Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Najděte si pozemek pro váš dům

21. srpen 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Sníte o rodinném domku se zahradou, kde budete mít vlastní soukromí, možnost být na čerstvém vzduchu kdykoli se vám zachce a kde neuslyšíte denně přes zeď své sousedy? Kupte si pozemek a nechte si svůj dům snů postavit. Nebo se podívejte na nabídku prodeje domů a vybírejte mezi aktuálními inzeráty.

Pozemky i domy na prodej ve skutečně bohaté nabídce z celé ČR nabízí realitní portál Eurobydlení.cz. Naleznete zde pozemky pro osobní i komerční využití, o nichž vám realitní makléři rádi poskytnou doplňující informace. Na internetových stránkách www.eurobydleni.cz/pozemky/ si vyberte vámi požadovanou lokalitu a prohlédněte si aktuální nabídku pozemků, u nichž je vždy uvedena fotografie, základní údaje o ploše, její cena, technické údaje a adresa pozemku. Následuje stručný popis nemovitosti a možnost kontaktovat makléře s dotazem. Pozemek si samozřejmě po sjednané schůzce můžete také prohlédnout, abyste měli představu o celkové lokalitě domu a jeho okolí.Při vyhledávání domu lze opět použít filtr, který vaše hledání značně usnadní. Stačí zadat kraj, typ domu, rozpětí ceny a plochy, město, stáří a případně také typ domu, jeho stav, konstrukci, výšku budovy a její příslušenství. Vyfiltruje se vám nabídka šitá na míru vašim požadavkům, u které bude hledání a pročítání inzerátů mnohem snadnější.

Prodej pozemků a domů nabízené portálem Eurobydlení.cz je přehledné a spolupráce probíhá na profesionální úrovni. Realitní makléři vám rádi pomohou se zajištěním financování domu a poskytnou vám efektivní servis při celém procesu nákupu pozemku nebo domu. Proto toužíte-li po svém vlastním bydlení, neváhejte a vyhledejte si dům nebo pozemek dle vašich představ.

Komerční sdělení

-pok-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Stavba nízkoenergetického domu: I. Výběr pozemku a projektu

Stavba nízkoenergetického domu: I. Výběr pozemku a projektu

Investice do vlastního bydlení představuje pro většinu lidí největší investici v životě a na rozdíl od jiných investicí jako je koupě osobního automobilu nebo domácí elektroniky neztrácí na své hodnotě tak rapidně s přibývajícím časem. I s ohledem na skutečnost, že člověk ve svém domě bude bydlet pr…

Stavba plotu: Na kolik peněz vyjde?

Stavba plotu: Na kolik peněz vyjde?

Plot tvoří nedílnou součást pozemku. Jako majitelé nemovitosti byste rozhodně měli usilovat o to, aby váš pozemek byl kvalitně oplocen. Zabráníte tak případným vniknutím cizích osob do míst, kde nemají bez vašeho povolení co dělat. Na kolik ale vyjde stavba plotu?


Jak jsem ušetřil při výstavbě betonového plotu

Jak jsem ušetřil při výstavbě betonového plotu

V nedávné době jsem řešil problém s oplocením pozemku u našeho domu. Staré pletivo totiž chátralo, navíc se v něm objevily trhliny. Možná od obyčejných vandalů, možná dokonce od zlodějů. Rozhodl jsem se proto, že pletivo nahradím bytelnějším plotem.

Jak výhodně prodat nemovitost? Základem je zjištění tržní ceny

Jak výhodně prodat nemovitost? Základem je zjištění tržní ceny

Chystáte prodat rodinný dům, byt nebo pozemek? Před tím, než si najdete kupce, je zapotřebí udělat jeden zásadní krok – zjistit si tržní cenu nemovitosti.


Když investujete do rodinného domu, nezapomeňte na zahradu

Když investujete do rodinného domu, nezapomeňte na zahradu

V momentě, kdy se rozhodujete, zda si pořídíte nový rodinný dům, v němž byste strávili vy i vaše rodina zbytek života, je vhodné se zaměřit nejen na samotný dům, ale také na prostor, který je k dispozici kolem něj. Není dobré si kupovat rodinný dům, kdy součástí pozemku není žádná zahrada.

Zóna krásy: Módní magazín hlavně pro ženy

Zóna krásy: Módní magazín hlavně pro ženy

Co dělat doma o dlouhých zimních večerech? Zapomeňte chvíli na předvánoční úklid a pečení cukroví! Co si třeba pohodlně sednout, otevřít si láhev vína a přečíst si nějaký pěkný magazín pro ženy? Třeba o módě a životním stylu…