Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nákup nových plastových oken krok za krokem

25. listopad 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Chystáte se na nákup nových plastových oken do vaší domácnosti? Firma ARTOKNA s.r.o. vám v tomto směru poskytne rychlé a spolehlivé služby. Objednávka a montáž oken je velmi jednoduchá. Stačí provést pouze několik kroků.

Vyplníte poptávkový formulář

Objednání lze provést přímo prostřednictvím internetových stránek www.artokna.cz.

Na webu je poptávkový formulář. V něm kromě kontaktních údajů zvolíte také příslušnou specifikaci objednávky, krom jiného rozměry, které plastová okna mají mít.

Během dne se vám ozve zástupce firmy

Po vyplnění a odeslání poptávkového formuláře vás do 24 hodin kontaktuje obchodní zástupce firmy, s nímž projdete veškeré detaily objednávky. V případě jakýchkoliv nejasností či nesrovnalostí vám rovněž rád poradí. Posléze vám bude zaslán cenový návrh.

Dodávku a montáž plastových oken provádí firma rychle a levně

Pokud cenovou nabídku odsouhlasíte, může již proběhnout realizace celé zakázky. Výroba plastových oken a jejich montáž proběhne na základě dohodnutého termínu. Firma vám okna nejen doveze, ale postará se samozřejmě i o kompletní instalaci, takže si na montáž nemusíte volat jinou firmu.

Plastová okna mají spoustu výhod

Firma ARTOKNA s.r.o. nabízí kvalitní a přitom cenově dostupná plastová okna, která jsou vyráběna v moderním vzhledu a v pěkném dekoru. Kromě atraktivního vzhledu však jistě oceníte také vlastnosti tohoto typu oken.

Plastová okna jsou nenáročná na údržbu. Mají také mimořádně dlouhou životnost, která se pohybuje v řádu desítek let. Za velkou výhodu lze považovat také jejich kvalitní tepelně-izolační vlastnosti. Díky novým plastovým oknům se vám sníží náklady na vytápění domácnosti, neboť z ní nebude v takové míře unikat teplo.

Navštivte internetové stránky společnosti ARTOKNA s.r.o. a přesvědčte se, že nákup nových plastových oken je velmi jednoduchý. Objednávku provedete z domova, z kanceláře či odjinud, nemusíte chodit nikam na pobočku.

Foto: artokna.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Stavíte dům? Pak se neobejdete bez základové desky , která je nezbytnou a klíčovou součástí každého domu. Proč se při budování základové desky spolehnout na profesionály než na Frantu z vedlejší vesnice?

Vstupní dveře: Porovnání plastových a hliníkových dveří

Vstupní dveře: Porovnání plastových a hliníkových dveří

Vstupní dveře jsou branou do každé domácnosti. Pokud doma máte zastaralé vchodové dveře, které již nevyhovují z estetického hlediska, ale také kupříkladu z pohledu tepelně izolačních vlastností, je vhodné přistoupit k pořízení zcela nových dveří.


Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Ještě před rokem dvěma se nahlas hovořilo o tom, že stavebnictví je v hlubokém útlumu a v České republice nevznikají prakticky žádné nové domy a byty. Dnes je však situace výrazně lepší. Vždyť jen v okolí našeho hlavního města vzniká nyní hned několik moderních staveb, developerské projekty Praha ji…

Moderní mikrovlnné trouby mají mnoho nových funkcí

Moderní mikrovlnné trouby mají mnoho nových funkcí

Mikrovlnná trouba je součástí většina moderních kuchyní. Zatímco dříve byla využívána zejména pro rozmrazování potravin, které jsme krátce před tím vytáhli z mrazničky, případně pak byla užitečná při ohřevu již hotových pokrmů, v dnešní době jsou v obchodech k dostání špičkové mikrovlnné trouby, kte…


Jak na nákup stavební parcely

Jak na nákup stavební parcely

Poměrně hodně lidí dává při pořizování vlastního bydlení přednost nákupu stavební parcely, kde si posléze nechají postavit rodinný dům dle svých představ, před zakoupením již hotové stavby. Důvodů může být několik. V první řadě může tento postup být cenově výhodný, výhodou je nepochybně i fakt, že s…

Výměna starých střešních oken za nová se vyplatí

Výměna starých střešních oken za nová se vyplatí

Prakticky každý rodinný dům má střešní okna. U starších domů tato okna mohou být již v dezolátním stavu a je potřeba je vyměnit. Výměny střešních oken se rozhodně není třeba obávat, finanční nároky nejsou zas až tak veliké a navíc se dá díky novým oknům ušetřit spoustu peněz.