Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nákup bazénu na jaře? Ideální čas

11. březen 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

::alt Uvažujete o nákupu bazénu? Pak je nejvyšší čas si ho pořídit. Jaro je totiž ideální období pro stavební přípravy a zprovoznění bazénu tak, abyste ho měly připravený k použití, jakmile se voda ohřeje, teploty vyšplhají do příjemných výšin a sluníčko vysvitne. Možná už bazén vlastníte, ale po celou zimu nebyl využíván. I vy začněte s jeho zprovozňováním. Do tohoto procesu se můžete pustit sami nebo využijte profesionálně vyškolené odborníky, kteří vám se vším pomohou. Rozběhnou i zastřešení bazénů a poradí vám, jak bazén nejlépe udržovat během nadcházející koupací sezóny. A kde tento servis naleznete? U firmy Albixon a.s., bazénového specialisty číslo jedna na českém trhu.

Velká nabídka bazénů

Pro ty z vás, kteří horlivě vybíráte vhodný bazén nabízí Albixon různé typy bazénů lišící se jejich materiálem a vlastnostmi. Na internetových stránkách www.albixon.cz jsou zobrazeny a detailně popsány všechny tyto typy. Setkáte se zde s bazény samonosnými a přelivovými, které jsou vyrobeny z mechanicky i chemicky vysoce odolného materiálu Albistone, foliovými, laminátovými i nadzemními. Ochotní prodejci vám samozřejmě s výběrem pomohou, nicméně údaje uvedené v katalogu či online vám dají alespoň představu, jaké jsou mezi bazény rozdíly.

Řešení s menšími náklady

Pro někoho může být bazén příliš velkou investicí, vody a příjemné relaxace si však můžete užívat i ve vířivce, kde také zregeneruje své tělo i mysl. Vířivku můžete umístit na zahradu, prosluněnou terasu nebo balkón a užívat si v ní každodenní uvolnění a pohodu. Trysky vířivky působí blahodárně na ztuhlé svaly a ty je třeba povzbudit a promasírovat téměř denně.

Jaro se blíží mílovými kroky, na nic tedy nečekejte, vyberte si bazén a nechte ho zabudovat na zahradu. Krásně to stihnete do léta, které si pak užijete dosyta v soukromí a pohodlí vaší zahrady.

Autor: Hedvika Kachlíková

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Josef

pátek, 12. leden 2018
23:50

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, zda máte nějaké zkušenosti s výběrem a následnou koupí bazénu od bazénového specialistyhttps://www.albixon.cz/ ? Známý mi radil, ať se na ně obrátím, pokud chci opravdu kvalitní bazén za slušné peníze, tak by mne ještě zajímaly vaše názory a zkušenosti :-) Předem děkuji.


Napsal: Josef [Odpovědět]


Čtěte také...

Zastřešení bazénu: Jaké výhody přináší?

Zastřešení bazénu: Jaké výhody přináší?

Zastřešení bazénů se v České republice pomalu, ale jistě stává běžným doplňkem každého venkovního bazénu. A není se co divit! Zastřešení bazénů přináší řadu výhod, které jistě ocení každý z vás. Podívejte se na ně spolu s námi!

Rakytník: Ideální pomocník při boji s chřipkou

Rakytník: Ideální pomocník při boji s chřipkou

V těchto měsících se zvyšuje počet nemocných a těm, kteří se chtějí chřipkovému onemocnění vyhnout, nezbývá nic jiného než posílit svou imunitu. Důležitý je především vitamín C, kterého má tělo během zimních měsíců často nedostatek. Kromě citrónů se doporučuje rakytník. Že jste o něm ještě neslyšeli…


Správná instalace venkovního bazénu

Správná instalace venkovního bazénu

Pakliže se rozhodneme si na zahradě před domem postavit venkovní bazén, je potřeba se před realizací projektu zamyslet nad několika důležitými věcmi. Bazén, který bude postaven na špatném místě, může být na zahradě spíše na obtíž.

Čištění zahradního bazénu: Jak na to?

Čištění zahradního bazénu: Jak na to?

Pořídili jste si na zahradu bazén, protože se neradi mačkáte na veřejných koupalištích vedle ostatních lidí? Představovali jste si, že teď už se budete jen bezstarostně koupat a opalovat? Zahradní bazén je sice skvělý prostředek pro letní zábavu a relaxaci, ale vyžaduje také pravidelnou péči a údržb…


Kvalitní příslušenství k vašemu bazénu

Kvalitní příslušenství k vašemu bazénu

Vlastníte bazén a rádi byste si usnadnili práci při jeho údržbě? Pořiďte si kvalitní bazénové příslušenství a drobné doplňky, které vám pomůžou vodu v bazénu důkladně vyčistit a ochránit ji před nežádoucími bakteriemi a vás před kožními a jinými infe

Srovnání nadzemních a zapuštěných bazénů

Srovnání nadzemních a zapuštěných bazénů

Při výběru zahradních bazénů je potřeba brát v potaz nejen jejich tvar, tedy to, zda se bude jednat o klasické čtvercové nebo třeba moderní oválné bazény, ale také jejich umístění a způsob montáže. V zásadě máte dvě možnosti – zvolit buď nadzemní neb