrukcí

Plánujete stavbu dřevěného domu? Jaká konstrukce se pro vás hodí? Je lepší sendvičová montovaná dřevostavba, dřevostavba z masivních panelů, nebo dřevostavba ve stylu srubu?

Solární kolektory: Typy kolektorů pro rodinné domy

Solární kolektory: Typy kolektorů pro rodinné domy

Solární kolektory se stále častěji objevují na střechách rodinných domů. Existuje několik typů kolektorů. Abychom dosáhli maximální účinnosti, je zapotřebí zvážit, který typ kolektorů bude pro náš rodinný dům nejvýhodnější.


Výhody nízkoenergetických dřevostaveb

Výhody nízkoenergetických dřevostaveb

Plánujete stavbu domu? Máte rádi dřevo a líbí se vám myšlenka bydlet v dřevěném domě? Jaké jsou výhody nízkoenergetických dřevostaveb? Může dřevěný dům vyhovět vašim požadavkům na kvalitní a pohodlné bydlení?

Parkety: Výhody a nevýhody

Parkety: Výhody a nevýhody

Jedním z nejpoužívanějších typů podlah z masivního dřeva jsou parkety, jejichž použití má v České republice dlouholetou tradici. Jaké jsou hlavní výhody a nevýhody parket?


Plovoucí podlahy: Výhody a nevýhody

Plovoucí podlahy: Výhody a nevýhody

Podlahy ve vašem bytě jsou již zastaralé a vy přemýšlíte o modernějším stylu? Chcete rychlé a nenáročné řešení? Zkuste plovoucí podlahy, moderní trend dnešní doby. Dnes vám přiblížím,jaké jsou jejich hlavní výhody a nevýhody.

Mobilní domy: Výhody a nevýhody

Mobilní domy: Výhody a nevýhody

Chcete se přestěhovat z malého bytu do vlastního domku, ale nedisponujete tak velkým kapitálem, abyste si ho mohli dovolit? Nechcete se kvůli hypotékám zadlužit? Zajímavou alternativu nabízejí mobilní domy. A jaké mají výhody a nevýhody?