Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nástěnná klimatizace: Jaké má výhody oproti centrální klimatizační jednotce?

25. srpen 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Při výběru klimatizační jednotky přijde na řadu otázka, jaký typ zvolit. V případě, že váš dům nemá již od počátku centrální řešení, je vhodné si pořídit spíše takový typ, u něhož nebude zapotřebí provádět složité stavební úpravy. Dobrou volbou je nástěnná klimatizace.

Snadná instalace, kterou zvládne každý šikovný kutil

První výhodou nástěnné klimatizace je již samotný fakt, že se dá celkem snadno instalovat. Stačí zvolit vhodnou místnost a také stěnu, na níž bude zabudována. Klimatizační jednotka v nástěnném provedení seskládá v základní verzi ze dvou částí. První umístíte vně domu, například na zeď nebo na balkon. Druhá se pak nasazuje přímo do interiéru. Tyto jednotky jsou vzájemně propojeny potrubím a kabely.

Nástěnná klimatizace funguje v zásadě na velmi jednoduchém principu. Vzduch z interiéru je vyměňován za čerstvý zvenčí. Na základě požadované teploty je pak ve výměníku ochlazován či ohříván.

Nástěnné klimatizace jsou ve variantách Split i Multi Split

Moderní nástěnné klimatizace představuje značka Daikin. Její produkty se pyšní nejen pěkným designem, ale také vysokou účinností. Pořídíte je v klasické Split verzi, kdy mají jen jednu vnitřní jednotku, ale také v oblíbené Multi Split variantě.

Multi Split nástěnné klimatizace Daikin lze využít až pro 9 místností. Venkovní jednotka je propojena s několika vnitřními. Díky tomu lze zajistit ideální teplotní podmínky ve více místnostech, aniž byste si museli pořizovat pro každou místnost novou klimatizaci.

Minimální nároky na údržbu

Nástěnné klimatizace Daikin jsou praktické i v tom ohledu, že jsou téměř bezúdržbové. Stačí, když zhruba jednou za 14 dní provedete vyčištění filtrů a odstraníte prach z vnějších částí jednotek.

Vyberte si klimatizaci od Daikinu

Daikin kromě nástěnných klimatizací nabízí i další typy – kazetové či stropní a podstropní. Tyto jednotky je vhodné instalovat už v okamžiku, kdy zařizuje vaši domácnost, případně provádíte její rekonstrukci. Jejich instalace je totiž oproti nástěnným klimatizacím o něco složitější.

Více informací o produktech Daikin naleznete na webových stránkách nastenneklimatizace.cz.

Foto: nastenneklimatizace.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Kamila

sobota, 26. listopad 2022
13:02

Můj syn je silný alergik a astmatik proto jsem pořídila na internetových stránkáchhttps://www.klimasplit.cz/montaz-klimatizace/ klimatizaci, která čistí i vzduch. Synovi se dýchá mnohem lépe a jeho astma se o hodně zlepšilo, ale musím pravidelně každý rok objednat servis klimatizací. Proto na ní nedám dopustit, jelikož při správné údržbě funguje perfektně.


Napsal: Kamila [Odpovědět]


Čtěte také...

Princip klimatizace do bytu

Princip klimatizace do bytu

Zajímá vás, jak funguje klimatizace? Princip klimatizace je velmi jednoduchý, pochopí ho i naprostý laik. A kde pořídit kvalitní klimatizaci a vzduchotechniku? Nechte si poradit od nás!

Zastřešení bazénu: Jaké výhody přináší?

Zastřešení bazénu: Jaké výhody přináší?

Zastřešení bazénů se v České republice pomalu, ale jistě stává běžným doplňkem každého venkovního bazénu. A není se co divit! Zastřešení bazénů přináší řadu výhod, které jistě ocení každý z vás. Podívejte se na ně spolu s námi!


Parkety: Výhody a nevýhody

Parkety: Výhody a nevýhody

Jedním z nejpoužívanějších typů podlah z masivního dřeva jsou parkety, jejichž použití má v České republice dlouholetou tradici. Jaké jsou hlavní výhody a nevýhody parket?

Plovoucí podlahy: Výhody a nevýhody

Plovoucí podlahy: Výhody a nevýhody

Podlahy ve vašem bytě jsou již zastaralé a vy přemýšlíte o modernějším stylu? Chcete rychlé a nenáročné řešení? Zkuste plovoucí podlahy, moderní trend dnešní doby. Dnes vám přiblížím,jaké jsou jejich hlavní výhody a nevýhody.


Výhody nízkoenergetických dřevostaveb

Výhody nízkoenergetických dřevostaveb

Plánujete stavbu domu? Máte rádi dřevo a líbí se vám myšlenka bydlet v dřevěném domě? Jaké jsou výhody nízkoenergetických dřevostaveb? Může dřevěný dům vyhovět vašim požadavkům na kvalitní a pohodlné bydlení?

Mobilní domy: Výhody a nevýhody

Mobilní domy: Výhody a nevýhody

Chcete se přestěhovat z malého bytu do vlastního domku, ale nedisponujete tak velkým kapitálem, abyste si ho mohli dovolit? Nechcete se kvůli hypotékám zadlužit? Zajímavou alternativu nabízejí mobilní domy. A jaké mají výhody a nevýhody?