Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Mostový jeřáb zjednoduší práci s těžkými břemeny

1. prosinec 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Přenášení těžkých břemen je fyzicky náročnou záležitostí. Zvedat denně stovky kilogramů pro vás může mít negativní následky v podobě zničeného zdraví. Nehledě na to, že výsledky práce nejsou zrovna valné, člověk zkrátka není stroj. Pokud máte větší sklad, kde se neustále manipuluje s těžkými břemeny, je praktické si pořídit mostový jeřáb.

Malý mostový jeřáb zvládne práci za desítky lidí

Mostové jeřáby jsou technicky vyspělými stroji, díky nimž snadno přemístíte během jediného dne celé tuny předmětů. Jsou určeny hlavně pro velké sklady, kde se manipuluje s větším množstvím těžkých břemen, využijete je však i v menších provozovnách.

Je schopen přenést břemena těžká tisíce kilogramů

Jejich systém je založen na principu kladkostroje. Díky tomu jsou schopny bez větších problémů přenášet předměty s nosností až několik tisíc kilogramů. Záleží samozřejmě na konkrétním typu zařízení. Nejmenší mostový jeřáb s jedním kladkostrojem, který lze použít třeba i do větší domácí dílny, má nosnost od 100 kilogramů výše. Nejvýkonnější stroje, které jsou robustní a tudíž vhodné spíše do velkých podniků, továren a hal, pak mívají nosnost až 100 tisíc kilogramů. Jejich rozpětí přitom může dosahovat až 30 metrů. V tomto případě jsou obvykle opatřeny rovnou dvěma kladkostroji.

S nabídkou špičkové techniky přichází firma Adamec Crane Systems

Mostové jeřáby a další jeřábovou techniku pořídíte u společnosti Adamec Crane Systems. V portfoliu této firmy najdete technicky vyspělé jeřábové dráhy a kladkostroje, ale také transportní systémy, které jsou poloautomatické i plně automatické.

Firma kromě prodeje zajišťuje také montáž a servis jeřábové techniky. Při užívání jeřábových mostů či kladkostrojů ve firmách je nutné provádět jejich pravidelnou kontrolu a servis, a to dle ČSN. V opačném případě by vaše firma riskovala finanční sankce od kontrolních úřadů.

Navštivte webové stránky adamec.cz a informujte se o možnosti nákupu špičkové jeřábové techniky. Najdete zde také poptávkový formulář jeřábů a příslušenství, na jehož základě můžete provést předběžnou objednávku.

Foto: wikipedia.org

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Pro práci na domě si pořiďme pásovou pilu na kov

Pro práci na domě si pořiďme pásovou pilu na kov

Domácí kutilové, kteří si rádi na svém domě všechno opravují sami, se určitě čas od času dostanou do potíží s tím, pomocí čeho nařezat kovové předměty tak, aby provedené řezy byly co nejvíce přesné a zároveň hladké. S ručními pilkami na železo toho určitě nedocílí a je tak možná lepší se poohlédnout…

Zapojení domácí vodárny

Zapojení domácí vodárny

Pokud máme u domu vlastní zdroj vody, pak můžeme tuto vodu pomocí domácí vodárny upravit a následně ji zcela bez problémů využívat. Domácí vodárna dokáže ušetřit nemalé peníze, navíc nejsme odkázáni na dodávku vody, což se může hodit zejména v situacích, kdy je centrální dodávka z nějakých důvodů z…


Vybíráme elektrické kladivo. Pro jaké se rozhodnout?

Vybíráme elektrické kladivo. Pro jaké se rozhodnout?

Bourací a vrtací kladiva. Nenahraditelní pomocníci profesionálních řemeslníků i amatérských kutilů, stejně jako stavebních firem. V porovnání s příklepovými vrtačkami je práce s nimi výrazně jednodušší, zejména při vrtání do tvrdých stavebních materiálů.

5 tipů, jak na jarní úklid

5 tipů, jak na jarní úklid

S příchodem jara nastává ideální čas na generální úklid domácnosti. Díky tomu, že venku už nepanuje tak mrazivé počasí, máte možnost se krom jiného pustit třeba i do mytí oken, vstupních dveří či garážových vrat. Aby vám šla práce od ruky, přinášíme


Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Při kutilské činnosti v dílně nebo na zahradě jistě mnozí z vás využívají elektrickou pilu. Ať už pracujete s kmitavou neboli přímočarou pilou, nebo zrovna máte spuštěnou okružní pilu, případně jiné varianty, je vždy nutné dodržovat bezpečnostní zásady. Alespoň některé z nich si vyjmenujeme.

Revitalizace panelových domů: Jaké práce se během ní provádí?

Revitalizace panelových domů: Jaké práce se během ní provádí?

V posledních letech se hodně hovoří o tom, že staré panelové domy jsou už v nevyhovujícím stavu a je třeba přistoupit k jejich modernizaci. Komplexní oprava, tady takzvaná revitalizace panelových domů, je sice poměrně nákladnou záležitostí, v konečné