Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Na letní grilování i celoroční topení se vyplatí objednat si palivové dřevo na paletě

6. červen 2016 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

K topení dřevem se v posledních letech vrací stále více domácností. Jde o celkem logický krok, neboť se jedná o poměrně ekologický způsob vytápění, který se vyplatí i po finanční stránce. Ideální je ovšem jen tehdy, je-li dřevo dobře zpracované a náležitě vysušené. Pokud nemáte dostatečnou zásobu dříví a potřebujete jej na vytápění, případně pak třeba i tehdy, jestliže v létě rádi a často grilujete, doporučuji si ho objednat a nechat dovézt zpracované na paletách.

Nemusíte se starat o náročné zpracování dřeva před jeho použitím

Palivové dřevo na paletách vám ušetří spoustu práce. V první řadě ho nemusíte už nijak zpracovávat. Paletu jednoduše složíte na suché místo, kde bude moci dřevo vysychat tak, aby mělo před použitím co nejnižší vlhkost. Čím méně je totiž vlhké, tím lépe hoří a má vyšší účinnost. Mějte na paměti, že vlhkost dřeva, které se používá pro vytápění, by neměla přesáhnout 20 procent.

Vyberte si ze 13 druhů dřevin

Vybrat si můžete rovnané či sypané dřevo na paletách. Nejširší nabídku produktů v této oblasti u nás nabízí společnost Optimtop.cz. V jejím sortimentu naleznete celkem 13 druhů dřevin vhodných na topení, grilování či uzení. Jde především o tvrdé dřeviny, které mají oproti měkkým vyšší účinnost.

Dobře proschlé dřevo vám ušetří peníze za vytápění

Proč zvolit palivové dřevo? Je daleko ekologičtější nežli například uhlí. A není ani nijak drahé. Mnozí odborníci dokonce tvrdí, že jde o nejlevnější způsob vytápění domácností. Paletu palivového dříví, která vám bohatě vystačí na mnoho týdnů, lze pořídit už v cenách od necelých 3.000 Kč. U prodejce Optimtop.cz navíc neplatíte za dopravu, ta je po celém území České republiky zdarma. Dodávka je výhodná i v tom, že si můžete objednat i pouhou 1 paletu. Sypané či rovnané palivové dřevo na paletách můžete využívat po celý rok. Nejen na vytápění. Třeba i v okamžiku, kdy doma pořádáte grilovačku a používáte gril na dřevo či dřevěné uhlí. U zmíněného prodejce máte možnost zakoupit také oblíbené dřevěné brikety, které jsou rovněž vhodné pro grilování i klasické topení.

Foto: optimtop.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Palivové dřevo: Jak ho vybrat?

Palivové dřevo: Jak ho vybrat?

Vytápíte doma dřevem? Jak vybrat palivové dřevo, aby bylo vytápění efektivní? Kolik palivové dřevo stojí a jaké vlastnosti by mělo mít?

Zahradní gril: 5 tipů pro zdravé grilování

Zahradní gril: 5 tipů pro zdravé grilování

Grilování patří v létě mezi oblíbené způsoby přípravy pokrmů. Zároveň jde i o poměrně snadný styl vaření, který zvládne prakticky každý. Je ale důležité dodržovat určité zásady, abyste grilováním připravili zdravá a chutná jídla.


3 tipy na letní doplňky na zahradu

3 tipy na letní doplňky na zahradu

Během letních slunečních dní je obzvláště příjemné, když můžete využít prostor vaší zahrady. Pro co nejlepší komfort je dobré v ní kromě laviček a stolu umístit také další doplňky. V tomto článku vám představím zajímavé tipy, které jistě během léta v

Grilování na zahradě - několik rad a tipů

Grilování na zahradě - několik rad a tipů

Před grilováním na zahradě se Vám mohou hodit různé tipy a triky, díky nimž budou připravovaná jídla mnohem chutnější a grilování bude daleko větší zábavou.


Infra topení: Posezení na zahradě v teple i během chladných večerů

Infra topení: Posezení na zahradě v teple i během chladných večerů

Při posezení na zahrádce či na terase je v chladnějším období nutné se tepleji obléci, což může být značně nepohodlné. Ve večerních hodinách, kdy sice panuje stále hezké počasí, může být na tričko přeci jen již chladno. Problém se však dá vyřešit velmi jednoduše, a to tím, že si pořídíme moderní inf…

Příprava dříví na zimu pomocí hydraulické štípačky na dřevo

Příprava dříví na zimu pomocí hydraulické štípačky na dřevo

Pokud nepatříme mezi oblíbence klasických ručních seker, s nimiž je štípání dřeva dost namáhavou činností, pak si můžeme práci velmi usnadnit tím, že si domů pořídíme hydraulickou štípačku na dřevo. S ní bude zpracování dřeva doslova hračkou a prakticky se při práci ani nezpotíme.