Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nakupujte výhodně zahradní techniku

8. červenec 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Potřebujete upravit váš zahradní prostor nebo řešit nějaké pracovní činnosti, na které vám chybí potřebná technika? Pokud je vaše odpověď kladná a chybí vám jen pořádné vybavení, nemusíte zoufat. Na www.oaza.cz si vyberete sekačky, motorové pily, křovinořezy a spoustu dalšího sortimentu. Vaše práce se sice možná nestane hned zábavou, ale nebude tak namáhavá a vy se do ní nebudete nutit. Podívejme se tedy podrobněji na některé produkty z tohoto eshopu a na další výhody spojené s nákupem.

Sekačky všeho druhu

Mít doma vlastní zahradní sekačku je nutnost. Ve zmiňovaném eshopu si budete moci vybrat benzínové i elektrické modely, popřípadě strunové sekačky či elektrické nůžky. Naším tipem je benzínová sekačka FZR 4615-B, která nabízí maximální výkon za nízkou cenu. Jejím základem je ocelové šasi se záběrem 46 cm. O chod se stará čtyřdobý motor s objemem 139 cm3 disponující ventilovým rozvodem OHV. Systém 4+1 nabídne několik možností jak naložit s posekanou trávou. Můžete ji mulčovat, pohodit do řádku za sekačku nebo odhodit do boku. Kola s kuličkovými ložisky a další vybavení vás o kvalitě stroje přesvědčí.

Elektrické i benzínové motorové pily

Zpracování dřeva si vyžaduje kvalitní motorovou pilu. Vybírat si můžete z benzínových i elektrických variant. Za zmínku stojí motorová pila Sharks SH 5220, která je řazena do střední třídy. Disponuje slušným výkonem 2,15 kW a lištou o délce 18 palců. Samozřejmostí je u ní i brzda řetězu a jednoduchý start. Příprava dřevin se s touto pilou stane pohodlnou záležitostí.

Kvalita ověřená zákazníky

Internetový obchod oaza.cz nabízí i několik dalších předností. Typický je výhodný nákup na splátky. Pochlubit se může i několika certifikací APEK. Jedná se také o autorizovaného partnera společnosti Miele. V loňském roce se dostal do finále v soutěži Shop roku 2014, který pořádá známý internetový nákupní rádce heureka.cz.

Autor: Radek

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Proč je dobré si pořídit HDTV satelitní techniku

Proč je dobré si pořídit HDTV satelitní techniku

Ve volném čase většina z nás alespoň několikrát týdně usedá k televizním obrazovkám. Sledování televize patří mezi nejrozšířenější druh odpočinkové zábavy. Abychom si mohli televizní pořady, filmy a seriály doma vychutnat v plné míře, je dobré si pořídit kvalitní televizor a satelitní techniku, kter…

Jak výhodně prodat nemovitost? Základem je zjištění tržní ceny

Jak výhodně prodat nemovitost? Základem je zjištění tržní ceny

Chystáte prodat rodinný dům, byt nebo pozemek? Před tím, než si najdete kupce, je zapotřebí udělat jeden zásadní krok – zjistit si tržní cenu nemovitosti.


Jak jednoduše a výhodně najít vhodnou hypotéku?

Jak jednoduše a výhodně najít vhodnou hypotéku?

Získat hypotéku není v dnešní době tak náročné, jak se možná domníváte. Je samozřejmé, že na hypoteční úvěry, které zavazují na dlouhá léta, nikdy nedosáhne úplně každý. Je zapotřebí mít dostatečnou bonitu, která je ovlivněna výší vašich pravidelných

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Aby zahradní pergoly poskytovaly dostatek pohodlí při posezení během pěkných slunečných dní a zároveň také zapadaly do celkové koncepce zahrady, je dobré je osadit různými dekorativními rostlinami.


Zahradní jezírko: Výběr a umístění

Zahradní jezírko: Výběr a umístění

Novým trendem zahradní architektury se stávají zahradní a koupací jezírka, bez kterých se žádná z moderních zahrad neobejde. Ptáte se, co je na nich tak výjimečného a jak na ně?

Zahradní udírna

Zahradní udírna

Pro letní posezení na zahradě je dobré mít k dispozici také zahradní gril, na němž si můžeme kdykoliv udělat různé pochoutky. Pokud se přikloníme k variantě, kdy si postavíme zděný zahradní gril a vynecháme tak mobilní grily, můžeme si je vylepšit také tím, že k nim přiděláme i udírnu. Zahradní udír…